реклама

реклама

У Черкасах на Соборній площі біля облдержадміністрації зібралося кілька десятків активістів ГО «Автомайдан Черкаси», «Азов», а також депутати місцевих рад, інформує з місця події кореспондент «Прочерку».

Кілька чоловіків споруджують біля дверей ОДА «собачу будку» з плакатами, на яких зображений Президент України Петро Порошенко.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко також прийшов до будівлі ОДА, аби підтримати протестувальників.

– Я не розумію, як можна воювати і торгувати. Одні хлопці воюють, а інші – торгують. Це неприпустимо. Я думаю, завтра міська рада ухвалить рішення про заклик до української влади скасувати цю торгівлю, – сказав Бондаренко.

До протестувальників вийшов голова ОДА Юрій Ткаченко.

– Я вийшов до людей поспілкуватися, почути їхні думки, – сказав він.

Але спілкування не спонукало пікетувальників відмовитися від акції протесту. Наразі активісти продовжують збиратися на Соборній площі.

Нагадаємо, вчора біля Черкаської ОДА активісти палили шини «на знак протесту проти затримання активістів, які виступали за блокаду торгівлі з окупантами». Спалили також імпровізовану «собачу будку».

Раніше, відвідуючи Харків, Петро Порошенко заявив:

– Хтось дуже хоче розхитати лодку, комусь дуже хочеться з прапорами походити по проспектах, вигукуючи «Геть». Чому? Тому що працювати не вміють. Нічого, навіть собачої будки в житті не збудували і закликають до дестабілізації в державі.

У понеділок, 13 березня, учасники блокади окупованої частини Донбасу заявили про те, що їхній «редут» на станції Кривий Торець було силою розігнано працівниками СБУ та спецпідрозділу поліції КОРД. Частину активістів було тимчасово затримано.

Завтра в Черкасах мають відбутися позачергові сесії обласної і міської рад, скликані через силовий розгін блокадників окупованого Донбасу.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+10 #47 СОЛДАТ 16.03.2017 22:13
46 palamar 16.03.2017 16:33 Відповім тобі так Паламарю - торгівля з ОРДЛО є ціною НЕ за збереження солдатських життів а умовою що ця війна буде продовжуватися вічно тому що ми самі іі виходить фінансуємо.Наш шоколадний президент нарешті це все-таки збагнув ( або просто тупо злякався).Хлопці,які добровільно ідуть на "передок", прекрасно розуміють що іх можуть убити любоі миті і ім не важливо хто це зробить - чи місцевий сепар який втратив роботу внаслідок блокади,чи росіянин(кадров ий чи найманець).Та і як показав досвід - місцеві сепари в своій більшості як вояки - ніякі,ними хіба-що землю непогано удобрювати.Подивимось наскільки зросте "ватне" військо за рахунок ахмєткіних шахтарів і менеджерів і як це вплине на ситуацію на фронті.А твоя логіка - чим менше у них військо тим менші у нас втрати годиться хіба що для вуличноі бійки коли ідуть "стінка на стінку ".Говорю це із власного досвіду як людина що мала безпосереднє відношення до військових дій. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #46 palamar 16.03.2017 17:33
Цитую СОЛДАТ:
Паламарю на пост від 16.03.07-44.Якщо ти підтверджуєш що люди які втратять роботу внаслідок блокади є латентними сєпарами, а значить ВОРОГАМИ Украіни апріорі ,то навіщо забезпечувати іх роботою (тобто годувати) знаючи що вони наші вороги і в любий момент будуть з нами боротися або відкрито (зі зброєю в руках) або гадити іншими методами.Всі прекрасно розуміють що перевиховати іх не вдасться і тому у них є два варіанти - або тікати до росіі і там шукати собі місце або воювати проти нас.У них є право вибору.Нехай вибирають.Розмови про те що вони є громадянами Украіни і держава повинна за них якось піклуватися на сьогоднішній день є просто смішними.Настав час коли треба робити свій вибір яким важким він би не був. :-)

Якщо ти підписуєшся як солдат, то можливо маєш (чи мав) стосунок для військових дій. Чим менше у них військо тим менші у нас втрати. Якщо для тебе солдатські життя мають ціну, то торгівля і є ціною за збережені життя наших військових
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #45 Весна- пора садить бульбу 16.03.2017 13:31
Цитую СОЛДАТ:
Відповідь проста. Перестань дивитись зоьюоновини та включай мозок.

Бульбо - я тебе нічого не питав.Нічого толкового ти сказати не здатна апріорі :-)
А вона й сама знає, що стара дура, не здатна говорити інакше, аніж штампами кисельова і путлєра. І від усвідомлення цього лютує ще більше :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #44 СОЛДАТ 16.03.2017 12:39
Паламарю на пост від 16.03.07-44.Якщо ти підтверджуєш що люди які втратять роботу внаслідок блокади є латентними сєпарами, а значить ВОРОГАМИ Украіни апріорі ,то навіщо забезпечувати іх роботою (тобто годувати) знаючи що вони наші вороги і в любий момент будуть з нами боротися або відкрито (зі зброєю в руках) або гадити іншими методами.Всі прекрасно розуміють що перевиховати іх не вдасться і тому у них є два варіанти - або тікати до росіі і там шукати собі місце або воювати проти нас.У них є право вибору.Нехай вибирають.Розмови про те що вони є громадянами Украіни і держава повинна за них якось піклуватися на сьогоднішній день є просто смішними.Настав час коли треба робити свій вибір яким важким він би не був. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #43 СОЛДАТ 16.03.2017 11:35
Цитую бульба:
Цитую СОЛДАТ:
.Паламарю на пост 15.19...Твоя відповідь Владу тхне російською пропагандою.Після втрати роботи на окупованій територіі внаслідок блокади - ті хто цю роботу втратив можуть іти (як альтернатива)сл ужити і в ЗСУ.Зарплата там стабільна і досить непогана.Украінська армія потребує солдатів - так що кожен патріот має нагоду послужити своій державі.Тепер питання - чи багато патріотів з підприємств Ахметова та інших "хитро зроблених"готові воювати за Украіну і своіми руками відвойовувати землю на якій вони живуть.??? Чи за них повинні воювати інші??? Скажи мені відповідь на це питання :lol: :lol: :lol:

Відповідь проста. Перестань дивитись зоьюоновини та включай мозок.

Бульбо - я тебе нічого не питав.Нічого толкового ти сказати не здатна апріорі :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #42 palamar 16.03.2017 08:44
Цитую СОЛДАТ:
....Украінська армія потребує солдатів - так що кожен патріот має нагоду послужити своій державі.Тепер питання - чи багато патріотів з підприємств Ахметова та інших "хитро зроблених"готові воювати за Украіну і своіми руками відвойовувати землю на якій вони живуть.??? Чи за них повинні воювати інші??? Скажи мені відповідь на це питання :lol: :lol: :lol:

Та легко. Вони не є патріотами України і їм або пофіг на все або вони сєпари, а тому їм не місце в українській армії. Але з різних причин вони обрали роботу замість того щоб воювати і нам від цього користь адже це впливає на кількість та склад їхніх військ. І коли вони втратять роботу (завдяки блокаді) то вони без будь яких докорів сумління підуть воювати проти нас.
Тобто нам навпаки вигідно щоб там було працевлаштовано як найбільше людей і комплектувати свої війська росія мала б лише з тих хто не бажає працювати та найманців з росії
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #41 бульба 16.03.2017 01:30
Цитую СОЛДАТ:
.Паламарю на пост 15.19...Твоя відповідь Владу тхне російською пропагандою.Після втрати роботи на окупованій територіі внаслідок блокади - ті хто цю роботу втратив можуть іти (як альтернатива)сл ужити і в ЗСУ.Зарплата там стабільна і досить непогана.Украінська армія потребує солдатів - так що кожен патріот має нагоду послужити своій державі.Тепер питання - чи багато патріотів з підприємств Ахметова та інших "хитро зроблених"готові воювати за Украіну і своіми руками відвойовувати землю на якій вони живуть.??? Чи за них повинні воювати інші??? Скажи мені відповідь на це питання :lol: :lol: :lol:

Відповідь проста. Перестань дивитись зоьюоновини та включай мозок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #40 СОЛДАТ 15.03.2017 20:17
.Паламарю на пост 15.19...Твоя відповідь Владу тхне російською пропагандою.Після втрати роботи на окупованій територіі внаслідок блокади - ті хто цю роботу втратив можуть іти (як альтернатива)сл ужити і в ЗСУ.Зарплата там стабільна і досить непогана.Украінська армія потребує солдатів - так що кожен патріот має нагоду послужити своій державі.Тепер питання - чи багато патріотів з підприємств Ахметова та інших "хитро зроблених"готові воювати за Украіну і своіми руками відвойовувати землю на якій вони живуть.??? Чи за них повинні воювати інші??? Скажи мені відповідь на це питання :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #39 бульба 15.03.2017 20:03
Цитую справедливий:
Кожному активісту, який прийшов на це збіговисько по кайлу в руки щоб не було скуки *************** *************** ****

А мадаунські запроданці, вони рпцювати не привикші. Вони бабло насиллям заробляють а потім скиглять що то Яник то Путін винен що вони як оте шакальски виродство за кістку гнилу маму рідну продадуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #38 бульба 15.03.2017 20:01
Цитую Скептик:
Уж кто, а Бондаренко лучше заткнуться. Довести город до такого убогого состояния в такой рекордный срок, еще не один на мэр не смог

Не бреши песику запроданський.