Роман Буданцев, який від сьогодні є заступником міського голови Черкас з питань діяльності виконавчих органів ради, наразі не підтвердив свого знання української мови.


Виходець із Кіровоградщини, представник ВО «Батьківщина» Роман Буданцев послуговується російською мовою, в тому числі й в усному офіційному спілкуванні. Тому перед голосуванням за новий склад міськвиконкому представник ВО «Черкащани» Павло Карась попросив надати якесь підтвердження того, що майбутній держслужбовець володіє державною мовою.

У відповідь міський голова Анатолій Бондаренко повідомив, що Роман Петрович надав свій атестат про середню освіту.

Проте, коли депутати попросили повідомити, яку оцінку пан Буданцев має з української мови, міський голова зміг знайти в додатку до атестата тільки оцінку з української літератури – 4. Врешті прихильники нового складу міськвиконкому запропонували «припинити цей цирк» і проголосували за нових керівників міста.

В поіменному голосуванні новий міськвиконком підтримало 22 депутати – представники фракцій «Батьківщина», Блоку Петра Порошенка, ВО «Свобода», Радикальної партії Олега Ляшка, а також Михайло Бінусов з «УКРОПу».

реклама

Коментарі  

 
+5 #22 ХМ 16.02.2016 09:53
))) хорошо хоть школу закончил, а если б еще ПТУ - то президентом мог стать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #21 федор принципиальный 13.02.2016 10:09
А забыли,что сирожа гура-бывший зам.одарыча ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #20 геннадий 13.02.2016 00:54
то ще не гірша кандидатура ! А от Гура браток з 90 х !
е й член партії регіонів! не знаю хто в революції гідності одержав перемогу? Мабуть риги з бандюками!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #19 Правда-матка 12.02.2016 23:12
Цитую Прокурор:
А "Азов" молча стоял и смотрел как братки берут власть в городе.... онож понятно - их включили в состав горисполкома))) запроданци

Та неввже?! А ти тоді чого свого слова не сказав? Чи тількки в інтернеті під прихованими ніками здатен щось калякати? Азов на відміну від отаких балакунів щоденно робить десяток гарних справ, і у виконкомі спуску не дасть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #18 Сташий санітар 12.02.2016 20:49
Цитую Санітар:
насправді, це дуже погана тенденція... Далі мерію можна буде перейменувати в клуб братків

Ви трохи помилилися, не мерію, а партію влади міста Черкаси
партію "Батьківщина" і її делегатів, міськвиконком сьогодні можна назвати одним словом
"БРАТКІвщина"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #17 Рома Буданцев 12.02.2016 20:31
Шо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #16 Язон 12.02.2016 19:28
Цитую Сидоров.:
Та нехай хоч на латині балакає, лиш би робив справу справно. Піднімати мовне питання у нашій багатонаціональ ній країні не варто.Це нерозумно.

Извини. В повседневном общении - ради Бога, никому ты ничего не должен. Но госслужащий, не знающий государственног о языка и не понимающий граждан, корторые с ним на государственном языке говорят, неспособный им ответить на понятном для них государственном языке, неспособный даже документ на государсвенном языке составить - ПРОФНЕПРИГОДЕН.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Язон 12.02.2016 19:25
Цитую Прокурор:
А "Азов" молча стоял и смотрел как братки берут власть в городе.... онож понятно - их включили в состав горисполкома))) запроданци

Им честь оказали - будут свечку держать!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Язон 12.02.2016 19:24
Цитую UKR:
Тепер подивлюся, як "Свобода" навчить української мови цього .....ла.
Ботнар, Нищик, Вовк - це ваш тест на те, чи здатні ви будете хоч на щось впливать при нинішньому дебільному складі МВК!

Тест был при голосовании за исполком. А теперь - всё ясно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Семен 12.02.2016 18:23
Та на вас грузинов не напасешься, достали. Все не так.Савин Одарычевский такой знаток мовы что аж тошнит :-x