реклама

реклама

Міська влада Черкас запрошує громадян та представників установ, організацій та підприємств на громадські слухання щодо внесення змін до детального плану міста задля уточнення функціонального призначення земельної ділянки по вул. Менделєєва, 4 («дача Андрєєва») у відповідності до актуальних містобудівних потреб інвестора-забудовника.

 

Пропозицii Відповідне оголошення опубліковано на сайті міськради.

Нагадаємо, проект можливої забудови «дачі Андрєєва» міський голова Анатолій Бондаренко вніс на розгляд міськради 20 грудня. 21 грудня його погодила галузева постійна комісія міськради, а 22 грудня – схвалила сесія. Цікаво, що в проекті, який було оприлюднено майже відразу після цього, значиться, що його розроблено відповідно до згаданого рішення сесії міськради. Ідея багатоповерхового будівництва в рекреаційній зоні, якою є черкаський мікрорайон Соснівка, викликала в місті активне обговорення.

Міський голова Анатолій Бондаренко пообіцяв, що жодне будівництво на вулиці Менделєєва, 4 без позитивного рішення громадських слухань не відбудеться.

Проект виконаний архітектором Юрієм Вікторовичем Чеберяком (м. Черкаси) у співавторстві з ТОВ «Архітектурне бюро «Сергій Бабушкін» (м. Київ) на замовлення департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради. Розроблення проекту здійснено на підставі рішення Черкаської міської ради від 22.12.2016 № 2-1591.

Ознайомлення із детальним планом території відбуватиметься в приміщенні Черкаської міської ради у відділі містобудівного кадастру та ГІС в к. 319 до 10 січня.

Також із графічними та текстовими матеріалами містобудівної документації можна ознайомитися ТУТ.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудівного кадастру та ГІС управління планування та архітектури Федір Леонідович Балаба.

Контактні телефони департаменту архітектури, містобудування та інспектування:

36-01-71 – головний архітектор міста;

32-57-99; 36-01-59 – відділ містобудівного кадастру та ГІС;

Пропозиції до проекту детального плану території подаються на адресу департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради у письмовій формі до 10 січня.

реклама

Коментарі  

 
+4 #10 Вячеслав 06.01.2017 12:22
Цитую Антон:
Будь-які громадські слухання - профанація. Зганяють людей, які будуть підтримувати, те, що скажуть. По крайній мірі, їх буде більшість.

Я согласен с тем,что все эти громады при ком-то это профанация,но друзья мои, вам и карты в руки, самоорганизовыв айтесь, и ставьте под контроль псевдо деятельность всей этой потрошеновской камарильи.А так -собака лает,а караван идёт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 стабилизец 06.01.2017 12:20
Цитую Громадянин:
Громадські слухання в Черкасах давно відпрацьована схема! P

Толку то констатировать очевидное Надо шо то делать. Правда, это никому не надо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Громадянин 06.01.2017 10:44
Громадські слухання в Черкасах давно відпрацьована схема! :-x Участь в них примусово беруть працівники мерії :-* , комітетів самоорганізації населення :-? та зібрані комітетами"небайдужі" бабусі :cry: :cry: , які замість сидіння в комітетах створюють "масовку" на "громадських слуханнях". :zzz Думку громади треба дізнаватись за прикладом голосування за проекти Громадського бюджету або електронних петицій, нехай теж не досконалих, але зі зменшеною можливістю прийняття "необхідного" рішення. :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Kaban 06.01.2017 02:11
Авторам цієї забудови набридло жити у Сокирно, за 25км від міста! Щоденно (!!!), як мінімум, 50км на дорогу "за їжею" до найближчого "Грандмаркету", що на Можайці !!!! Це для одного авто! Там їх не менше, ніж 2-3. Отже за день сімейство наїжджає (тільки на дорогу у місто й назад, до Сокирного) - 150-200км. На місяць це близько (min)- 6 тис км, при середньому споживанню палива : 12-15 л/100км (BMW X5; Mercedes GL і т.д.), по ціні одного літра палива, для таких авто, у 25грн/л виходить ~23 тис грн на поїздки в обидві сторони, для однієї сім'ї, на місяць (помножити на 12 міс- це 10000$ на рік, на хвилинку), по самому мінімуму!!! А, якщо,- не раз туди-сюди, а по справах по місту... Люди і задумались про житло, що ближче до центру Черкас ! Поки є можливість "порішать"! Бо завтра, хто знає...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Лютий 06.01.2017 00:00
Коли ви вже с..и накрадетесь..?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 Для людей 05.01.2017 23:48
А чи є у черкаських пожежників драбини для таких "свічок"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 стабилизец 05.01.2017 19:04
Цитую Черкасчанин:
Ну и что плохого в этом,впервые довольно продуманном проекте?
Если построят как задумано - получится зеленый микрорайон с нормальной инфраструктурой .Я бы там жил.В свечке, с видом на Днепр.

Это когда это у нас хоть что-нибудь делали, как нарисовано :lol: Прощай, Сосновка. Толя-зализяка, наконец, дорвался.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #3 Антон 05.01.2017 16:51
Будь-які громадські слухання - профанація. Зганяють людей, які будуть підтримувати, те, що скажуть. По крайній мірі, їх буде більшість.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #2 Черкасчанин 05.01.2017 16:01
Ну и что плохого в этом,впервые довольно продуманном проекте?
Если построят как задумано - получится зеленый микрорайон с нормальной инфраструктурой .Я бы там жил.В свечке, с видом на Днепр.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #1 Громада 05.01.2017 15:44
Як швидко у нас проектують! 22 12 16 тільки сесія дала добро а сьогодні уже є проект. А якщо Громада проти, хто верне кошти в бюджет за проект? Напевне Бородай з Бурським?