реклама

реклама

Вхід до Черкаської міської ради тепер – без турнікетів. Відповідне розпрядження дав новообраний міський голова Анатолій Бондаренко, пише «Про все».


Світлину мерії без турнікетів у «Фейсбуці» поширив юрист Руслан Дмитренко, написавши під фото:

«Щойно з міськради. Новий мер – нові правила. Зайшовши в мерію, був приємно здивований: турнікету, за який «Булатецький клав свободу свою», більше немає!»

Міський голова Анатолій Бондаренко підтвердив, що тепер мерія буде працювати без турнікетів.

– Я дав розпорядження, щоб їх зняли. Кожен громадянин може тепер вільно сюди заходити. І поки я міський голова – турнікетів не буде, – запевнив Бондаренко.

Нагадаємо, ярим противником турнікетів у мерії був нинішній депутат облради Микола Булатецький. Він наголошував, що така перешкода для проходу громадян – незаконна. А свого часу навіть був зламав ненависний турнікет.

реклама

Коментарі  

 
+4 #18 ганьба 27.11.2015 01:08
В ОБЛРАДІ "Вперше введення в дію пропускного режиму анонсувала 2 жовтня на прес-конференції голова облради Валентина Коваленко у відповідь на «смієєву акцію», яку провели на сесії облради активісти майдану. Тоді, як відомо, депутатів Вовченка та Харламова активісти вкинули у сміттєві бачки."
-на мою думку, після обрання 100% СЕКРЕТАРЯ вирогідно буде сміттева люстрація, от і тоді і повернеться пропускний режим...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #17 О.ЧУПРИНА 26.11.2015 15:35
Тому ж "фуфлу-рішалі".Набридло?Не вмієш вести дискусію?Тоді ГЕТЬ з форуму!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #16 О.ЧУПРИНА 26.11.2015 15:31
Писаці "фу,фу-рішалі".Дорослі і хоча б якось освічені люди володіють обома аспектами слова:його значенням і змістом.Значення є лише одна із сторін складного змісту,якого набуває слово в контексті всякого виразу.Такі речі потрібно знати коли сідаєш писати.А так лише смішиш людей.На форумі їх набагато більше тієї "більшості" яку представляє "фу,фу-рішала".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #15 Виконуй обіцянки! 26.11.2015 14:58
Толя! Нікого твої турнікети не цікавлять! Дайош обіцяне тобою зниження тарифів на комуналку, ідеально відремонтовані дороги, половинну ціну на проїзд студентам і школярам і вимощений тротуарною плиткою кожен двір міста!
Бо якщо це не виконаєш, то ще пожалієш, що турнікети прибрав! Хоча й справді - що б вони тобі помогли, а так - хоч на сьогодні на посиденьки у "Рушничку" жива копієчка за "цвєтмет" ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #14 Ой фу, ОЧУПРИНА ! 26.11.2015 14:46
Цитую O.ЧУПРИНА:
Впевнений що цей писака не розуміє змісту слова принцип

Ні, Очуприна, просто мені, як і більшості на цьому форумі, дуже набридли твої примітивно-дитячі коментарі. Ти постійно пижишся, роздуваєш поширше щоки, а на виході - постійно пшик, як оце твоє безглузде бовкання про "зміст слова", замість "значення слова".
У твоєму випадку краще помовчать, хоча і я вже шкодую, що зачепив тебе, бо сперечатися з тобою не бридко тільки Бульбі. Цінуй його - він єдиний твій співбесідник. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #13 Не той ПИСАКА 26.11.2015 14:30
Таки Чуприна вгадав.Того писаку ппізнаю по стилю й почерку.Він один із рішал Одарича,тому йому без тунікетів ніяк.Звили з Одаром від людей ховатися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #12 O.ЧУПРИНА 26.11.2015 14:23
Цитую Ой фу, ОЧУПРИНА !:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Розумно!

Чуприна ще перед другим туром регулярно бив поклони Одаричу, за що його затюкував "Бульба". Тепер той же Чуприна при кожній нагоді хвалить Бондаренка. :-x
Бридко від такої безпринципності !

Впевнений що цей писака не розуміє змісту слова принцип і поняття "безпринципність ",яке він по своїй недалекості вживає.Не знає він і про те,що можна жити щасливо і не б"ючи ні перед ким поклони.Народжений плазувати по іншому свого життя не уявляє.Для мене не важливе прізвище ні міського голови,ні будь-кого з найнятих громадою менеджерів.Мені не потрібні преференції ні від кого.За розумні речі хвалю,за дурниці критикую.А цей писака видно дуже хоче погодуватися від влади.Чи не так?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #11 Семён 26.11.2015 13:52
А вот и словили на слове голубчика толька когда народ подтянется за тарифы разговаривать чур назад железяки не тащить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #10 Ой фу, ОЧУПРИНА ! 26.11.2015 13:50
Цитую О.ЧУПРИНА:
Розумно!

Чуприна ще перед другим туром регулярно бив поклони Одаричу, за що його затюкував "Бульба". Тепер той же Чуприна при кожній нагоді хвалить Бондаренка. :-x
Бридко від такої безпринципності !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 О.ЧУПРИНА 26.11.2015 13:28
Розумно!