Вища рада митців під керівництвом заступника голови – керівника апарату ОДА Віталія Коваля учора під час голосування на засіданні одноголосно схвалила кандидатуру на посаду начальника управління культури Черкаської облдержадміністрації.

Члени ради проголосували за кандидатуру молодого та перспективного Олексія Анатолійовича Власова, який зарекомендував себе як професійний управлінець, прогресивний менеджер та вмілий реформатор на посаді керівника апарату Смілянської районної державної адміністрації, інформують у прес-службі Черкаської ОДА.

– Під час роботи він довів свій значний потенціал і як державного службовця, і як громадського активіста, – кажуть члени ради. – Цим здобув заслужений авторитет суспільства та безпосередньо представників галузі культури.

Учасники наради висловили думки з приводу розвитку галузі культури, окреслили пріоритетні завдання, над якими працюватиме новий керівник.

Варто зазначити, що кандидатура Олексія Власова вже проходила обговорення та конкурсний відбір, отримавши значну підтримку.

Під час наради важливі зауваження були внесені Іваном Фізером, Ольгою Мартиновою, Василем Мельниченком, Олександрою Теліженко, Володимиром Поліщуком, Миколою Бабаком. Вони схвалили запропоновану кандидатуру та наголосили на необхідності провести процедуру призначення керівника в найкоротший термін.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #27 Черкасьці 13.03.2015 13:58
Цитую Ольга:
Ви хоч би фотку його знайшли, то працівники культури мали б змогу хоч побачити свого теперішнього шефа:)

А чого теперішнього -його, що вже ПІДТВЕРДИЛИ?????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #26 Ольга 13.03.2015 13:37
Ви хоч би фотку його знайшли, то працівники культури мали б змогу хоч побачити свого теперішнього шефа:)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #25 черкащанка 13.03.2015 12:36
Пока в состав митців будут входить эти люди, культура на Черкащине будет гибнуть! Долой шароварщину!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #24 визор 13.03.2015 12:35
Колгосп рулит, все как всегда :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #23 украина 13.03.2015 12:34
Я не поняла, какое отношение Власов имеет к культуре. Банальный клерк! Ганьба! Никогда порядка не будет на Черкащине!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #22 Черкасьці 13.03.2015 12:05
Теперь через время стало очевидным, что Джура Н.Г. была неплохим начальником управления культуры.Соответствовала и опытом работы и образованием.И было бы не плохо, что-бы участвовала в конкурсе вновь.Она не лебезила перед "регионалами", а выполняла свою работу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #21 кому ФЕ??? 12.03.2015 14:57
Цитую Пересічний громадянин:
Цитую Небайдужий:
Зі здивуванням і обуренням прочитав, що рада митців області одноголосно проголосувала за внесення кандидатури на призначення начальника обласного управління культури...Тоді навіщо така рада?

громада потребує відповідей!!!!!

До складу Вищої РАДИ МИТЦІВ ввійшли:
Співголови ради: ФІЗЕР Іван Васильович, КОВАЛЕНКО Валентина Михайлівна,
ФУРСЕНКО Сергій Михайлович, МАРТИНОВАОльга Михайлівна,
КРЮЧКОВ Віктор Григорович, ДЖУРА Наталія Григорівна.
Члени ради: БАБАК Микола Пантелеймонович ,
БОБРОВ Сергій Анатолійович, ГОЛИШ Григорій Михайлович,
ЗАЙНЧКІВСЬКА Лідія Іванівна, ІЩЕНКО Юрій Петрович,
КОСЕНКО Іван Семенович, МЕЛЬНИЧЕНКО Василь Миколайович,
ПОБІРЧЕНКО Наталія Семенівна, ПОЛІЩУК Володимир Трохимович,
СТАДНИК Олександр Іванович, ТЕЛІЖЕНКО Олександра Василівна,
ЧАБАН Анатолій Юзефович.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 артисти 12.03.2015 14:36
[quote name="Пересічний громадянин"]Кадрова вакханалія триває?
І знову черговий кадровий "ляпсус".
Рік тривали суперечки щодо призначення начальника обласного управління культури. І ось рішенням відповідної мистецької ради (читайте волею заступника голови ОДА Коваля).
Потрібно знову писати листи в міністерство культури??????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 артисти 12.03.2015 14:33
Цитую Дед Опанас:
[quote name="Працівники культури"]
А ви кого пропонуэте?

ДЛЯ ЦЬОГО Є КОНКУРС. А не пропоциція на вухо та лапу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 артисти 12.03.2015 14:32
Цитую незнайка:
Пора слазить с бюджетного финансирования Мытци-это свободные люди обеспечивающие свой досток за рахунок меценатов а не бюджета которым распоряжаются те которые на сегодняшний день при власти

ЯКИЙ меценат буде тримати директора філармонії Фехведоряку???????.А так и СВАТ и своя людина при роботі.