реклама

реклама

Уполовину менше, зате якісніше. Очільник Черкащини пропонує на 50% скоротити працівників ОДА. І при цьому лишити нинішній фонд заробітної плати – задля мотивації інших. Це Юрій Ткаченко озвучив у середу на засіданні Кабміну.


Натепер лише в Черкаській ОДА працює 591 особа. Загальний фонд заробітної плати становить близько 20 млн грн на рік.

– Однак зарплати чиновників не конкурентні, – зауважує обласний керманич. – Спеціаліст у середньому отримує 2300 грн. Чи мотивований він? Відповідь очевидна. В управліннях соцзахисту при нинішньому навантаженні працівники взагалі отримують по 1200-1300 грн. Водночас скорочення штату зі збереженням загального фонду заробітної плати дозволить залучати справді фахівців своєї справи. Люди знатимуть, за що працюють.

Прем’єр-міністр України підтримав цю пропозицію Юрія Ткаченка. Таку оптимізацію Арсеній Яценюк запропонував провести в усіх адміністраціях по Україні.

– Нам слід по-новому сформувати структуру облдержадміністрацій, – зазначає Прем'єр-міністр України. – Бо нині вона як структура обкому партії 25-річної давнини. Тільки таблички змінили. Тому міністр Кабміну та міністр регіонального розвитку разом із керівниками облдержадміністрацій на кшталт таких, як Юрій Олегович, які пропонують дуже правильний і прагматичний підхід, усе відпрацюють.

Арсеній Яценюк доручив створити міжвідомчу групу з реформування облдержадміністрацій. Вона за два тижні напрацює їхню єдину типову структуру.

Про це інформує прес-служба ОДА.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #37 О.ЧУПРИНА 14.08.2015 21:35
Цитую Валерий:
Стаття 129. Погроза вбивством карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до двох років,те саме діяння, вчинене членом організованої групи, — карається позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років.
чуприна-проведеш решту часу в тюрязі!!!

А як можна погрожувати безликому?Ніхто він і в Черкасах ніхто.Ось який ти герой!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #36 Валерий 14.08.2015 17:45
Стаття 129. Погроза вбивством карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до двох років,те саме діяння, вчинене членом організованої групи, — карається позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років.
чуприна-проведеш решту часу в тюрязі!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #35 О.ЧУПРИНА 14.08.2015 16:54
Цитую Валерий:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Дурники навіть з простого пальця "ржунемогут".Так звані "Батьківщинці" тоді продали округ Зубику.Поведінка Томенка на виборах 2014 тому підтвердження.А ти продовжуй далі "ржатьнемогя".

Ста....й дур...., гресь набрав втричі більше!!!! тобі треба було знятися!!! це ти все зробив щоб черкащину у ВР представляв зубик

А ти не задумувався над тим,що моє терпіння може скінчитися і я потрачусь на те,щоб тебе ідентифікувати.Чи захочеться тобі далі займатися хамством?Округ злили бувші Тимошенківці за грошіюНормальні люди в цьому не сумніваються.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #34 Валерий 14.08.2015 12:10
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Валерий:
Ржинемагу "І ще трибуна для "бомбажу" Тулуба з ПР була потрібна."!!!!!!!!!
чуприна за тебе проголосувало не 10000 а 9487 (і ці ошукані люди голосували за тебе томущо на цих виборах ти балотувався від удару), у відсотках це 10.15. Тоді як за греся 29 680 голосів тобто 31.77%, тобто втричі більше ніж за тебе.
"І пролізати у якусь раду я не намагався,немаю такої потреби." якби ці твої слова були правдиві, то ти зняв би свою кандидатуру на користь греся. і тоді спрравді можливо навязать зубику боротьбу.

Дурники навіть з простого пальця "ржунемогут".Так звані "Батьківщинці" тоді продали округ Зубику.Поведінка Томенка на виборах 2014 тому підтвердження.А ти продовжуй далі "ржатьнемогя".

Ста....й дур...., гресь набрав втричі більше!!!! тобі треба було знятися!!! це ти все зробив щоб черкащину у ВР представляв зубик
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #33 О.ЧУПРИНА 14.08.2015 10:58
Цитую Валерий:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #32 Макар 14.08.2015 08:12
Валерий,Ваш пример греся в противовес Чуприне-это очень неудачный пример.Я с уверенностью могу сказать.что те "большие" проценты,которы е он набрал на выборах 20012 года,мягко говоря не его личная заслуга.31%-процент-это оценка именно дана Ю.Тимошенко,котор ую я уважаю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #31 Я Быдла 14.08.2015 07:30
Цитую СЕЛЯНИН:
А я на выборах 12 голосував против Чупрыны

Какой "мужественный поступок"!"Мочить"надо Чуприну-это он во всём виноват-"жлоб" несчастный.Мы же ему предлагали сделку,дал бы нам по 30 сребренников,та к мы бы за него на только голос отдали,но и душу.Другое дело зубик-благодетель наш.Вот он то хорошо понимает наши беды и прекрасно разбирается в психологии гнилых.продажных сущностях.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #30 бульба 13.08.2015 18:51
Цитую О.ЧУПРИНА:
Не личить Вам ярлики вішати,пане "бульба".Документообіг та так звані регіональні програми не є виправданням наявності такої великої кількості виконавців. Почитайте Закон "Про місцеві адміністрації...",ПРОВЕДІТЬ ІНВЕНТАРИЗАЦІЮ УПРАВЛІНСЬКИХ ФУНКЦІЙ ОДА з урахуванням перспектив децентралізації влади і Вам можливо стане все зрозумілим.Але підкреслю,що для цього потрібні певні знання та досвід.По Вашим коментарям бачу,що Ви здатний хіба що присідати та оленів до капоту прикручувати.

ВИ гарно написали, але типово аля майдан, аля Юля. всі вже зрозуміли щоб красиві обіцянки ніколи не працюють. Є таке поняття як утопія максималізму. Так ото Ваша позиція один в один.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #29 Валерий 13.08.2015 18:11
Слухай,брехливи й невігласе!На виборах 2012 за мене проголосувало 10 тисяч виборців і місце я зайняв третє.Якби не продажність судів та БьЮТу,Зубика можна було перемогти.І пролізати у якусь раду я не намагався,немаю такої потреби.А ось твого Зубика зупинити хотілося.І ще трибуна для "бомбажу" Тулуба з ПР була потрібна.Можливо ти десь відкрито виступав проти них?А якщо слово Брілюкс(походит ь від світла) тобі дурнувате,то уявляю хто є ти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #28 О.ЧУПРИНА 13.08.2015 16:53
Цитую Схаменися, зарозумілий!:
Цитую О.ЧУПРИНА:
І далі голосуйте за 300 гривень від Володимира Зубика.

Це що - якщо я не проголосував за якогось Чуприну, пенсіонера, який випячував в агітках, що він з фірми з дурною назвою "група компаній "Брюлікс" - то...
Ти яке місце зайняв на 195 окрузі - забув чи нагадать?! "Не личить" понти ганять, коли ти РЕГУЛЯРНО, на кожних виборах пробуєш пролізти хоч у якусь раду і регулярно не піднімаєшся вище десятого місця з трьома сотнями голосів електорату.

Слухай,брехливи й невігласе!На виборах 2012 за мене проголосувало 10 тисяч виборців і місце я зайняв третє.Якби не продажність судів та БьЮТу,Зубика можна було перемогти.І пролізати у якусь раду я не намагався,немаю такої потреби.А ось твого Зубика зупинити хотілося.І ще трибуна для "бомбажу" Тулуба з ПР була потрібна.Можливо ти десь відкрито виступав проти них?А якщо слово Брілюкс(походит ь від світла) тобі дурнувате,то уявляю хто є ти.