реклама

реклама

Замість відстороненого начальника Управління ДСНС у Черкаській області Віктора Гвоздя сьогодні Управлінням керує виконуючий обов’язки начальника Сергій Озеран. Саме він в якості керівника структури і доповідав на сьогоднішній селекторній нараді в облдержадміністрації про стан підготовки водних об’єктів області до літнього сезону.

 

– Я виконую обов’язки керівника, веду всі накази. Також займаюся питанням переселенців. Вище керівництво прогнозує на цьому чи на наступному тижні вирішити питання з обласним керівництвом, – зазначив у коментарі «Прочерку» Сергій Озеран.

Чи очолить Озеран Управління вже в статусі начальника без приставки в. о. - поки невідомо. За його словами, все вирішує центральне керівництво.

Нагадаємо, після того як декілька місяців тому на засіданні Кабінету міністрів України був заарештований голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський та його перший заступник Василь Стоєцький, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відсторонив голів управлінь ДСНС в усіх регіонах. Пізніше, в ефірі «5 каналу», міністр заявив, що обласні управління ДСНС платили С.Бочковському та В.Стоєцькому щомісячну «мзду». Тож з віджстороненням від роботи обласних керівників розпочалися слідчі дії.

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 Черкащанин 09.06.2015 13:01
Та досить вже вихвалювати того Гвоздя! Нехай на пенсію йде, а його місце займе молода та професійна людина!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 місцевий 09.06.2015 10:12
Костя харош ж...у л.....и!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 петрович 08.06.2015 23:10
Гвоздь ніколи не коливався, а якщо і коливався то тільки з генеральною лінією Партії. Але взагалі був людиною поміркованною і не "кровопивцею"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 адекватний 08.06.2015 20:19
Цитую Черкащанин:
Наскільки відомо, Гвоздь нормальний керманич. Не зажратий такі як усі посадовці. Хто винен що за часів "Тулубовства" питання вступу до "партії ригів" стояло ребром. В.Гвоздь просто хороша людина і все.

Таки є люди що можуть висказати свою точку зору. Повага. А от брехливі присідальники що промайданили країну як стадо все мінусують та мінусують. Стадо воно мабуть заслуговує жити в країні - колонії абамські.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 місцевий 08.06.2015 18:37
Цитую Черкащанин:
Наскільки відомо, Гвоздь нормальний керманич. Не зажратий такі як усі посадовці. Хто винен що за часів "Тулубовства" питання вступу до "партії ригів" стояло ребром. В.Гвоздь просто хороша людина і все.

А на причалі де стоїть пожежий катер, в бані з дєвками парив Тулупа, також за наказом, чи за зовом совісті?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 Черкащанин 08.06.2015 15:31
Наскільки відомо, Гвоздь нормальний керманич. Не зажратий такі як усі посадовці. Хто винен що за часів "Тулубовства" питання вступу до "партії ригів" стояло ребром. В.Гвоздь просто хороша людина і все.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 місцевий 08.06.2015 14:15
Після голосування Гвоздя за зняття з Тулоба Героя України, він з регіоналів достоєн перейти або БПП, або НФ! Бо Гвоздю всерівно кому ж...у ли....и!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 КомпАс 08.06.2015 12:10
А куди він "веде всі накази"? :lol: