Партія регіонів планує цілий день мітингувати сьогодні на Соборній площі. Про це «Прочерку» повідомив заступник керівника апарату Черкаської обласної організації Партії регіонів Олександр Лисенко.



– Мітингуємо на підтримку політики Президента України Віктора Януковича. А також, у зв’язку зі святом Покрови, вітатимемо черкащан. Плануємо мітингувати до вечора, – повідомив Олександр Лисенко.

Як поінформували «Прочерк» у міськвиконкомі, партія подала заявку на проведення заходу з 8 ранку до 19 вечора.

Нагадаємо, раніше опозиція анонсувала проведення мітингу на Соборній площі на свято Покрови. Захід має відбутися о 16-й годині.

Учора gazeta.ua повідомила, що Черкаська міська рада звернулась до адміністративного суду з вимогою заборонити акцію об'єднаної опозиції 14 жовтня.

– Планували провести акцію «Владу регіоналів до відповідальності!», - розповів лідер черкаської опозиції Леонід Даценко. – У рамках акції мав бути мітинг, звіт перед виборцями депутатів від опозиційних партій та проведення молебню за загиблими за Україну. З позовної заяви виявляється, що саме проведення молебню є неконституційним, адже «в Україні церква є відділеною від держави». Тобто представникам християнських церков уже заборонено молитися із своїми прихожанами, та ще й на свято Покрови.

Наразі депутати міської та обласної ради від опозиції готують нові заявки на акції.

– Відповідно до ст.16, ст.11 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» ми маємо право звітувати перед своїми виборцями, - розповів Володимир Мамалига, депутат міськради. – Я обирався по багатомандатному округу, за мене голосували жителі всього міста, я маю право звітувати, і ніякий суд мені цього не заборонить.

Черкаські опозиціонери обіцяють вийти на Соборну площу 14 жовтня навіть у разі судової заборони.

реклама

Коментарі  

 
0 #14 вася дударик 17.10.2011 16:14
Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій! чи ні?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 ЯR 17.10.2011 10:52
Цитую Просто сором слухати...:
А навіщо біотуалети виставляти, якщо палатки ПеР***** пусті(безлюдні) ...

Треба було в туалети заглянуть.
Може переплутали, бо і палатки і туалети однаково голубі :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 немає національної ідеї 16.10.2011 06:47
Незрозумыло до чього ці монгольльські юрти.
Захист бунчужного кагана?
Черкащина козацький край, козацькими возами краще б було оборону побудуати.
Людей зібралося б більше, а то всі шараханулися в обходи десятою дорогою як від чужорідного.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Оксана Колісник 15.10.2011 16:33
Дуже символічна була картинка: великий візуальний об'єм і повністю порожній всередині. Це фактиіно портрет Партії Регіонів. Понтовий фантом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Че Гевара 15.10.2011 10:25
Маразм крепчал, а там я днём проходил, ещё какието песни про Донецк звучали, бред полный, ПР вообще с ума посходили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Маяковский 15.10.2011 08:00
Цитую Прикро за безглуздя:
Чи не "кровосісям" Колі Тимошенку разом з паном Монке така ідея прийшла нижче плінтуса партію принижувати організацією подібних посміховиськ.
Не штаб а збіговисько нікем і пристосуванців.
Доб"ють вони партію до кінця, як пить доб"ють.


Ось і готують вони Президенту квиток в один напрямок.
А Тулубу в карман ці гієни давно такий квиток просунули.
Вони опозіціонери на порядок корисніші Майбороди, Даценка, Каплія та всієї роз"єднаної опозиції разом взятої.
Чому тільки в партії це нікому не болить?
Дивно, невже немає жодної відданої Президенту людини...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Маяковский 15.10.2011 06:13
Я смотрю в унитаз хохоча,
У меня голубая моча.
Ну и кал у меня голубой,
И вообще я доволен собой!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Гомер 14.10.2011 16:25
Пані та панове органзатори цього "непонятніка" ви хоча б по радіо чи по своїй в доску рідній Росі поясніть, що ви цим голубим паравозом захотіли показати і добитися.
Роздратування черкащан? Досягли.
Позорища на голову прихильників партії? Досягли
Посміховиська в очах гостей міста? Досягли
Пропоную "Прочерку" поцікавитися у партійної ЕЛІТИ, що означає ця безглузда акція. І хто її креативний дирехтор?
Невже опозиції вдалось троянського коня у провладну партію запустити?
Браво!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Прикро за безглуздя 14.10.2011 15:43
Чи не "кровосісям" Колі Тимошенку разом з паном Монке така ідея прийшла нижче плінтуса партію принижувати організацією подібних посміховиськ.
Що вони цим хочуть показати?
Як підняти рейтиг опозиції?
Чи згидити партію в очах Черкащан до кінця?
Зрозуміло що вони в ній вони люди випадкові, тому й не шкода їм творити посміховисько над однопртійцями.
Не штаб а збіговисько нікем і пристосуванців.
Доб"ють вони партію до кінця, як пить доб"ють.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #5 Просто сором слухати... 14.10.2011 14:10
А навіщо біотуалети виставляти, якщо палатки ПеР***** пусті(безлюдні) ...