реклама

реклама

Міський голова Черкас Сергій Одарич переконаний, що якби центральна влада застосовувала систему не аварійних, а віяльних відключень, то це б зняло соціальну напругу в населення. Про це мер повідомив у коментарі «Прочерку».

Сергій Одарич зауважив, що віяльні відключення передбачають певне планування, що дає змогу людям підготуватися до відключення світла. Учора Сергій Одарич підготував відповідного листа Прем’єр-міністру.

Мер каже: зі спілкування з громадянами зрозумів, що вони б могли спокійно сприйняти відключення електрики, якби все відбулося по-людяному. До речі, відключення електрики застало і самого Сергія Одарича раптово – коли він вечеряв з головою Черкаської ОДА Юрієм Ткаченком у ресторані «Ботічеллі».

Одарич навіть пожартував, нібито це таким чином екс-голова ОДА, регіонал Сергій Тулуб підстеріг їх за вечерею.

Разом з тим, мер не радить направляти свій гнів на Обленерго, бо там лише виконують вказівку з Києва.

– Та вважаю промахом керівництва Обленерго в тому, що вони не роз’яснюють цю ситуацію людям так, як я роз’яснив зараз, – сказав журналісту «Прочерка» мер.

Детальніше у аудіо.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #22 депутат 23.12.2014 01:03
ВИКЛЮЧИЛИ СВІТЛО ЩОБ ВИ ПОЦІЛУВАЛИСЬ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 Електрик 19.12.2014 13:44
Які вбіса відключення аварійні, веєрні??!
Всі обленерго приватні, ціни луплять космічні з повітря. Зараз їх власники риги і про-риги мстять усій україні
Націоналізувати всі обленерго і припинити знущатись.
А владі досить вже прогинатись перед олігархами і обслуговувати їх.

Цитую Гонта:
Ахметов мститься за свої втрати українцям. Які вбіса відключення аварійні, веєрні??! Націоналізувати всі обленерго і припинити знущатись. Донбас не відключають! А владі досить вже прогинатись перед олігархами і обслуговувати їх.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 [email protected] 18.12.2014 12:59
Які є дурні коментарі!!!
Чи то люди не читають,що пишуть,чи думалку заклинило?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 Гонта 18.12.2014 12:56
Ахметов мститься за свої втрати українцям. Які вбіса відключення аварійні, веєрні??! Націоналізувати всі обленерго і припинити знущатись. Донбас не відключають! А владі досить вже прогинатись перед олігархами і обслуговувати їх.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 : 18.12.2014 11:51
Цитую Ольга:
[якщо це ресторан якщо це є власний ресторан нашого

Тьотка аж захльобується - так повторює :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 Реаліст 18.12.2014 10:44
Цитую Ольга:
Цитую пакраща:
Сподіваюсь, що хоч в когось з цих двох мужчинчиків була знижка, бо то є досить коштовний ресторан. Й нам не дозволили там фільмувати свого часу :cry:

Яка знижка - це ж ресторан Ткаченка

Цитую Ольга:
Цитую пакраща:
Сподіваюсь, що хоч в когось з цих двох мужчинчиків була знижка, бо то є досить коштовний ресторан. Й нам не дозволили там фільмувати свого часу :cry:

Та про які знижки Ви говорите якщо це ресторан якщо це є власний ресторан нашого губернатора пана Ткаченка

Ольга, а ти ще раз напиши - може попустить? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Реаліст 18.12.2014 10:43
Цитую черкащанин:
А не краще було б Одаричу вартість своєї вечері в ресторані "Ботічеллі" перерахувати Збройним Силам України?

Все як завжди: "Прочерк" не все пише, сподіваючись, що хтось послухає додане до статті аудіо. А черкащани слухати не звикли - звикли перемивать кістки. :-x
Прослухайте аудіо: Одарич замовив КАВУ і так її й не отримав, бо вирубили світло. Запитання до умніка "черкащанина": що виграли б ЗСУ від перерахування Одаричем грошей, рівних вартості чашки кави?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Ольга 18.12.2014 10:04
Цитую пакраща:
Сподіваюсь, що хоч в когось з цих двох мужчинчиків була знижка, бо то є досить коштовний ресторан. Й нам не дозволили там фільмувати свого часу :cry:

Та про які знижки Ви говорите якщо це ресторан якщо це є власний ресторан нашого губернатора пана Ткаченка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Ольга 18.12.2014 10:01
Цитую пакраща:
Сподіваюсь, що хоч в когось з цих двох мужчинчиків була знижка, бо то є досить коштовний ресторан. Й нам не дозволили там фільмувати свого часу :cry:

Яка знижка - це ж ресторан Ткаченка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #13 Ольга 18.12.2014 09:28
Вожді, наведіть в місті порядок.