реклама

реклама

Профспілки з обуренням сприйняли продовження урядової політики «затягування пасків», яка вже трансформувалася у «безстрокову шокову терапію» для українців, серед яких понад три чверті – це незаможні, бідні і злиденні громадяни. Про це йдеться у заяві, поширеною у ЗМІ черкаською обласною Федерацією профспілок.

«Завдано нищівного удару по мільйонах найбільш незахищених громадян – пенсіонерах, малозабезпечених сім’ях, вчителях, медиках, працівниках культури, державних службовцях. Удару завдано тими, кому саме ці люди забезпечують регулярну зарплату, сумлінно сплачуючи податки.

Уже сьогодні державні соціальні гарантії – мінімальна зарплата та мінімальна пенсія – становлять менше 80 доларів, тобто не дотягують навіть до 3 доларів на день при визначеному ООН рівні злиденності – 5 доларів.

За останній час доходи населення України скоротилися в 3 рази, зросла тіньова економіка, що призвело до абсурдної ситуації, коли з 22 мільйонів трудоактивних громадян менше 9 мільйонів – це легально зайняті працівники, які сплачують податки і наповнюють соціальні фонди.

Забувши про першопричини Революції Гідності, яка привела нинішніх очільників до влади, новий Уряд навіть не згадує про необхідність забезпечення конституційних гарантій працівникам та належного рівня соціального захисту ветеранів, молоді.

Черговим пакетом «економних» бюджетних ініціатив Уряд, без будь-якого обговорення з громадськістю, планує пустити «під ніж» практично всі соціальні права, гарантовані Конституцією України – безоплатну медицину, освіту, пенсійне забезпечення, а також жалюгідні пільги, які не наважився скасувати навіть попередній режим.

У черговий раз «антикризові» ініціативи розроблені з грубим порушенням законодавства України та Генеральної угоди, без обговорення з громадськістю та без урахування позиції профспілок, йдеться в заяві.

реклама

Коментарі  

 
+2 #8 Фугас 16.12.2014 11:23
Господин Шевченко ко всему еще и циник. Всю дорогу обслуживает капитал, но какой при этом обуреный! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Бульба 15.12.2014 20:32
А у нас хіба вони є - профспілки?...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Атас 15.12.2014 16:01
Ще рік тому ці прислужники капіталу не обурювалися, все було нормально, бо сиділи у президіях поруч з Тулубом. А тут раптом почали обурюватися. Люстрації злякалися? А вона обов"язково буде і все пригадається цьому гнійниу на тілі трудящих.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Світлана 15.12.2014 15:04
Цитую 007:
УКРАЇНА БЕЗ РЕФОРМ НЕ ВИЖЕВЕ! БІДА В ТОМУ ЩО ВСЕ ЗА РАХУНОК ЛЮДЕЙ,БАГАТІЇ ТА ЧІНУШИ СВОЇМ НЕ ПОСТУПАЮТЬСЯ.ПРОФСПІЛКАМ БИ ЗАТКНУТИСЬ,І НЕ ПІДРИВАТИ СИТУАЦІЮ,УКРАЇН ЦІ ЄДИНИМ ФРОНТОМ МАЮТЬ ВИСТУПИТИ ПРОТИ ВНУТРІШНЬОГО ВОРОГА,ЗАСИЛЛЯ АРМІЇ НЕПОТРІБНИХ ЧИНОВНИКІВ(СКІЛ ЬКИ ЇХ СИДИТЬ В ОДА ТА МІСЬКРАДІ?НА ЯКИЙ ВОНИ ТАМ В ТАКІЙ КІЛЬКОСТІ?)ТА ПРОТИ ВЛАСНИКІВ "ЗАВОДІВ-ПАРАХОДІВ",УРІЗАТИ ПО МАКСИМУМУ ЇХ ПРИБУТКИ,УРЯД НЕ ХОЧЕ,ТРЕБА ЗАСТАВИТИ.ТЕРПІТИ,ТАК ВСІМ.ВІЙНА В КРАЇНІ!

Потрібно розвивати середній бізнес, легалізувати, вивести з тіні всі зарплати і доходи, зменшити кількість тих самих депутатів і їх зарплати. Якщо помножити на 0 освіту і медицину, то нам буде хана взагалі. Будемо гірше самої низькорозвинено ї країни, повернемося у період динозаврів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Світлана 15.12.2014 15:04
Цитую 007:
УКРАЇНА БЕЗ РЕФОРМ НЕ ВИЖЕВЕ! БІДА В ТОМУ ЩО ВСЕ ЗА РАХУНОК ЛЮДЕЙ,БАГАТІЇ ТА ЧІНУШИ СВОЇМ НЕ ПОСТУПАЮТЬСЯ.ПРОФСПІЛКАМ БИ ЗАТКНУТИСЬ,І НЕ ПІДРИВАТИ СИТУАЦІЮ,УКРАЇН ЦІ ЄДИНИМ ФРОНТОМ МАЮТЬ ВИСТУПИТИ ПРОТИ ВНУТРІШНЬОГО ВОРОГА,ЗАСИЛЛЯ АРМІЇ НЕПОТРІБНИХ ЧИНОВНИКІВ(СКІЛ ЬКИ ЇХ СИДИТЬ В ОДА ТА МІСЬКРАДІ?НА ЯКИЙ ВОНИ ТАМ В ТАКІЙ КІЛЬКОСТІ?)ТА ПРОТИ ВЛАСНИКІВ "ЗАВОДІВ-ПАРАХОДІВ",УРІЗАТИ ПО МАКСИМУМУ ЇХ ПРИБУТКИ,УРЯД НЕ ХОЧЕ,ТРЕБА ЗАСТАВИТИ.ТЕРПІТИ,ТАК ВСІМ.ВІЙНА В КРАЇНІ!

Що означає " заткнутись профспілкам, не дестабілізувати ситуацію в Україні". ????? Як можна у вчителя чи лікаря, які отримують 2-2,5 тис. грн відібрати половину зарплати? Як зарплата людей , від яких залежить здоровя, освіта, душа, частково майбутнє нашого самого дорогого - дітей, може дорівнювати зарплаті прибиральника в супермаркеті чи касира??????? Ні в якому разі не можна погіршувати й так страшну ситуацію в медицині і освіті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 1-1-1 15.12.2014 12:15
Профспілки сприйняли? Написано правильно. Як воно є насправді. А треба, щоб НЕ сприйняли і обурилися. А так - чергове ла-ла. бо що далі? Де альтернативні пропозиції? Чому бюджет прийматимуть без ВАШОГО обурення?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 007 15.12.2014 09:12
УКРАЇНА БЕЗ РЕФОРМ НЕ ВИЖЕВЕ! БІДА В ТОМУ ЩО ВСЕ ЗА РАХУНОК ЛЮДЕЙ,БАГАТІЇ ТА ЧІНУШИ СВОЇМ НЕ ПОСТУПАЮТЬСЯ.ПРОФСПІЛКАМ БИ ЗАТКНУТИСЬ,І НЕ ПІДРИВАТИ СИТУАЦІЮ,УКРАЇН ЦІ ЄДИНИМ ФРОНТОМ МАЮТЬ ВИСТУПИТИ ПРОТИ ВНУТРІШНЬОГО ВОРОГА,ЗАСИЛЛЯ АРМІЇ НЕПОТРІБНИХ ЧИНОВНИКІВ(СКІЛ ЬКИ ЇХ СИДИТЬ В ОДА ТА МІСЬКРАДІ?НА ЯКИЙ ВОНИ ТАМ В ТАКІЙ КІЛЬКОСТІ?)ТА ПРОТИ ВЛАСНИКІВ "ЗАВОДІВ-ПАРАХОДІВ",УРІЗАТИ ПО МАКСИМУМУ ЇХ ПРИБУТКИ,УРЯД НЕ ХОЧЕ,ТРЕБА ЗАСТАВИТИ.ТЕРПІТИ,ТАК ВСІМ.ВІЙНА В КРАЇНІ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 [email protected] 14.12.2014 22:03
Цей протест схожий на надуту жабу,вона думає,що іі бояться)))