реклама Черкащанка
рекламареклама АвтоРаллі

Перед новорічними святами Молодіжна громадська організація «Книжковий маестро»  оголосила мегатворчий та нескладний конкурс для справжніх поттероманів. Про це організатори  книжкового челенджу повідомили на офіційній сторінці у Фейсбуці.

15401457_1191125624299963_849851426_n

«Даруємо книгу "Гаррі Поттер і Прокляте Дитя"  за книжкову gif-ку! Грудень на календарі вже завтра, однак умови грудневого конкурсу ми оголошуємо завчасно. Цього передноворічного місяця для вас мегатворче та нескладне завдання - створити короткий gif-ролик на книжкову тематику. 29 грудня команда Книжкового Маестро обере переможця, а автор найліпшого та оригінального шоту отримає подарунок - книгу "Гаррі Поттер і Прокляте Дитя" з підписом видавця Івана Малковича.

До речі, обов’язкова умова, аби ми могли знайти всі ваші роботи, публікуйте їх з хештеґом #КМ_дарує_ГарріПоттера» - написано на сторінці «Книжкового маестро».

Отож, знімайте gif-ролики, публікуйте у соціальних мережах (VK, Facebook або Instagram), додавайте хештеґ #КМ_дарує_ГарріПоттера та чекайте 29 грудня.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама
Моніторинг цін
Театр