реклама

реклама

Новообраний голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець сьогодні зустрівся із членами громадської ради при облдержадміністрації. Наріжним каменем, уже традиційно для Вельбівця, стало з’ясовування, чи був новий голова облради членом Партії регіонів, пише «Інфоміст».


На початку зустрічі Вельбівець розповів про себе, а також про те, що негативно ставиться до ПР. Зокрема, що саме через утиски цієї політсили втратив батька. Також він заявив, що двічі проходив спецперевірки в Києві під час працевлаштування на посаду голови Лисянської райдержадміністрації.

Однак виступ голови облради переконав не всіх. Зокрема, взяв слово депутат облради від ВО "Батьківщина" Михайло Мушієк. Він звинуватив Вельбівця у членстві в Партії регіонів та, відповідно, у брехні. Суперечку політиків перервав голова ГО “Об’єднання патріотичних сил” Олег Деркач.

– У нас є картотека, яка лишилась після того, як ми штурмом брали офіс Партії регіонів у Черкасах. Особові картки членів ПР і тієї, яку демонструють як картку Вельбівця, значно різняться. Я можу привезти один екземпляр. Лисянки в нас немає, але є, наприклад, Золотоноша, – сказав активіст.

Мушієк заявив, що готовий побитись об заклад щодо того, що Вельбівець був членом ПР.

– Привозьте! У мене там стоїть джип, я спорю на джип, – пообіцяв Михайло Мушієк.

Натомість Олександр Вельбівець пояснив, що картку, яку демонструють як підтвердження його членства у ПР, є звичайною особовою карткою державного службовця, до якої просто додали логотип Партії регіонів.

Згодом активісти й справді привезли папку із особовими картками Золотоніської районної організації Партії регіонів. Однак Михайло Мушієк приїзду активістів не дочекався, поїхавши на засідання обласної виборчої комісії.

реклама

Коментарі  

 
+4 #26 Селянин 02.12.2015 12:37
Цитую А. Арабач:
13.01.2014
Что же выдающееся совершил Мушиек что заставило самого Януковича скрепя сердце признать заслуги Михаила Григорьевича перед батькивщиной то есть Украиной? На сессиях областного совета ведет себя тихо к трибуне не рвется в кулуарах не бузит

Странно как-то, когда при власти были "антиукраинцы" не бузил, к трибуне не рвался, а победили майдановцы мочит своих как "антиукраинца" Тулуба. И вообще, таварищ должен обнимать, цаловать и поддерживать Вельбиця, если тот был в регионах. Коллеги однако и тут такая вражда
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #25 вова 02.12.2015 09:26
Предлагаю для депутатов облрады устроить публичный экзамен : диктант и математика по программе 8 класса ! Интересно , сколько не сдаст? Этот точно ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #24 вова 02.12.2015 09:23
...............А недавно все они за Олейником бегали ! Вприпрыжку ! И он их раставлял по должностям ! Много их выступило с публичным осуждением именно Олейника ? А вы голосуйте ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #23 ХМ 01.12.2015 23:00
какая отвратительная .........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #22 Семён 01.12.2015 18:46
Цитую Семён:
Цитую Семён:
Миша Шрек угадайте кто это в черкасском политикуме?Без образования и бывший прапор подсказка если не угадали с первого раза

Что не угадали?Ну ладно даю ещё подсказку член Блока белых одежд и подручный правдоруба и того что в бегах и которого вроде все должны бояться?Угадывайте угадывайте!Угад авшему призззззз

Снова не угадали?Что за беда !Ладно орденоносец не хуже Брежнева да медальки не советские да не за храбрость в бою а за поднос снарядов своим донбасским землячкам правившим слава богу недолго на земле знаменитого Кобзаря.На букву М.Не Махно конечно же!Угадывайте!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #21 Шлєппер 01.12.2015 18:31
Міша тебе розвели як останнього ... - з тією карточкою члена РИГІВ. Ти придивись, то карточка державного службовця Вельбівця, яку з подачі "Зойки з Лисянки" на компютері "Зфотошопили".Попроси їх щоб вони тобі принесли аналогічну карточку на любого члена РИГІВ.
Коли проходило громадське обговорення, на посаду голови Лисянської РДА, то аналогічні карточки були виготовлені сотнями, а може й тисячами і валялися на смітниках по всій Лисянці.Понюхай руки, чи не смердять, бо може ця карточка валялась в туалеті.Якщо руки не смердять- то душа вже давно воняє.Постав Джип під обласну раду і йди в церкву замолювать гріхи.СЛАВА УКРАЇНІ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #20 Семён 01.12.2015 18:22
Цитую Семён:
Миша Шрек угадайте кто это в черкасском политикуме?Без образования и бывший прапор подсказка если не угадали с первого раза

Что не угадали?Ну ладно даю ещё подсказку член Блока белых одежд и подручный правдоруба и того что в бегах и которого вроде все должны бояться?Угадывайте угадывайте!Угад авшему призззззз
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #19 Семён 01.12.2015 16:58
Миша Шрек угадайте кто это в черкасском политикуме?Без образования и бывший прапор подсказка если не угадали с первого раза
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #18 Незнайка 01.12.2015 14:28
Цитую Чья бы корова мычала:
Цитую Гена:
Пускай розкажит как он медаль от Тулоба получил !!!

То что получал то ..., а вот за что и с каким воодушивлением и радостью в глазах.
Слабо рассказать хотя бы за что, ну а мы уже поймем откуда радости было полные штаны.
На что надеялся окаянный?
Раскажи, очисть душу пред народом.


В положении о вручении ордена «За заслуги» говорится, что орден учрежден для отличия граждан за выдающиеся достижения в экономической, научной, социально-культурной, военной, государственной , общественной и других сферах общественной деятельности на благо Украины.
В частности, орденом орденом «За заслуги» ІІІ степени награждают выдающихся работников посольств иностранных государств на Украине, известных государственных , политических, общественных деятелей, художников, научных работников, бизнесменов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #17 Селянин 01.12.2015 14:20
Цитую Чья бы корова мычала:
Цитую Гена:
Пускай розкажит как он медаль от Тулоба получил !!!

То что получал то ..., а вот за что и с каким воодушивлением и радостью в глазах.
Слабо рассказать хотя бы за что, ну а мы уже поймем откуда радости было полные штаны.
На что надеялся окаянный?
Раскажи, очисть душу пред народом.

Тулуб, человек не жадный был и толерантный.
Одному орден, двум другим лидерам областной "Батькивщины" должности в подконтрольном ему выконкоме Черкасс. При памаранчевых и куска хлеба, было не дождешься.