реклама

реклама

Зміни до бюджету Черкаської області, які передбачали виділення 8 млн грн на проведення процедури гемодіалізу для хворих на хронічну ниркову недостатність та 2,8 млн на погашення заборгованості, що виникла торік через затримки казначейства, пройшли зі скандалом.

 

Оскільки в попередні роки значну частину коштів на гемодіаліз у клініці «Фрезеніус» не доплачували, а в 2011 році не заплатили взагалі, пацієнти клініки висловлюють сумніви, що кошти обласного бюджету надійдуть за призначенням, інформує кореспондент «Прочерку».

З огляду на це, депутат Любов Майборода внесла кілька поправок, які мали гарантувати, що цього разу послуги «Фрезеніусу» будуть оплачені.

Депутати не підтримали ці пропозиції, що викликало крики «Ганьба!» з боку присутніх у залі пацієнтів клініки. Деякі з них спробували пробитися до трибуни.

Урешті, спільними зусиллями голови облради Валентини Коваленко і самої Любові Майбороди людей вдалося вгамувати.


Як пояснила голова Черкаської облради Валентина Коваленко, всі передбачені майже 11 млн підуть винятково на «Фрезеніус». А загострення ситуації спричинене діями окремих депутатів.

Директор департаменту фінансів Черкаської облдержадміністрації Наталія Кравченко пояснила кореспонденту «Прочерку», що в проекті рішення можна було прописати виділення коштів тільки в такому формулюванні.

Так чи інакше, виділення коштів вистачить лише на 40% процедур гемодіалізу. Решту мають виділити районні та міські ради.

Крім того, керівники області пообіцяли, що всі хворі отримають необхідне лікування.

Голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко наголосив, що обговорював питання гемодіалізу із заступником міністра фінансів Ігорем Уманським, і той пообіцяв розглянути можливість виділення коштів із Державного бюджету.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #16 Чукча 07.03.2015 11:41
Я пропоную, щоб Фризенус взяли на утримання баптисти. Це найбагатша секта і має на Україні своїх проводників і тим паче в Черкассах
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #15 Петро 06.03.2015 15:40
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Любов Майборода:
Знищення Фрезеніусу, яке розпочав Тулуб, продовжують бьютівці - Коваленко з Мушієком. Ткаченко займає страусинну позицію.. В 2013 році при Тулубі послуги Фрезеніуса оплачені на 60%, в 2014 при "Владі майдану" - лише на 23%! Вартість гемодіалізу у Фрезеніусі - менша, а якість - вища. На підтвердження: у 2014 році 28 хворих з обласної лікарні перейшли до Фрезеніусу. Фрезеніус використовує для процедур діалізу більшу кількість якісних ліків. Питається - де тоді відкати: у приватній клініці "Фрезеніус" чи обласній лікарні? Відкати - в обласній лікарні! .До яких пір будемо терпіти комуняцьку номенклатуру, яка під різними партійними брендами знущається над смертельно хворими людьми?!
Добре сказано.
Люба,а яку ще позицію може займати Ткаченко?У нього є власна думка?Чи може є якісь думки взагалі поза власними інтересами?У "Фрезеніуса" відкат не отримаєш.

Добре сказано.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 О.ЧУПРИНА 06.03.2015 00:32
Цитую Любов Майборода:
Знищення Фрезеніусу, яке розпочав Тулуб, продовжують бьютівці - Коваленко з Мушієком. Ткаченко займає страусинну позицію.. В 2013 році при Тулубі послуги Фрезеніуса оплачені на 60%, в 2014 при "Владі майдану" - лише на 23%! Вартість гемодіалізу у Фрезеніусі - менша, а якість - вища. На підтвердження: у 2014 році 28 хворих з обласної лікарні перейшли до Фрезеніусу. Фрезеніус використовує для процедур діалізу більшу кількість якісних ліків. Питається - де тоді відкати: у приватній клініці "Фрезеніус" чи обласній лікарні? Відкати - в обласній лікарні! .До яких пір будемо терпіти комуняцьку номенклатуру, яка під різними партійними брендами знущається над смертельно хворими людьми?!

Люба,а яку ще позицію може займати Ткаченко?У нього є власна думка?Чи може є якісь думки взагалі поза власними інтересами?У "Фрезеніуса" відкат не отримаєш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Мирослав 05.03.2015 22:04
Зверніть увагу на відео: як злагоджено працює пара - Коваленко-Мушієк :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Любов Майборода 05.03.2015 21:37
Знищення Фрезеніусу, яке розпочав Тулуб, продовжують бьютівці - Коваленко з Мушієком. Ткаченко займає страусинну позицію.. В 2013 році при Тулубі послуги Фрезеніуса оплачені на 60%, в 2014 при "Владі майдану" - лише на 23%! Вартість гемодіалізу у Фрезеніусі - менша, а якість - вища. На підтвердження: у 2014 році 28 хворих з обласної лікарні перейшли до Фрезеніусу. Фрезеніус використовує для процедур діалізу більшу кількість якісних ліків. Питається - де тоді відкати: у приватній клініці "Фрезеніус" чи обласній лікарні? Відкати - в обласній лікарні! .До яких пір будемо терпіти комуняцьку номенклатуру, яка під різними партійними брендами знущається над смертельно хворими людьми?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 незнайка 05.03.2015 19:56
а на ресторан гостиницы Днепр выделили з облбюджета без скандала? Неужели Майборода смолчала
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #10 Так 05.03.2015 19:36
Они просто помирают, или ищут деньги сами. Нет в бюджете для них денег.Это жестоко, но это факт. Есть бюджет. За счет каких больных будут оплачивать Фрезениусу? Или закрыть отделение в областной а платить Фрезениусу? А если они завтра уедут или поднимут цены? Это частная структура.
Так давайте закроем все гос. стомат поликлиники и пойдем в частные они тоже деньги вложили и налоги платят. И будем требовать финансирования.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Так 05.03.2015 19:36
Цитую Serg:
Цитую Так:
Лучше выделить средства на свой диализный центр, в областной. А то кормим чужих а свое госпредприятие тянеться как может. Не по хозяйски это.

Во Фрезениусе также работают не немцы, а наши черкащане. Условия работы, наверняка лучше, больным также лучше, иначе бы не воевали за Фрезениус. Налоги немцы также платят как положено. Может быть все дело в том, что взятки никому не дают? Поэтому постоянные палки в колеса со стороны облрады. Держбюджет тоже должен помогать финансированием для таких больных. Думаю, что какую-то нагрузку должны нести и сами больные. Онкобольные от государства бесплатную помощь в полном объеме совсем не имеют. Почти все лекарства покупают за свои деньги.

Да, но в области огромное количество больных, которым тоже срочно необходимо дорогостоящее лечение, как быть с ними? Их инрересы никто не лоббирует как Фрезениус.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 федор принципиальный 05.03.2015 18:17
А почему бы Ткаченко не помочь,он через свои лавки пропустил залежалый товар черкащанам-л...хам в три цены,поделился бы с соотечественник ами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Ельвіра 05.03.2015 16:37
хтось колись подумає і про нирочників у обласній лікарні чи не хочете? чи вони не люди?