реклама

реклама

Мерія Черкас звертається до працівників ліквідованих районних рад не панікувати і не піддаватися на деструктив, який вносять деякі екс-працівники Соснівської районної ради. За словами керуючого справами міськвиконкому Миколи Кудрявцева, процес реорганізації проходить за планом, жодних проблем немає.

 — Усі люди, яких ми планували працевлаштувати у структурах мерії, будуть працевлаштовані.  Жодних підстав для паніки немає, – зазначає Микола Сергійович.

Він говорить, що нині деякі колишні працівники Соснівської районної ради збурюють колективи райрад, стверджуючи, мовляв,  судові справи з ліквідації ще не завершені. Вони демонструють ухвалу Вищого Адміністративного суду України. У ній говориться, що справа щодо ліквідації райрад ще буде слухатися у Верховному суді України. Микола Кудрявцев підтвердив, що дійсно така ухвала є, але вона носить формальний характер.

— За законом, якщо скаржник забажає, він може звернутися до Верховного суду України, але відповідну ухвалу має прийняти Вищий Адмінсуд України. Однак суд не призупинив своє попереднє рішення, не виніс жодної нової ухвали. У силі залишилося остання ухвала Вищого адміністративного суду, який підтвердив, що рішення про ліквідацію Соснівської та Придніпровської районної рад було вірним. Тож зараз триває процес реорганізації і працевлаштування працівників райрад в структурах мерії, — говорить Микола Кудрявцев.

На його переконання, вносячи деструктив, деякі працівники Соснівської райради «підставляють» і себе, і колективи, з якими працювали останні кілька років. Адже через знервованість можуть бути зірвані графіки проведення реорганізації і чимало працівників втратять можливість отримати роботу в структурах мерії. Микола Кудрявцев звертається до працівників райрад з проханням виваженіше ставитися до подібних «інформаційних уток», інформує прес-служба МВК.

реклама

Коментарі  

 
-1 #15 Український сАмашедший 21.09.2011 10:28
Цитую ТорбаSean:
Говорю, как торбоносец со стажем, в районах нет ни совести ни ума ни правды. За...и доить!!! :cry:

Стаття 369. Давання хабара

1. Давання хабара -
карається штрафом від двохсот до п'ятисот неоподатковуван их мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #14 ТорбаSean 18.09.2011 23:00
Говорю, как торбоносец со стажем, в районах нет ни совести ни ума ни правды. За...и доить!!! :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #13 IPQ 18.09.2011 09:53
""Дати по мізкам через прокуратуру один раз,"" :zzz
У прокуратурі все ж розумніші люди, ніж в міськвиконкомі і у своїх діях слугуються законом. Тому не треба втягувати законників у свої брудні рейдерські оборутки. Не зуміли зробити все по-людськи, то після суду не одержите нічого. :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 Допитливий 17.09.2011 21:49
Такими діями колишнє керівництво району просто зриває всю роботу, пов’язану зі збереженням майна, вирішенням кадрових питань працівників, які тепер не можуть звільнитися або перевестися на будь-яку посаду, унеможливлюють виплату заробітної плати та роблять багато інших «добрих» речей.
Відверто - знаючи позицію керівництва районів, окремих політичних сил з приводу реорганізації, я не здивувався подібним подіям. Проте сподівався на шанс, що все-таки здоровий глузд та інтереси міста переважать особисті амбіції та зацікавленість. В черговий раз-марно.
Ось почитайте, що на своему блозі, пише цей всезнайка.
Здається , що він і сам вірить у хворобливе навіювання Одарича.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #11 Допитливий 17.09.2011 21:32
Цитую Мы с мамой эстеты:
"Людина мера радить колишнім працівникам райрад не нервувати, щоб не втратити роботу"
Как КОЛЫШНИЙ працивнык может ВТРАТЫТЬ работу?
Савсем сломался понятийный аппарат
Для неадикватів нічого дивного немає. Цікаво, чи отримав Мамалига відповдь на свій запит. А що то є за "мерія" у м. Черкасах?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-20 #10 Ню-ню 17.09.2011 13:32
Полуд...и з району знову закаламутили воду а Кудрявцев вже "на псіхах"..Цю.. Дати по мізкам через прокуратуру один раз, щоб не гадили людям, які хочуть працювати-а це всі управління, які переходять у місто, і буде все пучком. А дармоїдів відправити у міське ЖКГ, щоб тренділи менше та зрозуміли, за що гроші отримувати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #9 Мы с мамой эстеты 16.09.2011 21:29
"Людина мера радить колишнім працівникам райрад не нервувати, щоб не втратити роботу"
Как КОЛЫШНИЙ працивнык может ВТРАТЫТЬ работу?
Савсем сломался понятийный аппарат
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #8 Отож 16.09.2011 19:51
Цитую Йося:
А хіба Одарич створював райради. що він їх тепер ліквідовує? :o

А хiба вiн черкащанин, щоб взагалi тут хазяйнувати i руйнувати все?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #7 Фелікс 16.09.2011 19:26
1. РАЙОНИ У М. ЧЕРКАСИ СТВОРЕНІ ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ УКРАЇНИ 22.12.1973. І ДІЇ ОДАРИЧА, КУДРЯВЦЕВА, ЛІСОВОГО І ПЛЕТНЬОВА - КРИМІНАЛЬНИЙ ЗЛОЧИН! ТАК ЗАПАМ"ЯТОВУЙТЕ ФОТО КРИМІНАЛЬНИХ ЗЛОЧИНЦІВ!
2. ЦІ ЗЛОЧИНИ ОДАРИЧ І Ко ВЧИНИЛИ В ЗГОВОРІ З ДУБИНОЮ І ДУШКОМ, ЯКІ ЗРАДИЛИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ, ВИБОРЦІВ, КУПИЛИ ІНВАЛІДНІСТЬ І ВТЕКЛИ НА ПЕНСІЮ. ЇХ ПОЗИЦІЯ ЗАСЛУГОВУЄ НЕ МЕНШОГО ОСУДУ, ЧИМ ДІЇ ЗАЇЖДЖИХ ***!!! ГАНЬБА ЗАПРОДАНЦЯМ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #6 Круть 16.09.2011 17:13
Черговий об....р від районних партизанів..цікаво, Душок спокійно спить знаючи що по його душу прийдуть прокурори?