Біля скверу «Юність» встановили перший в Черкасах питний фонтан. Про це пише у «Фейсбуці» міський голова Анатолій Бондаренко.

12998562_970198836432398_7336704572674220096_n

«Поки що один, а далі дивитимемося, чи користуватиметься він попитом серед жителів та гостей нашого міста. Якщо така ідея знайде підтримку, продовжимо роботу з облаштування таких водограїв. Для початку їх можна встановити в улюблених місцях відпочинку містян.

До слова, питний фонтан встановлений силами нашого комунального підприємства «Черкасиводоканал», – інформує Бондаренко.

реклама

Коментарі  

 
+2 #23 лего 27.04.2016 16:41
ану испей из этого кубка.брезгуеш га"д
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #22 бульба 23.04.2016 01:53
Цитую пЧихиатор:
Цитую иван:
В США возле каждой остановки фонтанчик
И ипотека на приобретение жилья под 1.5-2.0 % на 50 лет
И раздача бесплатного питания и вещей для малоимущих

А Вы Жили в USA?Каой дурак там берет ипотеку?
Там люди снимают жилье и переезжают с места на место в поисках работы.
Ну а бесплатное питание на Украине есть тоже:например посадил сосед картошку а ты есть захотел и ее выкопал.А фонтанчик-это не гигеенично.

Фонтанчик негігієнічно а пляшечка водички не по карману. Вибираємо панове евровибір очевидний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #21 Реґіональна Тальнівщина 22.04.2016 23:18
Якась поїлка для коней :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #20 пЧихиатор 22.04.2016 15:18
Цитую иван:
В США возле каждой остановки фонтанчик
И ипотека на приобретение жилья под 1.5-2.0 % на 50 лет
И раздача бесплатного питания и вещей для малоимущих

А Вы Жили в USA?Каой дурак там берет ипотеку?
Там люди снимают жилье и переезжают с места на место в поисках работы.
Ну а бесплатное питание на Украине есть тоже:например посадил сосед картошку а ты есть захотел и ее выкопал.А фонтанчик-это не гигеенично.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 иван 22.04.2016 13:32
В США возле каждой остановки фонтанчик
И ипотека на приобретение жилья под 1.5-2.0 % на 50 лет
И раздача бесплатного питания и вещей для малоимущих
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #18 Dirty Harry 22.04.2016 11:52
Пити воду чи не пити той як схоче той і вибере а так доволі практична вешчь в жарку погоду чи хустинку змочити чи освіжитись і вже легше. Цілком і повністю підтримую!
P.S. А й справді де дороги в маршрутці їдеш дороги немає кондиціонера немає пиво на халяву не розливають, полуголі дівчата тільки полуголі стриптиз не танцюють, що це таке? а ну Бондаренко нарішай програму максимум в маршрутках. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 Москаль Чарівник 22.04.2016 11:34
Срочно фонарь рядом. А то поімєєм замість фонтана пісуар
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Вэра 22.04.2016 11:16
Цитую ВІРА:
Вода пити чи тільки руки мити? З водогону?

Хай мер проїде по Черкасам ы пдивится, як люди питну воду купують з машин, або в магазинах, бо вода з водогону фактично - вода ТЕХНІЧНА.
А по друге, у водоканалі борг 27 мільйонів, а тут сутками вода буде литися. Хто буде платити за неї?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #15 Земляк 22.04.2016 11:12
Поспішив офіційним розпорядженням заборонити батьківську плату. Обіцяв компенксувати ці суми з бюджету.І де???? Брехун!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 Макуха 22.04.2016 10:40
Цитую кацап:
Хто це у нього піарник? Краще заасфальтуйте вже ту кляту Пастерівську. Вирв нарили. Думає приварив трубу з краніком до міського водогону і вже усі скажуть що хозяїн? Та зроби хоч одну вулицю як одарич зробив Смілянську, Благовіну хрещатик Ілліна. А хто берехав шо у першу чергу зробить Шевченка європейським проспетом. На фік нам очі замилювать. Ремонтуй дороги!!!!! Краник такий 800 гривень стоїть. З іржавою водою. Тьфу на тебе.

Калоцапе! Тьху на тебе. Аферіст Одарич зробив (не повністю) чотири дороги тільки після тиску на нього твого покровителя - Сергія Борисовича, аж на сьомому році свого "хазяйнування" у Черкасах. Бондаренко почав робити ремонт самих занедбаних доріг у місті. І не плаче, як твій очкарик - "грошей не ма"... Тьху на тебе іще раз.