реклама

реклама

Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко поділився світлинами із зустрічі сотні бійців 14-го мотопіхотного батальйону (колишнього батальйону територіальної оборони «Черкаси»), яка відбулася сьогодні ввечері на Соборній площі.




«Як не перейменовуй цей підрозділ, а для черкащан він завжди – батальйон «Черкаси». Сьогодні зустрічали ще сотню черкащан, які приїхали на ротацію та у відпустку – до своїх родин, з реального фронту, де точаться бої за волю і єдність України»... – написав на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Юрій Олегович.





реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #11 Влонтеркофану 26.01.2015 17:56
Цитую АВТОБУС:
Автобус, що привіз черкаських героїв, у ПАТ "Азот" попрохала пані Олена, їй керівництов Азоту не відмовили, бо вона, чи ненайкраща волонтерка черкащини.

Скільки граматичних помилок в одному пості я ще не бачив :-) А головне - ще ніколи не бачив, щоб обласного воєнкома Євгена Курбета, який звертався до "Азоту", називали "пані Олена" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 АВТОБУС 26.01.2015 16:57
До цього свята Ю.Ткаченко не приклав жодних зусиль! Автобус, що привіз черкаських героїв, у ПАТ "Азот" попрохала пані Олена, їй керівництов Азоту не відмовили, бо вона, чи ненайкраща волонтерка черкащини.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Майдан 3 26.01.2015 11:43
Цитую Пошливы:
Рад за ребят. Эта герои! А вот фото Коваленко всё ипортило. Как гаварил Высоцкий: уберите орден у Насера, не падходит к ордену Насер. Вот и .... не падходит к месту.

Навіщо тітка у БІЛІЙ сукні виставилась перед людьми? ЇЇ радникам та пресслужбі треба хоч одну книжку про етикет почитати. Соромно за другого Олійника в спідниці :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Пошливы 25.01.2015 17:53
Рад за ребят. Эта герои! А вот фото Коваленко всё ипортило. Как гаварил Высоцкий: уберите орден у Насера, не падходит к ордену Насер. Вот и .... не падходит к месту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Черкаси 25.01.2015 17:28
Перше фото.Син зустрічає батька з фронта.Буде чекати з війни.Це наші герої,наші ветерани війни.АТО то у президента,в Україні війна,та і що таке АТО,як це антитерористичн а операція то її ціль знищення терористів,це не Мінські угоди з терористами і не статуси терористам!!!!Г оловнокомандуюч ий під час війни не бачить військового рішення...Нонсенс.Мирний головнокомандую ч ий-біда.Це наші герої фронту,вони захищають нас,ми маємо прикривати тил їм тут.І прохання до влади,припиніть показухи на 9травня(надіюсь що цього року 8,як у всьому світі),припиніт ь ці паради,"ветерани" невідомо чого,70 років як війна скінчилась,вете рану має бути 90,кого ви рядите в ордена?У нас є нові ветерани і всі ветеранські фонди мають припинити відмивати гроші на невідомо кого і зайнятись проблемами поранених та родинами загиблих.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Кредітес Довіріус 25.01.2015 15:55
Цитую Боргес:
те саме казали про команду тральщика "Черкаси", так само їх зустрічав Ткаченко. А через 10 місяців вони вже нікого не цікавлять, бо тепер все набагато хуже. З таким командуванням героїв ше довго зустрічатимемо.

"Боргес", ти б хоч ніки міняв - тоді хоч хтось би повірив у твої "жалобниє стєнанія". А так я добре пам"ятаю твої пропутінські вякання, "Боргес" - так що "дякувати" за все більшу ескалацію конфлікту треба не українському командуванню, а твоєму Пуціну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Правда 25.01.2015 15:13
Юра а где твои братя " герои " ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Боргес 25.01.2015 14:20
Гарні фото, чудові обличчя чудових людей... Одне печально: те саме казали про команду тральщика "Черкаси", так само їх зустрічав Ткаченко. А через 10 місяців вони вже нікого не цікавлять, бо тепер все набагато хуже. З таким командуванням героїв ше довго зустрічатимемо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 черкащанин 25.01.2015 12:49
СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!СЛАВА НАЦІЇ!СЛАВА БАТАЛЬОНУ ЧЕРКАСИ! І ПРО КАРМУ:Ольга Обдурашитова з м.Маріуполь,проси ла Путіна ввести війська.Путін ввів Гради і вбив її. .....17)Обдурашитова Ольга Вікторовна,27.10.1977р.г.Маріуполь,вул.Олімпійська.знайдена вул.Київська,коло ринка "Київський"24.15.2015.(нєлєпа смерть?карма???)http://oleg-leusenko.livejournal.com/2150172.html
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #2 небайдуже 25.01.2015 01:43
Дякую Вам Герої. Завдяки Вам ми в безпеці. Слава Україні.