«Вчора публічно запропонував Секретарю міської ради Олександру Романовичу Радуцькому поспілкуватися на тему раціонального використання бюджетних коштів. Близько 10 завітав в приймальню Секретаря міської ради. Олександр Романович був зайнятий бо спілкувався з "чесним і порядним бізнесменом міста"!» – зазначив у «Фейсбуці» журналіст Вадим Комаров.

13781973_580530188819170_5856045727469984414_n

Спільний виїзд на вулицю Чорновола не відбувся, а тому хочу повідомити, що з даного питання мною сьогодні подано відповідний письмовий запит журналіста міському голові, та відповідна заява до прокуратури міста та поліції.

13669181_580529928819196_8420339373391467202_n

А тепер по суті....!

Більше року тому за бюджетні кошти по вулиці Чорновола було висаджено певна кількість дерев - кленів.
З цього приводу, як завжди піарилися всі кому не було ліньки.

Станом на сьогодні трохи більше 30 дерев зникли!

Не усохли, Їх не зламали, а банально механічним способом викопали для пересадження скоріше за все в інше місце. І скоріше за все знову за бюджетні кошти.

Такий собі розпил бабла!
13765748_580530098819179_9178648575738256064_o

Ось я, як журналіст, певен, що це цікаво і пересічному житель міста буде цікаво дізнатися наступне:

- яка сумма бюджетних коштів була витрачена на посадку дерев по вулиці Чорновола в 2015-206 роказ/х?

- Яка кількість дерев була висаджена?

-Хто відповідає за вказані зелені насадження?

-Яка кількість дерев станом на сьогодні росте по вулиці Чорновола?

-Куди поділися дерева з вулиці Чорновола?

Також мені цікаво куди дивиться міська влада взагалі?» – справедливо зауважує журналіст.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #10 відповідь 30.07.2016 11:47
Цитую обурений:
Так треба зробити письмовий запит у відповідний департамент і отримати офіційну відповідь. Чого гадати "де" і "коли"?

Наївняк.В департаменті сидить дядько,який має власний магазин рослин. Далі продовжувати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #9 прокурор міста на Че 28.07.2016 13:46
пацани, не кіпішуйте, тут такий крупняк пішов, а ви можете зглазити
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #8 Что ты там лопочешь? 28.07.2016 13:40
Цитую андрій:
менше по газонах будуть їздити селюки.

Всегда считал наиболее тупоголовыми тех, кто слово "село" считает ругательством.
Ты - существо с умственными способностями на уровне инфузории туфельки и что-то там рассуждаешь о газонах, подлизывая задницу городской власти?!
Ты знаешь, после твоих слов, рагуль, даже стыдно как-то горожанином называться...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #7 боря-бордюр 28.07.2016 13:12
по газонах топчуться якраз не селюки, а міщани нерозвинені. А цілком адекватним візочникам достатньо було б проїхати дорогу на зебрі, проте і там по всій вулиці Чорновола попіднімали бордюри
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #6 андрій 28.07.2016 13:02
Цитую правда:
треба посадити радуцького чи бондаренка в інвалідне крісло і прокатати через ці бордюри, тоді б ми на них подивилися. Це просто жорстокі нелюди: мало того, що поробили бордюри, через які неможливо перевезти колясочника, так ще й дерева покрали....

для колясочників потрібно робити з"їзди та пантуси, бо нема чого через дорогу в неположених місцях переїзджати, та й менше по газонах будуть їздити селюки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #5 Прокурор 28.07.2016 11:50
Цитую обурений:
Так треба зробити письмовий запит у відповідний департамент і отримати офіційну відповідь. Чого гадати "де" і "коли"?

Те, що журналіст повідомив про ЗЛОЧИН у соціальних мережах - вже достатній привід для того, щоб розпочати пошук крадених дерев і розібратися зі схемами по їх посадці в місті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Касир 28.07.2016 11:13
Треба вже Бондаренку оголошувати імпічмент!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 обурений 28.07.2016 10:57
Так треба зробити письмовий запит у відповідний департамент і отримати офіційну відповідь. Чого гадати "де" і "коли"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+41 #2 ДЖЕКО 28.07.2016 10:12
Ситуація нагадала історію, коли Ю. Тимошенко "дарувала" авто швидкої допомоги одній області, потім після урочистого "подарунку", ці авто гнали в іншу область і з помпезностями "дарували" там. Проганяли тур всій країні. А журналіст - молодець, більше питань таких треба ставити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 правда 28.07.2016 09:56
треба посадити радуцького чи бондаренка в інвалідне крісло і прокатати через ці бордюри, тоді б ми на них подивилися. Це просто жорстокі нелюди: мало того, що поробили бордюри, через які неможливо перевезти колясочника, так ще й дерева покрали....