Депутат Черкаської міськради Микола Булатецький не збирається відшкодовувати збитки за поламаний турнікет у приміщенні мерії. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції Ради опозиційних сил Черкащини.

– Я вважаю, що цим першим кроком я почав звільнення доступу до банди для черкащан, – каже він. – У мене дружина завідуюча дитячого садка. Мене завідуючі питають: Миколо Івановичу, ви депутат чи ні? Хіба це нормально, коли ми приходимо в міську раду і стоїмо чекаємо, поки пропустять… Якщо ви бачили, там більше не було депутатів, які б опонували міському голові. Частина його обнімали, стояли перелякані… А потім вони мені на сесії рота закривають разом з Одаричем…

Микола Булатецький переконаний: турнікетів у мерії не повинно бути.

– Я теж працював заступником міського голови. Так, мабуть, ми теж працювали неефективно, але ж такого не було! Нас же люди найняли. Моє робоче місце де? У міській раді. Я не хочу, щоб до мене не було доступу. Тому я не збираюся виправдовуватися, відшкодовувати щось. Я буду вимагати і далі, щоб огорожі були зняті! – заявив депутат.

Нагадаємо, сьогодні на брифінгу міський голова Сергій Одарич висловив сподівання, що Булатецький добровільно відшкодує збитки за поламаний під час мітингу турнікет.

реклама

Коментарі  

 
+2 #13 Володимир 20.03.2012 14:15
Цитую sergo:
Цитую Ужасть:
Ломать не строить. Такие же местные патриоты разломали, разворовали декоративный забор по бульвару Шевченка и тишина!
Наверное Булатецкому не хватает денег на майку "юле -волю". Ну когда же наконец громада увидит патриота-кликуна в этой майке??? :roll:

а ты не забыл что его звали-олийнык?

А ти не забув що заступником у нього був Булатецький?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Ужасть 20.03.2012 12:45
Цитую sergo:
[quote name="Ужасть"]
а ты не забыл что его звали-олийнык?


Это не тот Олийнык - родной, милый сердцу черкасский и местный, что начинал свой победносный путь из БЮТ-Батькивщина-Собор??
Это не тот Булатецкий, что ще пару лет назад был готов резать вены за НУНС, а теперь рвет на груди рубашку за БЮТ и ломает турникеты???
Может, как говорил Жванецкий, что-то поменять в консерватории??? :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Б.Юхно 20.03.2012 12:32
Загалом-то мені до спини,є там турнікет чи ні.Але оскільки трохи довелося працювати у тому приміщенні,скаж у,що бачив:там завжди вештається купа ходоків,яких хлібом не годуй-дай поговорить з Одаричем або"з ким-небудь".Потім починається швендяння по кабінетах...Людей зрозуміти можна,але поставте себе на місце працівників МВК.А є й просто неадеквати,яких періодично випускають з больнічки.І що робити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #10 павел 20.03.2012 09:43
А кто за их незаконную установку заплатит,может Одарич с Кудрявцевым из наворованного общака "вильных дерьмократив"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Оксана Колісник 20.03.2012 09:37
А скільки коштує турнікет? Наведіть, будь-ласка, кошторисну документацію на його встановлення та накладні на виконані роботи і закупівлю обладнання.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 sergo 19.03.2012 21:54
Цитую Ужасть:
Ломать не строить. Такие же местные патриоты разломали, разворовали декоративный забор по бульвару Шевченка и тишина!
Наверное Булатецкому не хватает денег на майку "юле -волю". Ну когда же наконец громада увидит патриота-кликуна в этой майке??? :roll:

а ты не забыл что его звали-олийнык?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Просвіта 19.03.2012 20:34
А мені більше Мушієк подобається - у того кожне друге слово мат, а у цього - третє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Владимир 19.03.2012 19:24
когда речь пошла о деньгах - начались гнилые отмазки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 19.03.2012 17:14
Цитую О.ЧУПРИНА:
Турнікети в міській та обласній раді це сором нашої громади.

Да конечно позор за заборами от людей прятаться.Однозначно СНЯТЬ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #4 федор принципиальный 19.03.2012 16:35
булатецкий стойкий боец принципиальный чувак не ровня одаричу и его шавкам котоые уже и мать родную продали за должности и личный интерес только где подмога почему один булатецкий уср...сь что ли оппозиционеры