реклама

реклама

Сьогодні суд обрав міру запобіжного заходу для в.о. начальника Головного управління національної поліції в Черкаській області Владислава Пустовара. Про це у Фейсбуці повідомив активіст Ярослав Березань.

За його словами, суд обрав тримання під вартою у якості запобіжного заходу. Також визначено суму застави, як альтернативи тримання під вартою. Ця сума складає 526 тис. грн.

Нагадаємо, Владислава Пустовара вчора затримали працівники Генеральної прокуратури та звинувачують його у дачі хабаря. Сьогодні активісти у Черкасах підтримували очільника обласної поліції акціями та схвально висловлювались про його професійну діяльність.

studiya1grudnya

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #18 Волхв 31.03.2016 01:34
Цитую полицейский:
Якщо СУД так вирішив значить є підстави.

А судам нынче верить нельзя по определению происходящего, редко где остался порядочный судья из прошлого в ГДРовском костюме с банкой супа на обед. А Влад человек которому нестрашно и детей на присмотр оставить, а это о многом говорит нынче. У нас нужно красть шахтными объединениями и торговать наркотой будешь хороший, все будут хвостом вилять. Не дом у нас, а дурдом. Влад мы тебя уважаем и сожалеем, что живем среди кретинов и укрваты, слепой и недалекой доведшей до войны нашу Родину и далее считающих себя умниками. А на самом деле жалкие, жадные негодяи рвущиеся возобновить беспридел в регионе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #17 Місцевий 31.03.2016 00:42
Читаєш і дивуєшся ...
Одні професіонали і "справедливі".
Усі вже порахували, скільки заробив, кому за що давав, для чого...
Не відриваючи одне місце від монітору.
Не люди, а якісь заздрісні, ненависливі створіння...
Прочитали декілька статтей і вже зробили свій, власний вирок.
Якщо займає посаду - значить ідіот, хабарник, злодій.
Якісь специфічні, дещо придуркуваті думки...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Киев 30.03.2016 15:07
Цитую Анатолійович:
Чи, може, Вашого Владислава хто силою в Киів тягнув, а перед тим доларів у карман напхав?

Киев сам к нему приехал взятку брать.
Его подставилииииии ииии!!!
А он вообще хороший.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 Тамара 30.03.2016 13:27
Цитую Оlga:
Нас всіх мають за дебілів та ідіотів.Хабар в 2000 тисячі доларів? Ті хто кинули Пустовара за грати за кавою пропивають більше! Цинічно, тупо викидають людей порядних. Такого не дозволяв собі навіть Яник.Не бояться кари божої, але вона неодмінно буде. Світ настільки стрімкий зараз,що боже покарання приходить дуже швидко.Тримайся, Владиславе, треба це пережити і вистояти.

Ви спитайте хлопців, зя яких він хлопотав, скільки вони йому давали на вирішення питання і куди поділася різниця :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Тамара 30.03.2016 13:12
Цитую Оlga:
Нас всіх мають за дебілів та ідіотів.Хабар в 2000 тисячі доларів? Ті хто кинули Пустовара за грати за кавою пропивають більше! Цинічно, тупо викидають людей порядних. Такого не дозволяв собі навіть Яник.Не бояться кари божої, але вона неодмінно буде. Світ настільки стрімкий зараз,що боже покарання приходить дуже швидко.Тримайся, Владиславе, треба це пережити і вистояти.

Це у Києві він дістав з кишені 2 тисячи, а з Черкас виїжджав с 30 тисячами як мінімум, які йому давали для вирішення питання. Чи ви думаєте що він свої особисті 2 тисячи платив за когось? Так і получилося, що питання не вирішив, чужі гроші пропали і сам в халепу попав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Анатолійович 30.03.2016 13:10
[quote name="Оlga"]Нас всіх мають за дебілів та ідіотів.Хабар в 2000 тисячі доларів? Ті хто кинули Пустовара за грати за кавою пропивають більше!

А Ви вважаєте 2000 доларів - це мало? Ви, може, кожного дня в кармані таку суму носите? Люди наче подуріли: смішна сума-смішна сума. У нас за 1000 гривень убивають, а за півтори тисячі половина сімей місяць живуть. Чи, може, Вашого Владислава хто силою в Киів тягнув, а перед тим доларів у карман напхав?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 федор принципиальный 30.03.2016 12:00
Сегодня братаны соберут нужную сумму и завтра хабарник,как и его коллеги-замы авакова,шокина будет гулять по бульвару Шевченко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #11 Оlga 30.03.2016 11:11
Нас всіх мають за дебілів та ідіотів.Хабар в 2000 тисячі доларів? Ті хто кинули Пустовара за грати за кавою пропивають більше! Цинічно, тупо викидають людей порядних. Такого не дозволяв собі навіть Яник.Не бояться кари божої, але вона неодмінно буде. Світ настільки стрімкий зараз,що боже покарання приходить дуже швидко.Тримайся, Владиславе, треба це пережити і вистояти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 Сидоров 30.03.2016 11:05
Цитую полицейский:
Якщо СУД так вирішив значить є підстави.


СУД завжди об"єктивний? Щось не віриться.Можливо виконав вказівку?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #9 Стелс 30.03.2016 09:35
Тепер інші будуть думати, а чи варто везти хабарі до Києва.