реклама

реклама

Більше тисячі людей сьогодні зібралися на громадські слухання з приводу питання забудови Соснівки, - про це інформує журналіст «Прочерку».

Однак, відкрити громадські слухання так і не вдалося. Як сказала директор департаменту організаційного забезпечення Лілія Маліщук, вона не очікувала, що на громадські слухання прийде стільки людей.

Після того як головуюча Маліщук визначилася з лічильною комісією, учасники слухань наголосили, що в залі Будинку імені Кулика неможливо перебувати, бо там занадто душно. І запропонували перенести громадські слухання на інший день і в інший зал.

До того ж, за словами учасників обговорень, багато людей взагалі не змогли потрапити до залу, що порушило їхні права. Після цього виникла палка дискусія: одні погоджувалися з перенесенням, інші – ні.

Міський голова ЧеркасАнатолій Бондаренко підтримав ідею перенесення слухань в іншу залу наступної неділі. Однак зазначив, що він буде відсутній, а його обов’язки виконуватиме заступник Станіслав Овчаренко.

Деталі згодом.

реклама

Коментарі  

 
+4 #17 Урюк 21.02.2017 10:38
Важко уявити що буде якщо ці упирі почнуть будівництво в Соснівці.
Коліївщина їм буде за дитячий гомін!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #16 Верник 20.02.2017 14:09
Цитую Громада.:
Цікаво, а що на цих слуханнях робив громадський активіст,- Бородай? Напевно прийшов з цікавими для міста пропозиціями?...

Де Жоржик, там баблом пахне значить..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #15 Оверко 20.02.2017 12:01
Цитую Громада.:
Цікаво, а що на цих слуханнях робив громадський активіст,- Бородай? Напевно прийшов з цікавими для міста пропозиціями?...

А що Бородай не такий самий житель міста Черкаси? Чи право голоса мають тльки такі які ховаються під "громада"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #14 Черкащанин 20.02.2017 11:52
Ганьба такому меру. Нащо нам такий мер який буде відсутній у найнеобхідніший момент на наступних слуханнях. Якщо мера не буде на наступних слуханнях, громаді треба оголосити меру імпічмент і гнати його з мерів. А інвестору порада, поки не пізно нехай відмовляється від своєї кримінальної забудови, бо НАРОД ЧЕРКАЩИНИ не дасть забудувати і знешкодити СОСНІВКУ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #13 Громада. 20.02.2017 09:32
Цікаво, а що на цих слуханнях робив громадський активіст,- Бородай? Напевно прийшов з цікавими для міста пропозиціями?...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #12 Каврай 19.02.2017 22:50
Цитую че:
Дуже прикро, але скоріш за все більшисть депутатів ЧМР на стороні "інвестора"

А що,хтось не знає,що це питання було рясно оплачене інвестором?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #11 Каврай 19.02.2017 22:48
Без мера проводити не можна!!!!
Все наперед продумано,потім скаже,що він не при ділі.
Слухання тільки в його присутності!
Не будьмо лохами!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #10 че 19.02.2017 21:30
Дуже прикро, але скоріш за все більшисть депутатів ЧМР на стороні "інвестора"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #9 федор принципиальный 19.02.2017 20:30
Вспомните,как кинули громаду,которая была против строительства высоток около драмтеатра,подо бное происходит и сейчас-все и вся уже куплены,на сессии наберут нужное количество голосов и бондаренко с шуриком разведут руками-они ведь ни причем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #8 Демократія 19.02.2017 19:32
Влада не може не радіти такій небайдужості та підвищеній громадській активності черкащан :lol: