реклама

реклама

Відповідно до офіційного підрахунку, ОБ не пройшов до Черкаської обласної ради

Відповідно до офіційного підрахунку, ОБ не пройшов до Черкаської обласної ради

Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко на свої сторінці у соціальній мережі Фейсбук інформує про судову вимогу провести обласній виборчій комісії новий підрахунок голосів з виборів до Черкаської обласної ради. Відповідну постанову прийняв Київський апеляційний суд 13 листопада на вимогу кандидата у депутати облради від Опозиційного блоку Богдана Коломійця.

-   Столичний суд учора задовольнив їх (позовні вимоги – Ред.), скасувавши низку постанов ОВК: і про підсумки голосування та результати виборів до облради, і про їхнє офіційне оприлюднення, - зазначає  Юрій Ткаченко. - Навіть більше – апеляційний суд вирішив вийти за межі позивних вимог і зобов’язав ОВК здійснити новий підрахунок голосів на підставі протоколів ДВК (!!!).

За словами голови ОДА, постанова апеляційного суду вже чинна й оскарженню не підлягає. А в цей час окружна виборча комісія проводить консультації із ЦВК.

Виборче. ОВК отримала постанову Київського апеляційного адмінсуду від 13 листопада. Туди звернувся кандидат у депутати ...

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-4 #21 Волдэмар 18.11.2015 15:04
Цитую дуже злий:
Все менше бажання слухати та розмовляти, як з судами так і з януковськими недобитками, і владою яка їх покриває та витягає з труни....Відчуваю що коліївщіна все ближче.Народ достали ці декаративні зміни, та декаративна ворожнеча, ці імітації справедливості та відсутність покарань, риги знагліли бо мають абсолютну підтримку діючої влади. Українці задорого заплатили щоб не бачити того в своїх містах та країні, люба краплина зверху, і суспільство почне вирішувати ці питання радикально, око за око, зуб за зуб, змете всіх і все.

Поддерживаю на все 100
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #20 Волдэмар 18.11.2015 14:57
Цитую юстиция:
Нарешті! Вікторе Федоровичу - пробач ! Сергіє Борисовичу - поверніться наведіть лад ! поверніться і виженіть цих пройдисвітів, які узурпували владу, заробляють гроші на крові наших юнаків, розвалюють країну ! світ нам не бажає добра - коли ви вже це зрозуміетє ? ніяким америкосам та европі ми не потрібні - майбутнє буде тільки з ка...ами - або смерть - хоча - шо я тут розсказую - час покаже !!!

Действительно вернитесь и заберите эту св...ту при власти с собою и все вместе ПНХ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 украина 15.11.2015 16:20
Цитую юстиция:
Нарешті! Вікторе Федоровичу - пробач ! Сергіє Борисовичу - поверніться наведіть лад ! поверніться і виженіть цих пройдисвітів, які узурпували владу, заробляють гроші на крові наших юнаків, розвалюють країну ! світ нам не бажає добра - коли ви вже це зрозуміетє ? ніяким америкосам та европі ми не потрібні - майбутнє буде тільки з ка...ами - або смерть - хоча - шо я тут розсказую - час покаже !!!


Единственный умный коммент за последнее время! ПОДДЕРЖИВАЮ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 бульба 15.11.2015 11:53
Цитую 999:
Как достали эти Мели, Арсенюки и т.д... Ведь воры и проходимцы, хапуги.

Таки да. Але ж не запроданці і холуї о..мські. Так що кому що дорожче як кажуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 юстиция 15.11.2015 09:11
Нарешті! Вікторе Федоровичу - пробач ! Сергіє Борисовичу - поверніться наведіть лад ! поверніться і виженіть цих пройдисвітів, які узурпували владу, заробляють гроші на крові наших юнаків, розвалюють країну ! світ нам не бажає добра - коли ви вже це зрозуміетє ? ніяким америкосам та европі ми не потрібні - майбутнє буде тільки з ка...ами - або смерть - хоча - шо я тут розсказую - час покаже !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 угу 14.11.2015 23:16
Давайте перевибори, виродження вже протратилось, на підкуп нових виборів в них коштів може забракнути,БПП себе поховає остаточно, бо сліпих нема, позбудемось обох з ОДА,а ОБ і так нічого не світить. :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Зри в корень зла 14.11.2015 22:12
Цитую стабилизец:
эх, единственные, кого жаль - небесная сотня. к чему то стремиться в этой стране все равно, что метать бисер перед сами знаете кем. :-x

А причем здесь опоблок ?
Вините тех кто подставил ребят во имя погони за властью.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #14 Виктор 14.11.2015 20:14
Справедливость восторжествует и Опоблок будет в облраде! Мы прошли туда законно набрав больше 6% а выборы хотят подтасовать!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Шлеппер 14.11.2015 19:30
А чомуб і ні? Це вкотре буде добре видно, що ще не всі РИГИ подохли" і своєю присутністю портять навколо себе повітря, а цим самим і наше з Вами життя.Задовбали вже перевертні.Тільки смертна кара, на місці ,без суду і слідства може це призупинити.Аналогічний закон діє в Китай, і до речі дуже дієво.Але ніколи вони цього не дозволять і за таке не проголосують тому, що їм всім Торба! СЛАВА УКРАЇНІ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 ВОКАВА 14.11.2015 19:15
Ти диви як зрадів Юрій Олегович...