реклама Черкащанка
рекламареклама АвтоРаллі

Наприкінці цього тижня з Польщі надійде Z-профіль під дах обласного театру. І вже на наступному тижні будівельники матимуть змогу накрити приміщення. Про це зазначає генеральний підрядник, директор ПМ «Арсенал» Владислав Мамчур.

– Саме польським має бути профіль під дах театру, – розповідає Владислав Володимирович. – Це рішення було узгоджено безпосередньо  архітектурно-містобудівною радою при управлінні містобудування та архітектури ОДА. Ремонтні роботи на об’єкті проводяться по мірі надходження коштів. Ті, що передбачені для облаштування даху театру, надійшли на казначейський рахунок наприкінці грудня минулого року. Відповідні проплати відбулись з дотриманням законодавчих норм. Очікуємо на профіль. І вже з наступного тижня мембрану й дах повністю закриємо. Це убезпечить будівлю від опадів.

^412FBF4BF46EBE998BEF788A965455333700742D5C8929CE5E^pimgpsh_fullsize_distr

Владислав Володимирович також зазначив, що всі матеріали, що виготовлялись вітчизняними виробниками, та відповідні роботи, було здійснено відповідно до графіку. Це і облаштування армопоясу, і цегляної кладки, і виготовлення та монтаж ферм. Наразі чекають і на рами для фасаду, що повинні надійти з Білорусії.

За словами першого заступника голови ОДА Віталія Коваля, зважаючи на те, що це об’єкт культурної сфери та повинен мати відповідний естетичний вигляд, проект побудови – складний і має певні особливості. Це – одна з причин затримки робіт.

^A487E12A9BFB50DF20CE0BFC25BA6DA599224D946C9710D94A^pimgpsh_fullsize_distr

– Водночас важливою є якість робіт, адже їх виконання вимагає певної послідовності, – каже Віталій Володимирович. – Відтак необхідним є дотримання технології будівництва, аби в подальшому не довелось перебудовувати. У багатьох зовнішніх деталях не можуть бути застосовані елементи та конструкції, звичні для цивільного та промислового будівництва.

Зауважимо, на відбудову театру торік було виділено майже 11,5 млн грн з ДФРР та 5 800 млн грн – з місцевого бюджету. Цього року на першочергові роботи, зокрема для накриття приміщення та встановлення рам для фасаду й вікон, відповідно до проекту, передбачено понад 5 млн грн з ДФРР. Наступний транш коштів буде необхідний вже для оздоблювальних робіт.

Відзначимо також, для повноцінного та безпечного проведення будівельних робіт необхідним є повний демонтаж квіткового павільйону, що при будівлі театру. З цим обласна влада попередньо зверталась офіційно до міської. На сьогодні демонтована лише його частина...

Про це інформує прес-служба ОДА

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+15 #5 черкащанка 11.01.2017 16:15
Я мягко говоря в шоке, уже от этих тупых интервью тошнит. Гнать этих швондеров сраной метлой надо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #4 коп 11.01.2017 16:14
Одного балабола сменил другой :lol: Где первый балабол, который обещал крышу сделать к новому году?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #3 Kaban 11.01.2017 01:15
Накриють , щоб сніг не розстанув у партері?! Смішно вже, хлопці! Хоч один з вас за свій баз.р відповідає? Вам ще державою керувати треба? Чи , справді, вам начхати на все, що про вас думають? Але, ж- "шарік" круглий! Не забувайте!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #2 Сидоров 10.01.2017 20:36
Цитую питання:
чому не можна було зробити все до снігопадів?


Так написали же ж---грошей нема. На фонтан є, на льодовий палац є,на підвищені зарплати для мерії є, на машину для мера, мабуть знайдеться, бо мер же попросив, а на театр нема. Отак от.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #1 питання 10.01.2017 17:31
чому не можна було зробити все до снігопадів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр