реклама

реклама

59 депутатів сьогодні під час сесії Черкаської обласної ради проголосували за визнання Російської Федерації державою-агресором.

На початку сесії депутати вшанували пам’ять загиблих воїнів АТО

На початку сесії депутати вшанували пам’ять загиблих воїнів АТО


Утримався – один (за неофіційною інформацією, представник фракції комуністів). Не голосували троє присутніх депутатів. Проти не було.

У проекту порядку денному сьогоднішньої позачергової сесії обласної ради було запропоновано три схожих питання. Це були проекти заяв про визнання Росії державою-агресором, які підготували голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко, керівник фракції «Батьківщина» Анатолій Бондаренко та керівник депутатської групи «Гідність» Любов Майборода.

Але Любов Майборода, запропонувавши розглянути питання про визнання Росії державою-агресором, на початку сесії заявила про те, що вона знімає свій проект, незважаючи на те, що він був поданий першим, і пропонує підтримати проект Валентини Коваленко. Із аналогічною заявою виступив і Анатолій Бондаренко.

В ухваленому депутатами зверненні зазначено, що РФ підтримує терористів, які скоюють акти насильства на території України. Дії держави-агресора необхідно зупинити, а так звані ДНР і ЛНР визнати терористичними організаціями. Депутати вирішили підтримати дії ЄС та інших європейський структур щодо запровадження санкцій проти Росії. Вони закликали світове співтовариство притягнути державу-агресора до відповідальності за злочини проти людства.

реклама

Коментарі  

 
0 #27 украина 07.02.2015 14:22
Цитую Алеша Попович:
А себя вы не хотите признать агрессором, убивающим украинский народ???


Поддерживаю! У нас правительство войны, а не правительство МИРА!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #26 украина 07.02.2015 14:21
Цитую адекватний:
данина моді це не державою або областю керувати, прокукурикали і далі народ грабимо. Дуже зручний патрійотизм. Визнали Росію агресором - добре , тепер як найкращі представники громади взяли дружно автомати , синочків, зятів, пемінників і гей агресора гнати з рідної землі. Що вже там ? Он Верховна рада як дружно воює на сході а тут ще як обласна підтягнеться так вмить переможемо і Росію і терористів та й Європу потім захопимо коли вона по доброму нас в євросоюз не хоче приймати. Я вірно говорю?


Вы все правильно говорите, поддерживаю! У нас правительство войны, а не мира!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #25 адекватний 07.02.2015 01:02
Цитую Я так думаю:
Цитую Теж разом:
Цитую Я так думаю:
Цитую Разом:
Перший шлях до війни - це роз"єднаність. Не на часі.

Війна в Києві за перерозподіл спадщини Союзу, ринків, бізнесу і т.д., бо перші "прихватизатори" вже по старості буксують. А Схід - це шумові спецефекти й димова завіса над процесом.

Важко не погодитись. Але розмінна монета - люди.

Теж важко не погодитись. Та коли було інакше? Просто цинізм цих не знає меж. "В ході війни жоден мільярдер не постраждав". До речі, як так: війни немає, але мобілізація є?

мобілізація пів біди. Війни нема а загиблих десятки тисяч ???? це як???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #24 адекватний 07.02.2015 00:59
Цитую Я так думаю:
Цитую Разом:
Перший шлях до війни - це роз"єднаність. Не на часі.

Війна в Києві за перерозподіл спадщини Союзу, ринків, бізнесу і т.д., бо перші "прихватизатори" вже по старості буксують. А Схід - це шумові спецефекти й димова завіса над процесом.

Ага тільки тепер до дерибану підключились партнери з європи та америки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #23 адекватний 07.02.2015 00:57
данина моді це не державою або областю керувати, прокукурикали і далі народ грабимо. Дуже зручний патрійотизм. Визнали Росію агресором - добре , тепер як найкращі представники громади взяли дружно автомати , синочків, зятів, пемінників і гей агресора гнати з рідної землі. Що вже там ? Он Верховна рада як дружно воює на сході а тут ще як обласна підтягнеться так вмить переможемо і Росію і терористів та й Європу потім захопимо коли вона по доброму нас в євросоюз не хоче приймати. Я вірно говорю?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #22 тулубята 06.02.2015 22:55
Особливо жорстко , мабуть, засуджували бойко з беззубенком, взагалі не регіонали ні краплі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #21 Бульба 06.02.2015 21:35
Цитую Алеша Попович:
А себя вы не хотите признать агрессором, убивающим украинский народ???

Іди геть, москалю, у Рашку. "Чумайдан" - вокзал - Московія!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 Ти знаєш, що ти — людина? 06.02.2015 18:01
Цитую ліворуція:
Цитую А де список?:
А де список тих не прийшов, хто не підтримає державу?

кому треба список - тому в писок

Хто бігав та бігає собачкою, у тих писок. Якщо ти згоден підставляти свій писок, то це не значить , що інші дохволять. Сидять бувші в державних установах та саботують.
Ти знаєш, що ти — людина?
Ти знаєш про це чи ні?
Усмішка твоя — єдина,
Мука твоя — єдина,
Очі твої — одні.

Більше тебе не буде.
Завтра на цій землі
Інші ходитимуть люди,
Інші кохатимуть люди —
Добрі, ласкаві й злі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #19 ВР 06.02.2015 17:30
"Масштаби розкрадань на вищих щаблях влади відверто вражають. Реалізація тіньових схем спустошує бюджети всіх рівнів, завдає мільярдних збитків державі у банківській системі, нафтогазовій сфері, транспортній галузі та в аграрному секторі економіки", - каже Ярема.
За його словами, "старі корупційні схеми отримали нових господарів".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Алеша Попович 06.02.2015 17:17
А себя вы не хотите признать агрессором, убивающим украинский народ???