13 червня на сайті «Прочерку» була опублікована стаття, у якій батько засудженого черкащанина скаржився на «корупційне кубло» у прокуратурі.

regnum_picture_146555983264650_normal

Тоді ж у самій прокуратурі реагували на критику в свою адресу, просячи не спекулювати на темі.

Однак з плином часу зневіреному у контрольно-наглядовій функції прокуратури черкащанину довелося знову апелювати до громадськості через ЗМІ.

Черкащанин пише: «Незаконно засуджений мій син громадянин О, будучи не згідним з вироком Соснівського районного суду м. Черкас, практично в останній день закінчення терміну апеляційного оскарження 01.07. 2016р. подав апеляційну скаргу. Переслідуючи свої далекоглядні цілі, 02. 07.була подана апеляційна скарга прокурором Черкаської місцевої прокуратури, а 04.07. в останній день оскарження прокурором обласної прокуратури.

В своїх скаргах прокурори не згідні з рішенням суду: прокурор місцевої прокуратури пише, що суд прийняв занадто м’яку міру покарання, яка не відповідає вчиненому злочину, і є недостатньою для перевиховання особи засудженого. Це при тому, що вказаний прокурор не був присутній на судових засіданнях, а тільки на паперах входить в групу прокурорів, і очевидно йому не відомо, що присутній на засіданні прокурор просила саме таку міру покарання і суд її задовольнив повністю. Тому з логічної точки зору мені не зрозуміле таке противоріччя, з практичної все зрозуміло, проте коментувати не буду, щоб випадково не принизити прокурорів…

Оскільки всі прокурори входять в єдину систему прокуратури, в суді підтримують державне обвинувачення, єдиної, однієї держави, то і їх дії повинні бути однаковими. З наведеного мені залишається тільки здогадуватись, яка потреба подавати апеляцію на задоволену вимогу? Чому скарги подані зразу двома прокурорами і містять різні вимоги? Чому подані практично в останні хвилини оскарження і після подання апеляційної скарги?» – пише черкащанин до редакції «Прочерку».

Детальніше про справу – ТУТ.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+16 #14 ЛЮДИНА 18.08.2016 15:26
Шан.ЛЮДИ.Ми повинні усвідомити,що нас всих принижують,з нас знущаються,і планомірно позбуваються,і все це одна система...А хто винен?
Коли це скінчиться?
Хто покладе цьому край і нарешті покарае винних?
На що ми сподіваємось?Кого чекаєм?Скільки будем чекати?А дочекаємось?А чи зможе покарати?
Мабудь ми всі передевились сучасні блокбастери де приходить супер-герой і рятує світ від зла
Ми в це Віримо?А в що вірити?

А скінчиться це лише тоді коли ми це усвідомимо, і зрозуміємо що лише ЛЮДИ покладуть цьому край. Всі рівні в праві жити гідно.І лише обєднавшись не для того як раніше, щоб лише руйнувати те що мали,отримуючи все гірше й гірше життя в результаті міняючи одну персону на іншу("ВІТЮ"на"ВІТЮ"),Мотивуючи тим що щось же треба робити. А робити треба починати з того,що думати,що робити,а боротись за правду,справевд ливість,і краще життя не для себе а для всих разом
А вірити треба лише в ГОСПОДА який дасть нам сил усвідомити і побороти це все.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #13 ЛЮДИНА 18.08.2016 13:02
Цитую петя:
Головне не мовчати, а столиця нехай реагує- переселає скарги навіть тому на кого жалуються, повірте незадарма всеодно буде бити по карману прокурору бездарі.

після того як незаконно звинувачений подав апеляцію,у відповідь, наступного дня отримав, замість заперечення, ще дві апеляції, одна з яких від заступника прокурора області, з вимогою скасувати рішення суду яке в повному обсязі задовольняло вимоги прокуратури,вим агаючи вже тепер більш сурового покарання, оскільки їм здається, обрана міра покарання занадто м'якою, то коли вона стала м'якою,і де вони були, коли самі просили таку м'яку міру покарання. АБСУРД
За такої логіки, якщо дойти до Києва то Вони статтю змінять...Їм же можна ВСЕ
Якщо це робить зам. прокурора області, можна здогадуватись чи зная про це обласний прокурор, і під контролем кого це відбувається??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #12 ЛЮДИНА 18.08.2016 12:42
Цитую олег:
Читав статтю про сільського голову, виявляється, що методи роботи прокуратури, слідства одні і ті ж, що треба бачити, досліджувати, вони не бачать, а те що навіть не можить бути доказом, визнають як доказ. Дивним є те хто і за що тримає таких людей в органах, коли просту людину звинувачують у зловживанні службовим становищем, то для слідчих, прокурорів, суддів це все в межах норми.

Не менша Кількість випадків коли людина надзусиллями відстоює справедливість в "Чесних судах" але залишається не менш складним втілити рішення суду в життя, оскільки якщо рішення проти "сильних світу цього" то вони ніяк не реагують на рішення. а змусити виконавчу службу належним чином виконувати обов'язки,часом не легше чим відстояти суд.
Є випадки коли виконавча каже:"Зверніться до суду щоб зобов'зати винного виконати рішення суду"
Абсурд процвітає на кожному кроці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #11 олег 06.08.2016 13:47
Читав статтю про сільського голову, виявляється, що методи роботи прокуратури, слідства одні і ті ж, що треба бачити, досліджувати, вони не бачать, а те що навіть не можить бути доказом, визнають як доказ. Дивним є те хто і за що тримає таких людей в органах, коли просту людину звинувачують у зловживанні службовим становищем, то для слідчих, прокурорів, суддів це все в межах норми.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #10 надія 05.08.2016 16:15
Читаючи цей лист батька, крик і біль душі,усвідомлює ш що ніхто в нашій державі не застрахований від такого безчинства! Що ж виходить ,нам, пересічним громадянам які не мають "зв"зків в органах"та інше ,тільки й залишається що надіятись на Вищий та Справедливий Суд _ Божий?! Який ніхто і ніколи неомине ! Тож шановні судді та прокурори ви своіми рішеннями впливаєте на долі людей,тож приймайте такі рішення ,за які вам не буде соромно, тому що не все купується та продається!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #9 петя 05.08.2016 14:32
Головне не мовчати, а столиця нехай реагує- переселає скарги навіть тому на кого жалуються, повірте незадарма всеодно буде бити по карману прокурору бездарі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #8 олег 05.08.2016 11:16
Суди, прокуратура це окрема держава в державі, яка живе і працює по Конституції і законам, лише в тій частині, де вони захищають їх інтереси (зарплати, пенсії, пільги), а а здійснюють свою діяльність зовсім по іншим , де головним мірилом є гроші. За гроші без достатніх підстав порушують кримінальні справи, а при явних підставах, не відкривають або закривають порушені, винних виправдовують, а не винних засуджують. Це особливо видно, коли сторонами в справі є різні за статусом і фінансовим становищем особи. Іншими словами вони живуть (будинки, дачі, автомобілі) за взятки магнатів, і їх же і обслуговують, відробляють гроші.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #7 Пересічний громадянин 04.08.2016 23:27
Цитую Парамон:
Від того, що змінили одного на іншого -нічого не зміниться. Там всі такі...А новий прокурор, мабуть такий же. Треба так: сфальсифкував справу прокурор, провели незалежне розслідування десь в Ген.прокуратурі. Все. В суд і засудити "горе -прокурора" до РЕАЛЬНОГО терміну, вигнати з позором з органів і більше НІКОЛИ не приймати на такі посади. Вся арифметика.

В Генеральній прокуратурі 80 відсотків таких самих пройдисвітів, які ніякого незалежного розслідування проводити не будуть. Просто скаргу перенаправлять тому прокурору на якого скаржаться. Але всетаки надія на нового Генерального прокурора у людей велика. Можливо йому вдасться повернути довіру людей до прокуратури? Згодом, час все покаже.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #6 олег 04.08.2016 23:01
Час розплати настане і він не за горами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #5 Пошливы 04.08.2016 21:57
Над судами и прокуратурой должен быть народ. Но народ спит и просыпается по одному, когда конкретно кого то обидели. А вообще в данной ситуации можно разве что создавать настоящие отряды самообороны и самим отбиваться от бандитов в погонах и без.