Секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький запросив на свою прес-конференцію голів депутатських фракцій, щоб озвучити та підписати текст угоди про спільні дії депутатського корпусу про формування виконавчого комітету Черкаської міської ради.

Відповідно до цієї угоди депутати пропонують міському голові Черкас Сергію Одаричу завтра на позачерговому засіданні Черкаської міської ради ухвалити новий склад виконкому в такому складі:

міський голова Сергій Олегович Одарич (за посадою),

секретар міської ради Олександр Романович Радуцький (за посадою),

перший заступник міського голови Тарас Васильович Хвиль,

заступник міського голови Юрій Анатолійович Гончаров,

заступник міського голови Станіслав Анатолійович Овчаренко,

заступник міського голови Олександр Анатолійович Ільченко.

На громадських засадах:

Іван Кієнко (від координаційної ради Сил Майдану Черкащини),

Анатолій Рекун (від координаційної ради Сил Майдану Черкащини),

Ольга Галушко (від координаційної ради Сил Майдану Черкащини),

Сергій Гончар (від координаційної ради Сил Майдану Черкащини),

Олексій Романов (від координаційної ради Сил Майдану Черкащини),

Олександр Лісовий (від Спілки ветеранів Афганстану)

Олександр Сандецький (від ПАТ «Азот»)

У ці хвилини голови депутатських комісій підписують текст угоди.



реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #14 Василь 10.11.2014 22:54
перша частина списку - розстрільна?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Єгор 10.11.2014 22:36
Анатолій Бондаренко вже дві виборчі кампаніі в Черкасах нищівно програв! Куди його пропонувати? Його вже й депутатом Лисянськоі сільради не оберуть! Просто здувся!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 адекватний 10.11.2014 22:23
Цитую коли Олійника посадять:
Олександр Сандецький (від ПАТ «Азот»)-ПРЕДСТАВНИК ФІРТАША . У НАС В ЧЕРКАСАХ ТІЛЬКИ "АЗОТ" МАЄ МАТИ ЛОБІСТА В ВИКОНКОМІ?РЕШТА ПІДПРИЄМСТ ДРУГОСОРТНІ???

А решта вибачте своіх працівників втемну тримають тому і обліковується там директор та прибиральниця, і що як вони не роботодавці від них слухати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 адекватний 10.11.2014 22:21
Цитую Ох:
Это случано Овчаренко, не его ли сыночек зам.прокурора города?

Це питання чи інформація для роздумів :lol: ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 адекватний 10.11.2014 22:20
Цитую Володимир:
Як швидко переодягаються ці "громадські діячи", аби до влади допертися! Гончар балотувався від партії Демократичний Альянс - не пройшов. Тепер він вже від від координаційної ради Сил Майдану Черкащини. Навіщо ви дурите людей, та прячите цих хронічних казнокрадів за гучними назвами? Люди висловили їм свою довіру на місцевих виборах, а ви їх пхає те попри все? Чи ви нас за людей не рахуєте? Ми для вас бидло нікчемне. Бога не надуриш. Де залізеш там і злізеш. На жаль.

Дак вони всі такі патрійоти. Чи може яценюк з турчиновим вчора за плугом ходили? Хто нахапав той і у владі. Протсто ім надоіло що Яники почали хапати під 0 ось і замутили революцію тіпа гідності щоб кормушку повернути, а браття ковбоі допомогли і організували.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 fox 10.11.2014 20:31
Ви скажіть На .... допускати таке різноманіття партій і цих .... діячів. В усіх партій цілі одні і тіж . Так створити одну эдину партію і мораль. Не для нашоі краіни депутати создані. Вони працювали і працюють для себе. Гнать усих а хто вспів поживитись відібрати геть усе
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Володимир 10.11.2014 18:26
Як швидко переодягаються ці "громадські діячи", аби до влади допертися! Гончар балотувався від партії Демократичний Альянс - не пройшов. Тепер він вже від від координаційної ради Сил Майдану Черкащини. Навіщо ви дурите людей, та прячите цих хронічних казнокрадів за гучними назвами? Люди висловили їм свою довіру на місцевих виборах, а ви їх пхає те попри все? Чи ви нас за людей не рахуєте? Ми для вас бидло нікчемне. Бога не надуриш. Де залізеш там і злізеш. На жаль.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Ох 10.11.2014 17:48
Это случано Овчаренко, не его ли сыночек зам.прокурора города?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Голота 10.11.2014 14:35
Розклад жаливо-унікальний. Саме цікаве попереду. Надивимося, наслухаємося, а головне - наїмося. А тоді може й головами почнемо думати, а може з цього разу ще не дійде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 соня 10.11.2014 13:01
Цитую Питаннячко:
А чому ж від Батьківщини Овчаренко? Логичніше було б кого сь з депутатів МР на цю посаду рекомендувати

Наприклад Анатолія Бондаренка чи Миколу Добровольського , їх багато Черкащан підтримали на виборах в депутати до Верховної Ради, а от Овчаренко мало хто з Черкащан підтримав навіть по місту Черкаси по районам Казбет, Луначарка, Дахнівка - не за нього.