Міська рада на сьогоднішній сесії ухвалила бюджет розвитку Черкас та внесла відповідні зміни до Програми соціально-економічного розвитку.


Нагадаємо, що під час вчорашньої прес-конференції секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький назвав проект цьогорічного бюджету розвитку «найкращим, який коли-небудь був у Черкасах».

Останні зміни до проекту бюджету розвитку вносилися безпосередньо перед ухваленням.

Найбільше пропозицій вніс депутат Юрій Ботнар. Зокрема, він запропонував зняти 95 тисяч гривень, які передбачалося виділити на придбання одного системного блоку та монітора для департаменту архітектури міської ради, 120 тисяч гривень для придбання приладу для визначення щільності ґрунту засипаних ям та понад 500 тисяч гривень на уже зроблений ремонт алеї у Першотравневому парку.

Із цих пропозицій депутати підтримали лише першу. Так, 95 тисяч гривень було додано до 31 мільйону вже виділених на придбання тролейбусів.

Бюджет розвитку був затверджених 38 голосами «за» при 4 таких, які утрималися.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 тетяна 29.04.2015 12:36
Цитую Угу:
Коригуючи бюджет розвитку, депутати “викинули” з нього 753 тисячі гривень, внесені раніше на ремонт дорожнього покриття й бордюрів провулку Гвардійського (це район вулиці Чорновола, округ депутата Артура Савіна). Ці кошти розподілили таким чином: 10 тисяч спрямували на ремонт майданчика в дитсадочку №74 (мікрорайон Дахнівка), 650 тисяч – на закупівлю апарату УЗІ в дитячу лікарню.
Цікаво розподілили,а 93 тисячи куди ділись??????????????????????????????????????

95 тис виділили на ремонт тер.центра пр.р-на,це дитячий садок для діток з захворюванням церебрального паралича
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 dfcz 29.04.2015 10:14
Цитую Тася:
Шведи пропонують черкасцям енергоефективну співпрацю (ВІДЕО)
http://vikka.ua/news/25810-shvedi-proponuyut-cherkastsyam-energoefektivnu-spivpratsyu-video.htm

Тільки депутатам не до інвесторів ,і не до енергоефективно сті та незалежності,у них вибори,тому гуляйте інвестори,ми за майданчики вибори собі за міські податки робимо.

так депутати-кіоскери -знань тільки на кіоски
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Любов Майборода 28.04.2015 19:23
Вітаю колег депутатів з прийняттям бюджету розвитку. Хоча втрачено багато часу, варто включитись кожному в його виконання і постійно тримати на контролі. В минулому році міський бюджет розвитку був виконаний на 54% від коштів, що надійшли на рахунок. Такі темпи освоєння коштів важко назвати "розвитком".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 федор принципиальный 28.04.2015 18:42
А почему ни слова о сокращении аппарата мэрии,убрать всякие ранги,особоважн ые поручения,ником у нинужные командировки,ра дныков-советников ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 2015 28.04.2015 18:11
Олександр Радуцький назвав секретаря Черкаської міської ради «найкращим, який коли-небудь був у Черкасах».
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 вовченя 28.04.2015 16:17
Розум з Ботнара так і пре, так і пре. Мозок включай - 95 тис. це вартість кількох моніторів та системників! Головне прокукарікати, щоб всі почули.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Угу 28.04.2015 13:51
Коригуючи бюджет розвитку, депутати “викинули” з нього 753 тисячі гривень, внесені раніше на ремонт дорожнього покриття й бордюрів провулку Гвардійського (це район вулиці Чорновола, округ депутата Артура Савіна). Ці кошти розподілили таким чином: 10 тисяч спрямували на ремонт майданчика в дитсадочку №74 (мікрорайон Дахнівка), 650 тисяч – на закупівлю апарату УЗІ в дитячу лікарню.
Цікаво розподілили,а 93 тисячи куди ділись??????????????????????????????????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Тася 28.04.2015 13:05
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Черкаси 28.04.2015 13:03
Бюджет обнародуйте!!!! Куди кошти розклали,по яким сусєкам????Особливо що по мажоритарним,ми з мажоритпрників за кожну копійку спитаємо,наклад ні перевіримо,спла ту податку за придбання і хто і як виконував роботи,хто виконавців наймав і чого і ГОЛОВНЕ нафіг нам це мажоритарне надбання (лавочка,горка, гойдалка,паркан чик,кущік та квіточка) і які були альтернативи використання розкраденим по округам грошей для всього міста.Готуйтесь ,в дворах тепер питатимуть ,а не аплодуватимуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 незнайка 28.04.2015 12:50
вот так- без прогнозного анализа сколько еще предприятий в городе прекратят свое существование и сколько жителей останется в Черкассах через год три пять сегодня планируется потратить планируемые поступления горбюджета ОСНОВНАЯ МАССА депутатов тратить намерена безмерно-вот только вопрос-что останется вашим наследникам детям и внукам от сегодняшнего вашего голосования