Дорогомиловський суд Москви задовольнив позов колишнього депутата Верховної Ради, колишнього мера Черкас Володимира Олійника про визнання Революції Гідності (Євромайдан) в Києві в 2014 році державним переворотом. Про це інформує «Кореспондент». Відповідне рішення зачитала суддя Ганна Шипікова у вівторок, 27 грудня.

«Ця обставина знайшла підтвердження в доказах, представлених в справі», – йдеться в ухвалі судді.

Перед засіданням суду були прийняті підвищені заходи безпеки – поліція і пристави охороняли не тільки вхід в будівлю, а й поверх, де йшов процес. Журналістів до зали не пустили – вони стежили за оголошенням рішення через трансляцію в окремому приміщенні.

Володимир Олійник вимагав притягнути до справи низку «зацікавлених сторін»: міністра закордонних справ Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра, главу Конституційного ради Франції Лорана Фабіуса (в лютому 2014 року - глава МЗС Франції), Радослава Сікорського (в лютому 2014 року - міністр закордонних справ Польщі), Віктора Януковича і Петра Порошенка.

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 Слепой 28.12.2016 12:44
Цитую Сергей:
Наконецто теперь пороха на выла! майдан это переворот я это говорил давно

Таке, враження що сьогодні не 2016 рік, а у місті мер Олійник у білосердешному шарфіку заліз на фонтан за облрадою та притупцьовуючи ногою гнівно волає: "Янукович зек - зека на нари". А потім, щоб контролювати владу пішов на роботу до зека. Квітне, ківтне місто вільних кізяків, все йде по спіралі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 федор принципиальный 28.12.2016 11:50
А почему наша разведка не устроит вовчику на красной площади какую-нибудь дорожную аварию ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 toten 28.12.2016 11:45
Не думаю, что это просто маразм. РФ не просто так этот цирк устроила. Есть какие-то не очевидные цели.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Сергей 27.12.2016 21:06
Наконецто теперь пороха на выла! майдан это переворот я это говорил давно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 ОУН-УПА 27.12.2016 20:24
Олійник - підкацапна нав**оч!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 СОЛДАТ 27.12.2016 17:43
Вова Алєйнік тепер у нас величина...вислужився перед іншим вовочкою.Не здивуюсь якщо його призначать за такі видатні заслуги послом - в Турцію наприклад,ну чи керівником хору...імені Александрова.Там такі хлопчики ой як потрібні :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 І що далі, бєглий? 27.12.2016 17:38
Навіть вєчний друг Азіров не підтримав кретина Алєйніка у цьому маразмі.
Бо Азіров дурень тільки у тому, що стосується вивченні іноземних длня нього мов. А вовочка - повний примітив.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Молот 27.12.2016 17:03
О! "Батьківщинці" вже другий фронт відкрили. Хто перший звістку приніс, куми?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #1 Гуляй вальсом, Вовік! 27.12.2016 16:47
Вова Алєйнік, ти ж вже майже три роки рядовий кацапурик і тебе повинно хвилювать виключно те, що відбувається в твоїй рашці. А тебе знову клинить: "Чьо там у хахлов?"
Реально в Україні "твой дом - тюрьма". Ізгой ти тут і сприймаєшся не інакше, як манкурт-запроданець. Мабуть, тому і злишся, скажену слину пускаєш і бігаєш по занюханих районних судах, типу Дарагамілавског о? :-x