реклама

реклама

Не підготувавшись до візиту губернатора, головний лікар закладу зізнався, що на харчування пацієнтів виділяється лише 7 гривень на день…

Не підготувавшись до візиту губернатора, головний лікар закладу зізнався, що на харчування пацієнтів виділяється лише 7 гривень на день…

Відвідавши 21 жовтня без попередження Смілянську міську лікарню, голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб був неприємно вражений невідповідним станом її приміщень та обладнання. Про це повідомляє прес-служба губернатора.

Занепокоєння візитерів викликала і торгівля підозрілими продуктами та одягом, яка здійснюється безпосередньо у стінах лікарні.

Крім того, за словами головного лікаря закладу, котрий вочевидь не був готовий до такого несподіваного візиту, на харчування пацієнтів виділяється тільки 7 гривень на день. Що, за словами Сергія Борисовича, викликає неабияку тривогу.

Обурення губернатора визвало й те, що для хворих цієї лікарні не передбачено постільної білизни. Довідавшись про таку проблему, Сергій Борисович пообіцяв, що невдовзі усі пацієнти, які перебувають на стаціонарному лікуванні, будуть стовідсотково забезпечені постіллю. На що, за даними персоналу лікарні, слід виділити понад дев’яносто тисяч гривень.

А ще очільник області пообіцяв посприяти у реконструкції ліфта, адже це надзвичайно важлива річ для лікарні, враховуючи те, що вона розміщена у чотириповерховій будівлі.

Крім того, під час своєї поїздки до району, Сергій Тулуб презентував Смілянській лікарні багатоканальний кардіограф.

реклама

Коментарі  

 
+2 #15 ірина 30.10.2011 13:17
справедливість є на цьому світі!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 вдячний хворий 28.10.2011 19:50
Цитую Страхова кампанія:
АГУ!!! Обізвіться ті, кому в лікарнях давали постіль або іжу замість тюремної баланди! :-* Винагороду гарантую.

у лікарнях не для всіх однакові умови:) є такі що лежать в нормальних палатах з новенькою пост.білизною.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 вдячний хворий 28.10.2011 19:40
Доброго дня! про що ми говоримо, яка постіль, коли для заробітної плати мед.працівникам, оплата за енергоносії 2-х місячний дефіцит. А з/п санітарок та медсестри просто сміх 1000 грн. Вони не лікарі які за все беруть...... Краще в лікарні незвертатися. Бажаю всім здоров"я.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Олена 25.10.2011 11:14
Цитую Гайдамака:
Який "милий" губернатор! :P Виявляється "ВІН ВРАЖЕНИЙ"!!Та в Черкасах на харчування виділяється 3гр.50коп. в день для хворої людини на цілий день!. А постіль треба приносити в УСІ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ лікарні! Навіть в концтаборі були кращі умови, ніж в черкаських лікарнях. І про все це ДОБРЕ ЗНАЄ ГУБЕРНАТОР.Для кого ці вистави? :D :D

Вистави для електората - хай бачуть який губернатор чуйний, аа місцеві лікарі -розгільдяї. 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 КОСТЯ 25.10.2011 11:07
Цитую таки да:
у Тулуба все работают,

Работают со страху, и то не все. А то что область все хуже и хуже - это факт. А про город - вобще капец :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #10 ком 24.10.2011 19:33
эх, что не говорите, а С.Б. Тулуб - классный мужик! и в больничку-неподготовленну ю не побрезговал зайти :o :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 123 24.10.2011 19:29
Вот больным повезло, и с губернатором смогли без записи поговорить-пожаловаться, и врачей побегать заставили, может и больницу в порядок приведут. :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 таки да 24.10.2011 19:26
Цитую Пилигрим:
Ой не верю я в такие случайности и неожиданности!: D Особенно когда оказывается, что в "кармане" завалялся "багатоканальний кардіограф". :P

Неожиданностью визит власти стал для главврача, :lol: ясное дело свой график губернатор планирует наперёд! ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #7 таки да 24.10.2011 19:22
у Тулуба все работают, даже кто не привык и кому очееень не хочеться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Страхова кампанія 24.10.2011 16:48
АГУ!!! Обізвіться ті, кому в лікарнях давали постіль або іжу замість тюремної баланди! :-* Винагороду гарантую.