реклама

реклама

Під час мітингу, що відбувся сьогодні на Соборній площі, об’єднана опозиція презентувала владі подарунки.

 

Губернатору Черкас Сергію Тулубу та міському голові Сергію Одаричу «пощастило» отримати Ордени народної неслави I ступеня «Му-му» за «невиконання передвиборчих обіцянок, постійну брехню та розбудову донецького «бємпрєдєлу» на Черкащині.

Не забули мітингувальники і про першу особу держави. Віктору Януковичу урочисто вручили квитки в один напрямок: «Пекарі – Межигіря: Вартість квитка для Президента 0 грн, для іншого бидла 1000 доларів, – зазначено на проїзному.

реклама

Коментарі  

 
-2 #9 321 17.10.2011 11:26
Будка веселенька. Тільки з розміром не вгадали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Бандеровец 16.10.2011 09:36
Молодцы, не слушайте критикантов, они проплаченые, с этой властью нужно бороься, это понимают 90 процентов население! Даценко молодец, не боится!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Критик-а 16.10.2011 01:11
Скільки вже можна розігрувати ці спектаклі, які навіть народ зібрати не можуть! Да... та його команда, з вас погані актори, купіть собі квиток в один кінець і не заводьте людей в оману, нехай хоть хтось ще думаю що у нас в країні є опозиція, а не актори, як ви, майте совість!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Овод 15.10.2011 20:54
Цитую Герцен:
Між людьми вештався Гресь . Був такий голова облради, який тепер в дуже глибокій опозиції
А для кого ПР будує Нову Україну, вірно для людей, а народу дирку від бублика, а тому Апазіціонер з людьми, а не з народом. Ой як хочеться свій бізнес зберегти В Черкасах...............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Крук 15.10.2011 08:14
Потрібно було б фотографувати опозиціонерів ще з ближчої відстані, щоб хоч якось виправдати назву "об'єднана" і десь приписати 2-3 сотні учасників.
Шановні самоназванні апазиціонери - ви та ваші ідеї настільки відірвані від людей, що кількість учасників мітингів щоразу це підтверджують.
Та й влада вже не робити іміджевих подарунків, як то бійки з "невідомими молодиками" чи посадка в СІЗО за хуліганку.
а про старе мусолити вже й людям набридло. Спробуйте замість собачих будок та орденів, замість дискредитації всіх опозицій крім власної, хоч раз запропонувати власну розробку альтернативи діям влади, і розповсюджуйте інформацію не на "прочерку" та "провінції" а агітацією попід хати, так як ваші іміджеві вороги - комуністи робили ще на початку ХХ століття - дивись і люди почнуть вас помічати та розуміти.
А в теплому кабінеті, де вміщаються всі місцеві апазиціонери ви так і будете апазицією тільки у власній уяві.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Олеся 14.10.2011 21:19
Вы посмотрите на лица этих митингующих. Те кто еще не работает и те кто уже не работает. Вот и все митингующие...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Герцен 14.10.2011 21:04
Між людьми вештався Гресь . Був такий голова облради, який тепер в дуже глибокій опозиції
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 опозиція 14.10.2011 18:47
Даценко - полный ........., сколько лет в опозицыи, столько и ............. всякий бред, вчера лаял на одних, сегодня - других, завтра - третьих, на цепь и в будку Даценка(размер под себя он сделал)!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Природолюб 14.10.2011 18:42
Щоб хто не говорив, а Тулуб змусив усіх попрацювати :P , ось і Даценко навіть будку спробував побудувати (якась негарна вийшла), дивись, незабаром і дійсно щось корисне зробить, якщо, звісно, здатний, ...................... :roll: