Головний лікар Черкаського обласного онкодиспансеру Віктор Парамонов – нині один з кандидатів від Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Фото з ним на плакаті поширили на сторінці партії у «Фейсбуці».

Зазначимо, що Парамонов був членом Партії регіонів та висуванцем від цієї політсили на виборах 2012 року до парламенту по округу №194.

«Ну от навіщо так підставлятись? Член Партії регіонів, кандидат в народні депутати від Партії регіонів і тепер ось обличчя «команди Президента». Нехай потім не дивуються зниженню рейтингів і не ображаються на логічні порівняння», – зазначив у «Фейсбуці» очільник Черкаського обласного осередку КВУ Максим Михлик.

Серед облич, які презентує Блок Петра Порошенка «Солідарність», є й Сергій Рубан, який свого часу був помічником тодішнього голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба.


реклама

Коментарі  

 
0 #20 Володимир 20.09.2015 22:05
Згоден! Головне щоб був людиною!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 не черкащанин 20.09.2015 18:05
Цитую Володимир:
Та це не накопичення негативу, це обурення від того що відбувається з черкаським політикумом. Ви ж подивіться, В БЮТі як завжди пан Лисянський барон металолому - Бондаренко, крім нього вже ніхто й не висовується. В БПП недолугий Фурман з Парамоновим і тулубівськими помічниками, ляшківці взагалі всі поховалися. Ну немає з кого обирати. Це жах , а не кандидати! З кожним днем все більше впевнююсь , що потрібно обрати команду зібраних спеців всіх сфер міста Черкаси.І головне щоб вони були ЧЕРКАЩАНАМИ, а не прибульцями поставленими всеукраїнськими партіями!

Бачу, що розуму ми не набралися і досі, хоч скільки вибори не проводь. Головне, це щоб КАНДИДАТ БУВ ЛЮДИНОЮ!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Серёга 20.09.2015 07:09
Цитую Бардак:
А в Чигиринському райні в складі кандидатів від БПП ВИКЛЮЧНО колишні регіонали та сепаратист! І що ФФурман каже, що сепаратистів немає, а регіонали не "одіозні". Але ж там крім регіоналів лише пару номальних людей. І все.

Уже не нормальных,если они там.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 блазень 19.09.2015 18:04
Це нормально. Якщо фахівець може принести користь країні, яка різниця, з якої він партії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Володимир 19.09.2015 11:32
Та це не накопичення негативу, це обурення від того що відбувається з черкаським політикумом. Ви ж подивіться, В БЮТі як завжди пан Лисянський барон металолому - Бондаренко, крім нього вже ніхто й не висовується. В БПП недолугий Фурман з Парамоновим і тулубівськими помічниками, ляшківці взагалі всі поховалися. Ну немає з кого обирати. Це жах , а не кандидати! З кожним днем все більше впевнююсь , що потрібно обрати команду зібраних спеців всіх сфер міста Черкаси.І головне щоб вони були ЧЕРКАЩАНАМИ, а не прибульцями поставленими всеукраїнськими партіями!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Reter 19.09.2015 10:27
Мабуть в Черкасах всі тотально були ригами,бо нема з кого вибрати нових облич?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Із повагою 19.09.2015 10:16
Одарич сам пройде і, за домовленістю із Солідарністю, ПВД проведе!
А от сама Солідарність хоч би 10% набрала...

Будьмо реалістами! Одарич і БЮТ околпачував, і ПР... Тож, ОберШтурФурРуба н, в очірідь!! ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 Волдэмар 19.09.2015 09:00
Цитую КВУ:
Йде накопичення негативу по партії Порошенка в Черкасах. Дуже здивуюся, якщо король шоколаду не пожене в три шиї Фурмана за його регулярні "косяки".

Да фурман это шестёрка свинарчука-ковальчука,а над ними шоколадный пахан.Фурман ни шагу не сделает без одобрямса с Киева от своих хозяинов.Так что горбатого он лепит только после согласования с братвой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Макар 19.09.2015 07:18
Цитую Оксана:
А кто сомневался в этом? Там вообще половина извините жу...ков, а вторая половина их лю....цы! Это же всем известный факт! Ну нельзя создать крыло партии за 1. Они же рассыпятся как только деньги из Киева закончаться, а туда еще и Одарыч полез в БПП , совсем стыдно за мера!

Корпоративчики рассыпаются как карточные домики,вспомнит е так называемую. партию удар имени некогда уважаемого мною боксёра кличка.Где она и многие другие сейчас?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #11 Моня 19.09.2015 06:13
Цитую Бардак:
А в Чигиринському райні в складі кандидатів від БПП ВИКЛЮЧНО колишні регіонали та сепаратист! І що ФФурман каже, що сепаратистів немає, а регіонали не "одіозні". Але ж там крім регіоналів лише пару номальних людей. І все.

В складі кандидатів від Чигиринського БПП людина, яка на своїй сторінці в соцмережі поздоровляла Моторолу, як сказано "в борьбе с бандеро-фашистськой падалью"!!!!Там ще багато цікавинок!!! І ця людина йде на голову Чигиринської райради! Фурман, Корбан, Сас ви що зовсім з гл.... .......?Чи гроші мозок забили?