реклама

реклама

ЦВК фіксує перемогу ще одного нардепа по округу Черкащини – Володимира Зубика (округ №195). Так, за підсумками підрахунку 100% протоколів, самовисуванець Володимир Зубик отримав 25 505 голосів виборців.

Друге місце зайняв представник Народного фронту Олександр Турченяк. Цікаво, що кандидат Олександр Чуприна, який позиціонував себе як фактично єдиний борець проти нардепа Володимира Зубика, зайняв друге з кінця місце – дванадцяте…

Як ми вже повідомляли, ЦВК зафіксувала перемогу Олега Петренка (округ №194), Сергія Рудика (№198) та Антона Яценка (№200).

По округах №196, 197 і 199 ще триває підбиття підсумків.


Попередні результати виборів ЦВК має оголосити у середу ввечері, а офіційні – наступного тижня.

реклама

Коментарі  

 
+6 #46 Черкащанин 30.10.2014 22:07
Цитую Евгенія:
Как это п..ло снова попало в Раду по Черкассам??? Откуда эти 25 505 голосов??? Откуда в Черкассах столько ватников???

Евгения это тот сброд,который продался в 2012 году.Это та гнидота,которую , так же за бабки, возили на антимайдан и на все те мероприятия.которые и привели в наш дом войну.А самое главное то,что не дай бог война переместится и в нашу сторону.всю эту мразь мы увидим где нибудь на сборище под трёхцветным прапором.Вот чего допустить нельзя!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #45 Drabov 30.10.2014 17:51
Слава Україні!!!! Слава ЗУБИКУ!!! Так тримати....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #44 Василь 30.10.2014 17:47
Цитую Справжній Василь:
Цитую Василь:
Цитую Проти Булатецького!!:
Чуприна дійсно рішуче бився не за себе,а проти ригівської банди.Але чому ви натякаєте на продажність інших кандидатів."Батьківщина" не продавалася!

Спочатку в команді тупого проросійського Педаліка, а тепер в якості технічного кандидата. В ДНР також ненавидять ригів, але в ЛНР чомусь риги в почьоті

Якийсь ти Василю зовсім не Василь.Більшість Василів розумні люди,а тут таке собі чорт зна що.Чи може ти хворий на голову?Тоді вибач.

На хворих не ображаються. Вибачаю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #43 Психиатор 30.10.2014 17:39
Цитую Василь:
Як виявилось, представник 5-тої колони, унтер-товаріщ ЧуПРина був технічним кандидатом Зубика

У меня ко всем огромная просьба,не обижайтесь на Васю,простите нашего пациента псих. больницы №1. И вообще, это большой грех обижаться на больного человека.Господь вам этого никогда не простит.Вася,взвращайся пожалуйста домой в палату №6,там тебя наполеон ждёт и очень скучает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #42 Майдан 3 30.10.2014 15:51
Цитую Василь:
Як виявилось, представник 5-тої колони, унтер-товаріщ ЧуПРина був технічним кандидатом Зубика

Таке вражаюче викривлення свідомості! Василю виявилося що Чуприна працює на Зубика. Василю потрібно зав'язувати з вживанням цієї травички що він виростив на бабціном городі. Надто міцна :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #41 Автосалон 30.10.2014 13:58
Уважаемые избиратели 195 округа!Ожидайте появления новых автомобилей у кандидатов народные депутаты Добровольского и Турчиняка.Первый транш за сдачу округа уже проплачен.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #40 Справжній Василь 30.10.2014 13:52
Цитую Василь:
Цитую Проти Булатецького!!:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #39 ЖИТЕЛІ С.ПИСАРІВКА 30.10.2014 13:38
Д............ М.М. відлупцював так голову сільськой Ради, що той до цього часу відхаркує...До того ж він ще і вор, крав с/г прицепи в бізнесменів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #38 Єгор 30.10.2014 12:08
Микола Д...............,коли був керівником сільгосппідприє мства у селі П...........ка Лисянського району "кинув" пайовиків на 2 млн грн у 2006 році!!! А сьогодні корчить з себе демократа.Віддай кошти людям,хам! А ваші шури-мури з Толяном Б.................. виборцям до лампочки! Два лузери перегонів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #37 ЖИТЕЛІ С.ПИСАРІВКА 30.10.2014 11:15
ЛЮДИ ДОБРІЮ МИ ДОБРЕ ПАМЯТАЄМО ЧАСИ КОЛИ В НАС ПАНСТВУВАВ ПАН МИКОЛА ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ...ТАК ЗА ЙОГО ПАНСТВА У НАС ЛЮДИ БУЛИ В РАБСТВІ...ВІН .........ЛЮДЕЙ ЗАРПЛАТУ РОКАМИ НЕ ДАВАВ І ТП