В Україні є кілька областей, у тому числі й Черкаська, де 3G покриття досі не з'явилось. Це пов'язано з певними обмеженнями розгортання мереж у цих областях, які наклала на мобільних операторів держава. Про це «Прочерку» повідомила начальник відділу зв'язків з громадськістю «МТС-Україна» Вікторія Рубан.

За її словами, причина – у спільному використанні частот військовими та мобільними операторами та у перешкодах, які можуть виникати внаслідок цього.

- Свого часу, коли оператори отримали 3G ліцензії, український уряд визначив умови і терміни проведення конверсії частот. Конверсія – це фактично переведення військових на роботу на новому обладнанні, яке працююватиме у іншому частотному діапазоні, відмінному від 3G діапазону. Згідно рішення Кабміну, виробляє це обладнання українська компанія, що абсолютно виправдано з точки зору підтримки національного виробника. Виробництво обладнання потребує часу. Саме тому конверсія проводитиметься поетапно, - пояснила пані Вікторія.

Вона також додала, що орієнтовно 3G може з'явитись у Черкасах в середині наступного року.

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 Ігор 12.08.2016 13:51
Цитую Валентина:
Цитую Ігор:
Справді? А як же бути з тим, що в угоді з трійкою операторів серед яких були розіграні тендера на 3G частоти, мав місце пункт про обов'язкове забезпечення 3G покритям всіх обласних центрів протягм 18 місяців?

Ігор, якщо бути точним, про 18 місяців йдеться не в угоді, а в умовах тендеру. В деяких містах військові використовують частоти, які оператори придбали для розвитку 3G. Оператори уклали угоди з військовими, згідно з якою розроблений план конверсії, тобто вивільнення частот. Відповідно до цього плану, в Черкасах військові мають передати частоти операторам в користування в середині 2017 року.

Навіщо було укладати угоду, яка суперечила умовам тендеру, на мою думку за такі недоліки слід вводити штафні санкції, або відбирати ліцензію взагалі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Сергей 12.08.2016 06:34
Водафон гавно
Мтс рулит
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Питання ребром 11.08.2016 18:35
Цитую Валентина:
Можливо, журналіст, який готував матеріал підписав коментар співробітника Vodafone Україна як "МТС Україна", тому що юридична назва компанії наразі залишається такою. Так само, свого часу, після покупки UMC МТС-ом, юридична назва компанії ще довго залишалась ЗАТ "Український мобільний зв'язок". Зміна юридичної назви несе за собою переоформлення всіх ліцензій, угод і т.д.

Та мені до лампочки ці нюанси, якщо чесно! Оця "МТС-Водафон" залишається у власника з рашки? ТАК ЧИ НІ?!! Все, що цікавить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Валентина 11.08.2016 17:50
Цитую То МТС чи Водафон?:
"Рівень" цієї напівросійської контори - нижчий плінтуса! Називають себе "Водафоном", а тітки, які глаголять від імені контори, досі представляються як "МТС-Україна"?! Не було там і нема нічого українського!
А нудить про 3G вже хватить! По всій Україні військові працювали на одних і тих же частотах, тільки чогось вже майже по всій Україні 3G вже є!

Можливо, журналіст, який готував матеріал підписав коментар співробітника Vodafone Україна як "МТС Україна", тому що юридична назва компанії наразі залишається такою. Так само, свого часу, після покупки UMC МТС-ом, юридична назва компанії ще довго залишалась ЗАТ "Український мобільний зв'язок". Зміна юридичної назви несе за собою переоформлення всіх ліцензій, угод і т.д.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Валентина 11.08.2016 17:45
Цитую Ігор:
Справді? А як же бути з тим, що в угоді з трійкою операторів серед яких були розіграні тендера на 3G частоти, мав місце пункт про обов'язкове забезпечення 3G покритям всіх обласних центрів протягм 18 місяців?

Ігор, якщо бути точним, про 18 місяців йдеться не в угоді, а в умовах тендеру. В деяких містах військові використовують частоти, які оператори придбали для розвитку 3G. Оператори уклали угоди з військовими, згідно з якою розроблений план конверсії, тобто вивільнення частот. Відповідно до цього плану, в Черкасах військові мають передати частоти операторам в користування в середині 2017 року.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Який ще Водафон? 11.08.2016 16:12
Цитую Скептик:
Тільки вчора розмовляла з оператором МТС і вони представляються - як Водафон. Так що не пишіть зайве.

А тобі слабО протерти очі і прочитать, як у статті представляється чинушка від цієї контори?!!
"Про це «Прочерку» повідомила начальник відділу зв'язків з громадськістю «МТС-Україна» Вікторія Рубан"(с)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Семен 11.08.2016 16:00
Чергове наіпалово від операторв. 3G як не було, так і не буде. Але платимо за послугу, що не надають...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Скептик 11.08.2016 15:58
Цитую То МТС чи Водафон?:
"Рівень" цієї напівросійської контори - нижчий плінтуса! Називають себе "Водафоном", а тітки, які глаголять від імені контори, досі представляються як "МТС-Україна"?! Не було там і нема нічого українського!
А нудить про 3G вже хватить! По всій Україні військові працювали на одних і тих же частотах, тільки чогось вже майже по всій Україні 3G вже є!

Тільки вчора розмовляла з оператором МТС і вони представляються - як Водафон. Так що не пишіть зайве. А в областних центрах, де є військові частини, як і в Черкасах відсутній 3G зв'язок
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Ігор 11.08.2016 12:56
Справді? А як же бути з тим, що в угоді з трійкою операторів серед яких були розіграні тендера на 3G частоти, мав місце пункт про обов'язкове забезпечення 3G покритям всіх обласних центрів протягм 18 місяців?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 То МТС чи Водафон? 11.08.2016 12:03
"Рівень" цієї напівросійської контори - нижчий плінтуса! Називають себе "Водафоном", а тітки, які глаголять від імені контори, досі представляються як "МТС-Україна"?! Не було там і нема нічого українського!
А нудить про 3G вже хватить! По всій Україні військові працювали на одних і тих же частотах, тільки чогось вже майже по всій Україні 3G вже є!