До пікетувальників, які зібралися біля офісу ПАТ «Черкасиобленерго», вийшли в. о. голови правління «Черкасиобленерго» Ігор Карпенко і заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль.

Вони повідомили, що пан Карпенко, який почав виконувати обов’язки лише кілька днів тому, зробить усе для того, щоб змінити підхід до відключень електроенергії в Черкасах.

Зокрема, до урядових структур направлено листа щодо запровадження так званих віяльних відключень (тобто відлючень за певним графіком по черзі).

Наразі керівник міського РЕМу, до якого, за словами Віталія Коваля, є суттєві претензії, звільнився з роботи.

Учасники пікету прийняли до відома ці пояснення і висловили сподівання, що нове керівництво Обленерго виконає свої обіцянки.

Пікет завершився, передає кореспондент «Прочерку».

Фото і відео – незабаром.


реклама

Коментарі  

 
+13 #9 Пшонка 18.12.2014 13:55
Цитую Бульба:
Мамалига forever! Мастак на всі руки - і "снайпер-атовець", і "турист", і директор сміттєзбірника, і постійний кандидат у нардепи та мери і іще багато-багато усіляких сфер та видів діяльності цієї непересічної особи! :lol:

Бульба, ти іще забув "учасника п'яти воїн", голову обласних організацій "Нашої України" та Радикальної партії Ляшка!......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Бульба 18.12.2014 13:38
Мамалига forever! Мастак на всі руки - і "снайпер-атовець", і "турист", і директор сміттєзбірника, і постійний кандидат у нардепи та мери і іще багато-багато усіляких сфер та видів діяльності цієї непересічної особи! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Сусик 18.12.2014 13:17
Цитую Сусик:
Цитую Володимир:
Цитую ::
Цитую О.ЧУПРИНА:
Там всі такі олухи зібралися починаючи з очільника.В даному випадку вирішили пар випустити локшиною на вуха мітингуючим.

Та чиє б мичало, а твоє б мовчало, ОЧУПРИНА! :-x

На більше пан(пані) не здібні.Ти спробуй не ховатися,а сказати це Чуприні сам-на сам.

Володя... Мамалыга? ты? Розпродав уже все гарбузы на 7 километре?


Точно Мамалыга !! Уже и по телику показывали как этот дезертир уже опикуеться пильгами. Как только настало перемирие "всплыл" еще один "гетьман-патриот" Островский. Уже полгода идет война а он и его бизнес-семья так и не озвучили, они хоть банку прошлогодних огурцов передали солдатам в зону АТО? Писал тут что типа воюет в Айдаре, а его машина с номерами "воля" которую он никому не доверяет все время рассекала по Черкассам и области. А как только наступило перемирие они первые за пильгами и славой :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 адекватний 17.12.2014 19:27
не туди пікетувальники ходите. Зло воно вище сидить бездарно розваливши країну та списуючи все то на Яника то Путіна. АЛЕ Путін то був і під час Юща та й Данилича теж і ........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Сусик 17.12.2014 13:06
Цитую Володимир:
Цитую ::
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #4 Володимир 17.12.2014 12:55
Цитую ::
Цитую О.ЧУПРИНА:
Там всі такі олухи зібралися починаючи з очільника.В даному випадку вирішили пар випустити локшиною на вуха мітингуючим.

Та чиє б мичало, а твоє б мовчало, ОЧУПРИНА! :-x

На більше пан(пані) не здібні.Ти спробуй не ховатися,а сказати це Чуприні сам-на сам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 : 17.12.2014 12:42
Цитую О.ЧУПРИНА:
Там всі такі олухи зібралися починаючи з очільника.В даному випадку вирішили пар випустити локшиною на вуха мітингуючим.

Та чиє б мичало, а твоє б мовчало, ОЧУПРИНА! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #2 О.ЧУПРИНА 17.12.2014 12:13
Цитую Саня:
Якщо у ситуацію втручається Віталій Коваль – чекай ще більшого погіршення і бардака. Безтолковий до крику, а пихи – хоч лопатою вигрібай. Коли .... у владі – хорошого не очікуй.

Там всі такі олухи зібралися починаючи з очільника.В даному випадку вирішили пар випустити локшиною на вуха мітингуючим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #1 Саня 17.12.2014 12:00
Якщо у ситуацію втручається Віталій Коваль – чекай ще більшого погіршення і бардака. Безтолковий до крику, а пихи – хоч лопатою вигрібай. Коли .... у владі – хорошого не очікуй.