19 червня Перший заступник Голови ДСНС України Олег Мельчуцький представив начальницькому складу центрального апарату та територіальних підрозділів керівників 12 регіональних підрозділів Служби. Відповідно до наказу ДСНС України від 19 червня 2015 року № 317 призначено керівників регіональних підрозділів Служби порятунку, зокрема, і в Черкаській області.


Черкаська область -  Гвоздь Віктор Михайлович, генерал-майор служби цивільного захисту. Про це інформує сайт ДСНС.

Нагадаємо, після того як декілька місяців тому на засіданні Кабінету міністрів України був заарештований голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський та його перший заступник Василь Стоєцький, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відсторонив голів управлінь ДСНС в усіх регіонах. Пізніше, в ефірі «5 каналу», міністр заявив, що обласні управління ДСНС платили С.Бочковському та В.Стоєцькому щомісячну «мзду». Тож з віджстороненням від роботи обласних керівників розпочалися слідчі дії.

Замість відстороненого начальника Управління ДСНС у Черкаській області Віктора Гвоздя функцію керівника Управлінням виконував Сергій Озеран.

Гвоздь проходив до обласної ради від Партії регіонів.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #27 Соломія Олександрівна 05.07.2015 15:05
Ось таку ми маємо зараз українську державу. Гвоздь, цей .... раніше посчилав тітушок під облрадув, ініціював гоніння на українських патріотів, отримав при Тулубі державні нагороди та УЧАСНИКА БОЙОВИХ ДІЙ, голосував у облраді за диктаторські закони Януковича, член т.з. "опозиційного блоку". Зараз знову повертається до своєї злочинної діяльності, організації поборів з підприємців, створення підпільних фондів для власних потреб. Я думаю що з цим треба щось робити, так не може бути, це не правильно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #26 Знову 23.06.2015 08:52
Ганьба!Корупціо нери знову у владі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #25 Кульба 22.06.2015 21:56
Скоро екс-регіоналів і "нових" їм подібних, не люструватимуть, а "мінусуватимуть". От тоді і почнуться зміни в суспільстві. А зараз, це все бла-бла-бла... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #24 Гвоздь 22.06.2015 21:27
Цитую Арсеній:
Доречі Гвоздь із партії регіонів не виходив! Хто бачив протоколи ради партії Регіонів?

петя своих не бросает!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 адекватний 22.06.2015 19:07
Людина - професіонал своєї справи а присідальник то не професія то склад зрадницької душі що зруйнував Україну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #22 Простий громадянин 22.06.2015 17:45
Гвоздь виходить просто незамінний. Але насправді це ж не так. В Службі порятунку Черкаської області є достатня кількість співробітників, які здатні очолити підрозділ. Більш того, Гвоздь підлягає люстрації.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #21 Кума 22.06.2015 17:04
Цитую хто знає, -зрозуміє:
Хоч мій коментар і "замінусують", але правда від цього нікуди не дінеться. А призначають ярликованих екс-регіоналів, бо нема кого призначати. "Вошедшие" на посади на хвилях Майдану вже так показали свою спроможність керувати країною-областю-районами-установами та організаціями, що далі вже нікуди. Люди для себе це вже визнали, а признатися не наважуються. Що ж поробиш, менталітет такий... Нажаль...

Уже незамінусують, багатьом почало розвиднятися куди ми котимося. У нас на базарі підприємці сказали, що зложимося Януковичу на три золоті унітази, якби швидше вертався. Допекли уже і їх.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #20 Аф..геть! 22.06.2015 15:41
"Мзда" ж нікуда не пропала (з нею ніхто і не боровся, щвидше за неї), просто перенаправили Авакову/..ценюку/Пороху - і вуаля! знову на посаді!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #19 013 22.06.2015 14:51
При регіоналах люди жили, а зараз як мамонти вимирають. А як прийде зима, то одинокі, немічні, пенсіонери будуть замерзать у хатах, бо топить буде нічим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #18 хто знає, -зрозуміє 22.06.2015 14:51
Хоч мій коментар і "замінусують", але правда від цього нікуди не дінеться. А призначають ярликованих екс-регіоналів, бо нема кого призначати. "Вошедшие" на посади на хвилях Майдану вже так показали свою спроможність керувати країною-областю-районами-установами та організаціями, що далі вже нікуди. Люди для себе це вже визнали, а признатися не наважуються. Що ж поробиш, менталітет такий... Нажаль...