реклама

реклама

Народний депутат України родом із Черкас Ірина Геращенко спрямувала запит до Генеральної прокуратури з вимогою перевірити інформацію щодо «причетності Наталії Королевської до фінансування терористів і вбивць, які самі зізнаються в її підтримці». Про це Ірина Володимирівна повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

«А взагалі-то на Донбасі навіть малі діти знають, що ця панянка, яка на камери рве на собі своі жилєтки «за мірних житєлей», продовжує заробляти на нелегальних копанках і експлуатації рабської праці нещасних людей. Тим часом її ідейний керівник і батько в політиці Єфремов в Альпах п'є французьке шампанське. Думаю, ГП зобов'язана якнайшвидше перевірити інфо про причетність цих двох і їхніх сімей до фінансування терористів і сепаратистів», – переконана Ірина Володимирівна.

реклама

Коментарі  

 
+3 #11 Чукча 06.01.2015 10:29
Цитую Слуги Королевської:
Треба згадати і про черкаських слуг Королевської, які в списках її партії намагались потрапити у Верховну Раду -і підприємицю Лесю Островську, і жінку-дизайнера одягу... Як ці дівчата завзято ворушили лопатами , імітуючи асфальтування ями на дорозі у південно-західному районі міста! Їм так хотілось заслужити любов своєї пані (у прямому значенні цього слова)Наталії Королеської!!!


Островська? жінка гетьмана Чигиринського (правда стоко гетьманов развелося, что голова ходором ходит) і вдруг з Королевською??
Хоча що це я про совість.
Для цих людей гроші не пахнуть, аби до рук ліпли :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Марина 06.01.2015 09:38
Одна фінансує, друга - на відпочинок за кордон їздить, бо білети уже пізно здавать. Всі вони с....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Бульба 06.01.2015 02:06
Дак вона ж перша з Ющенком запродалася заокеанським хазяйнам і будучи при владі крім злидарів не принесла країні нічого. Ці лялі одного замісу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 станіславський 06.01.2015 00:11
Два сапога-пара
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Кравчиха 05.01.2015 18:35
Хто рве жилетки: ця, чи та? Чи обидві?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Слуги Королевської 05.01.2015 18:20
Треба згадати і про черкаських слуг Королевської, які в списках її партії намагались потрапити у Верховну Раду -і підприємицю Лесю Островську, і жінку-дизайнера одягу... Як ці дівчата завзято ворушили лопатами , імітуючи асфальтування ями на дорозі у південно-західному районі міста! Їм так хотілось заслужити любов своєї пані (у прямому значенні цього слова)Наталії Королеської!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Фотограф 05.01.2015 17:54
Вдогонку для пани депутатки

05.01.2015
Главный юрист Януковича Портнов передал привет Яреме и Авакову на фоне главной штаб-квартиры Интерпола в Лионе. Об этом пишет на своей странице в Фейсбуке политик, народный депутат Александр Аронец.
Европе это уже давно привело бы к отставке ответственных за внесение в базу Интерпола разыскиваемых людей, информирует еizvestia.com.
В Украине максимум, что произойдет — Ярема и Аваков в фейсбуке будут переводить стрелки друг на друга.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Нестор Іванович 05.01.2015 14:04
Жоден бандит і злодій часів режиму Януковача не покараний. Складається таке враження, що ви тільки язиками працювати вмієте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 Фотограф 05.01.2015 13:04
Опять популизм и говорильня.
Если знает конкретные факты, нарушения Закона тогда и нужно немедленно обращаться в правоохранитель ные органы. А так, бульбашка лопнет..как не надулась она уже за год пребывания у власти этой пани. С 2010 по 2014 непрерывно орали "бандытам-тюрмы", а пришли к власти НИ ОДНОГО установленного факта нарушения Закона с стороны т.н. "бандытов".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #2 стабилизец 05.01.2015 12:38
Тю, дык ета дама сидела в Раде и при юще и при яныке, и про судьбу несчастных углекопов абсолютно не парилась. Черкасские депукаты - уникальное явление. Только вот олень облажался, не на тех поставил.