реклама

реклама

Сьогодні в Черкасах на Соборній площі таки відбулася акція "Українці сильна нація". Як повідомили організатори, всього 827 учасників взяли участь в качанні пресу. Вправу робили 25 разів з нагоди 25-річниці Незалежності України.

1

Зафіксувала наймасовіше качання пресу представник Національного Реєстру Рекордів України Ліна Вітрова.

Допомагав розігріватися учасникам заходу чемпіон Європи з культуризму Михайло Кисляков.

На чолі масового дійства вправу виконувало керівництво області на чолі з головою ОДА Юрієм Ткаченком.

Нагадаємо, що акцію планували провести 18 травня, проте відмінили через погоду.

Раніше також в галузевому управлінні повідомляли, що на качання преса потрібні чималі гроші.

Як відомо, черкащан вже збирали на Соборній для присідання і віджимання...

Всі охочі також можуть роздивитися прес доньки колишнього голови РДА, а нині заступника голови ОДА Костянтина Омаргалієва.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #49 А 320 04.06.2016 14:42
Скоро Черкассы все рекорды побьют! Только жизнь народа лучше не стало!Чиновники ! Можно уж хорош хней страдать! Делом займетесь?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #48 .Такібан 04.06.2016 13:22
Цитую бульба:
Цитую Коміки:
А хто цей бородатий в чорних лосінах?

Переможець передостаннього пробачення.

Сам зрозумів, що зморозив? Придовбалися до тих лосін чи колготок, наче більш нема про що говорить!
На відео видно, що бородатий - єдиний, хто ноги весь час тримав зігнутими - а це серйозніше порушення, аніж його лосіни - можуть зарахувать качання пресу 826, а 827 учасниками. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #47 Ольга 03.06.2016 23:32
Послухати ведучих...і не захочеться встановлювати рекорди...стидоба...чи варто витрачати кошти на такі заходи у такий непростий для країни час? чи потрібно перекривати дороги у робочий день? багато питань...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #46 думка 03.06.2016 21:09
Прочитав коментарі і на душі якось полегшало - слава Богу адекватних людей у нас стає все більше і більше. Отже шанси на оздоровлення суспільства міцнішають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #45 бульба 03.06.2016 20:48
Цитую андрій:
Боже, Боже. Хіба мати винувата, що дитина ....вата. З Коваля такий рекордсмен :-x
Опозорилися на всю країну.
От цікаво, а президент в курсі що витворяє голова Облдержадмініст ації в Черкаській області? Що він грошима бюджетними як сміттям нехтує.

Та нехтування губера в зрівнЯнні з нехтуванням президента просто ніщета.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #44 бульба 03.06.2016 20:47
Цитую Тетяна Кравець:
Прочерк, хоч оце видаліть у себе - Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Ви перетворилися з своїми коментарями на зливний бачок. Ставити слова типу дебіл і тому подібне це по вашому коректність????? Моя дитина там вчора була і їй сподобалос свято. Чого ж ви мовчали, коли тролейбусами перекривали центр.
Гидко читати цю чорнушність у вас і билякування людей, які ховаються за ніками, а ви це ще й вітаєте!!!!!!!

А чому дитина там була? Хто дав команду? Чи Ви самі туді її привели?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #43 бульба 03.06.2016 20:45
Цитую Злюка:
мдаааа.............
стана непуганных идиотов.....
а че в не в вишиванках?
четверг все таки...

Чому без. Труси мабуть по статуту. Вишиті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #42 бульба 03.06.2016 20:41
Цитую Коміки:
А хто цей бородатий в чорних лосінах?

Переможець передостаннього пробачення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #41 @@@ 03.06.2016 16:41
Цитую Коміки:
А хто цей бородатий в чорних лосінах?

Сірожа Овчаренко заступник..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #40 Коміки 03.06.2016 14:49
А хто цей бородатий в чорних лосінах?