Черкаський громадський активіст та активний коментатор «Прочерку» Олександр Чуприна, який критикує роботу голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка, не хоче із ним зустрічатися. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив очільник області.

– Я готовий до конструктивної критики. Але якщо критика для піару, то я не можу витрачати на це час. Я сприймаю конструктив, тому що це (керівництво областю, – ред.) – робота, яка пов’язана із покращенням життя людей. Тому я запрошував Чуприну для зустрічі. Він відмовився зі мною зустрічатися, – сказав Юрій Олегович. – Там, де необхідно підкоригувати роботу, внести пропозиції, будь ласка. Зараз – непростий час, і слушна пропозиція завжди стане в нагоді. Я так само навчаюсь і мені необхідні ті люди, які можуть відверто говорити. Коли оточення говорить тільки про добре, це ніколи не приведе до результатів. Я б хотів, навпаки, чути і, в тому числі, від вас конкретні пропозиції. Бачите нашу роботу незадовільною – говоріть про це. Ми на критику, яка є, реагуємо миттєво. Я б хотів, щоб це було в конструктивній формі.

Прокоментував очільник області і статус так званої «дачі Андрєєва», через яку, зокрема, і критикує Ткаченка пан Чуприна.

На фото – Олександр Чуприна

На фото – Олександр Чуприна

– «Дача Андрєєва» виносилася на продаж. На превеликий жаль, немає покупців. Якщо в Чуприни є бажання її викупити, є торги. Вже, здається, – друга фаза торгів, де понизилася вартість цієї дачі. Я комусь робити преференції у цьому процесі не буду. Цей об’єкт є надбанням громади. Він має або продатися, або в кінцевому результаті передатися в оренду. Все! Все повинно бути прозоро, – зауважив Юрій Ткаченко.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-6 #23 . 16.01.2015 16:28
Цитую Це мент:
Цитую Ігор Супрун:
То як там Андрїєвська дача?Купувати ніхто не хоче?хТО ВІДПОВІСТЬ ЗА НАНЕСЕНІ ЗБИТКИ?Чому мовчить голова обласної ради?Коли за виконання Тулубівських вказівок посадять Лісового та Дернового?

Що це Ігор Борисович проти свого шефа виступив.Ти ж і сам як керівник УДСБЕЗ незаконні накази Дернового виконував.

Чуприна, тобі не здається, що якщо ти без відома людини використовуєш її ім"я і прізвище для коментів, а потім ще й "критикуєш" те, що сам і написав - то це вже клініка?! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 Це мент 16.01.2015 14:34
Цитую Ігор Супрун:
То як там Андрїєвська дача?Купувати ніхто не хоче?хТО ВІДПОВІСТЬ ЗА НАНЕСЕНІ ЗБИТКИ?Чому мовчить голова обласної ради?Коли за виконання Тулубівських вказівок посадять Лісового та Дернового?

Що це Ігор Борисович проти свого шефа виступив.Ти ж і сам як керівник УДСБЕЗ незаконні накази Дернового виконував.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #21 Ігор Супрун 16.01.2015 14:02
То як там Андрїєвська дача?Купувати ніхто не хоче?хТО ВІДПОВІСТЬ ЗА НАНЕСЕНІ ЗБИТКИ?Чому мовчить голова обласної ради?Коли за виконання Тулубівських вказівок посадять Лісового та Дернового?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #20 О.ЧУПРИНА 01.01.2015 23:16
Задумайтесь!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Сусик 09.12.2014 11:15
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую неравнодушный:
А это не тот Чуприна, который в конце 80-х был секретарём парткома КПУ на "Роторе"?

Да,да!Тот самый!И тот самый,который был заведующим промышленно-транспортным отделом горкома КПУ и заместителем генерального директора НПО"Ротор" Алима Чабанова.Тот,который в то время вместе с уважаемыми профессорами Губарем, Ковальчуком,Коч каревым,Шарапов ым организовал в Черкассах первую фирму управленческого консультировани я и школу хозяйственного управления для подготовки кадров для производственны х отраслей Черкасщины.Это именно тот, который возглавлял движение за прекращение строительства Чигиринской АЭС.Где мы с Вами пересекались?Какие полезные дела вместе делали?

Да, припоминаю как мой брат камазами доразворовывал что не успели Вы с Ротора. А некторые столько украли, что до сегодняшнего дня торгуют имуществом... Упаси бог, от такого "хозяйственика" :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Васабій Хрінько 09.12.2014 11:00
А шо, в цьому шось є. Там де тандир, плов і лаваш, є місце й курултаю або хуралу. Нехай збирає аксакалів і слухає мудрість. Але чого одного Чуприну?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 Черкассы 09.12.2014 11:00
Цитую Василь:
Йому саме час зустрітися з царьом-бітюшкой. Чемодан плаче по чуПРині

Зубиковские прихвостни активизировалис ь!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 ЕДІК БУВШИЙ УДАРівець 09.12.2014 10:53
Цитую dress code:
Блін, цей Чуприна вже реально набридати починає. Діду під 70, купа нереалізованих амбіцій, які він намагається компенсувати постійною критикою успішних і молодших за себе...

Вам Віталя та Андрійко у свої неповні 30 до Сан Санича далеко і у розумових здібностях,і у фізичній підготовці.А Юра Ткаченко вас класно кинув і ніякий він не успішний,а просто ... друг сташого ... який до педуніверситету поліз.Сан Санич правильно робить.багато проце думають тільки мовчать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #15 неравнодушный 09.12.2014 10:34
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую неравнодушный:
А это не тот Чуприна, который в конце 80-х был секретарём парткома КПУ на "Роторе"?

Да,да!Тот самый!И тот самый,который был заведующим промышленно-транспортным отделом горкома КПУ и заместителем генерального директора НПО"Ротор" Алима Чабанова.Тот,который в то время вместе с уважаемыми профессорами Губарем, Ковальчуком,Коч каревым,Шарапов ым организовал в Черкассах первую фирму управленческого консультировани я и школу хозяйственного управления для подготовки кадров для производственны х отраслей Черкасщины.Это именно тот, который возглавлял движение за прекращение строительства Чигиринской АЭС.Где мы с Вами пересекались?Какие полезные дела вместе делали?

Коммунистов, как и чекистов, бывших не бывает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Реаліст 09.12.2014 01:03
У Чуприни є дві офіційні посади: "активний коментатор" і "пасивний кандидат-демотиватор" ;-)