реклама

реклама

Депутат Черкаської міськради Ярослав Нищик виступив на сесії міськради з пропозицією звернутись до уряду України з рядом вимог. Про це інформує кореспондент «Прочерку».

Нищик

- Влада почала так звану АТО з українським народом, коли розігнали учасників блокади торгівлі. Депутати міськради у зв’язку з силовим розгоном активістів вимагають до 17 березня виконати такі вимоги:

1. Негайно звільнити з-під арешту затриманих учасників блокади торгівлі з ОРДЛО та закрити кримінальні провадження, що відкриті відносно блокувальників у зв’язку з блокуванням територій Донбасу.

2. Звільнити з посад міністра МВС А. Авакова, заступника міністра МВС В.Аброськіна, Голову СБУ В. Грицака та першого заступника Голови СБ України – керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України В. Малікова.

3. Ухвалити закони «Про тимчасово окуповані території України» та «Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України».

4. Заборонити роботу російських банків в Україні.

5. Заблокувати російські платіжні системи в Україні.

6. Визнати на законодавчому рівні війною російську агресію проти України та ввести воєнний стан на окупованих та прилеглих до них територіях.

Інший депутат міськради Олексій Романов додав ще одну вимогу, а саме - покарати не тільки тих, хто давав телефоном наказ про розгін блокадників, а також ти, хто ці накази виконував.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #15 СОЛДАТ 16.03.2017 16:10
Цитую прохожий:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="palamar"][quote name="СОЛДАТ"]


З ким ти збираєшся розбудовувати державу?З поганню яка отримала паспорти ЛДНР і нашими продажними керманичами?І як довго ждатимеш слушного моменту- поки худий не поправиться? А як багато ти отримав грошей з непідконтрольни х територій? ;-)

Активісти з числа барделог не беруть участі у роббудові держави, а лише її розвалюють, як і ти.

...Слухай "прохожий" - іди собі з Богом!Зранку мабуть уже бухий - букви плутаєш.Проспись чудовище -потім поговоримо. Може.... :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #14 прохожий 16.03.2017 10:33
Цитую СОЛДАТ:
Цитую palamar:
[quote name="СОЛДАТ"]

Вихід лише один - розбудовувати свою державу і чекати слушного моменту, коли ці території будуть для росії непосильні або їй буде не до них (а ми в цей час матимемо сили їх повернути). А розбудова держави, зокрема, відбувається за допомогою грошей отриаманих від експорту і байдуже куди. А тому відмовлятися від декількох мільйонів споживачів - це втрата перш за все цього росту (підтримки) для нашої економіки. А росії ще далеко до кінця, як би ми себе не втішали. А як кажуть"Поки товстий схудне, то худий здохне"

З ким ти збираєшся розбудовувати державу?З поганню яка отримала паспорти ЛДНР і нашими продажними керманичами?І як довго ждатимеш слушного моменту- поки худий не поправиться? А як багато ти отримав грошей з непідконтрольни х територій? ;-)

Активісти з числа барделог не беруть участі у роббудові держави, а лише її розвалюють, як і ти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 palamar 16.03.2017 08:30
Цитую СОЛДАТ:
З ким ти збираєшся розбудовувати державу?З поганню яка отримала паспорти ЛДНР і нашими продажними керманичами?І як довго ждатимеш слушного моменту- поки худий не поправиться? А як багато ти отримав грошей з непідконтрольни х територій? ;-)

Ті хто отримали паспорти ЛДНР залишаються у своїй резервації і нам вигідно їх неповернення в нашу державу допоки ми не досягнемо визначеного рівня розвитку. Про продажних керманичів - ну нажаль їхні опоненти є нічим не кращі, а подекуди і гіршими. А чекати прийдеться, можливо, навіть декілька десятиліть. Про гроші з окупованих території - ну думаю всі хто постачає туди наприклад ті ж продукти харчування роблять це не безкоштовно і це є великою частиною їхнього обороту. Тому треба радіти і користуватись моментом, коли твої вороги підтримують твою економіку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 СОЛДАТ 15.03.2017 20:25
Цитую palamar:
[quote name="СОЛДАТ"]

Вихід лише один - розбудовувати свою державу і чекати слушного моменту, коли ці території будуть для росії непосильні або їй буде не до них (а ми в цей час матимемо сили їх повернути). А розбудова держави, зокрема, відбувається за допомогою грошей отриаманих від експорту і байдуже куди. А тому відмовлятися від декількох мільйонів споживачів - це втрата перш за все цього росту (підтримки) для нашої економіки. А росії ще далеко до кінця, як би ми себе не втішали. А як кажуть"Поки товстий схудне, то худий здохне"

З ким ти збираєшся розбудовувати державу?З поганню яка отримала паспорти ЛДНР і нашими продажними керманичами?І як довго ждатимеш слушного моменту- поки худий не поправиться? А як багато ти отримав грошей з непідконтрольни х територій? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 palamar 15.03.2017 17:52
Цитую СОЛДАТ:
У тебе є свій рецепт як війну закінчити? Розкажи а ми послухаємо.Щоб ти знав - на стороні ЛДНР уже давно нема "Ідейних" сепарів...воюють то росіяни,або кадрові або найманці.Так що цю клоаку ЛДНР вже давно пора заблокувати намертво.Інехай росія іх кормить і поіть. :-)

Вихід лише один - розбудовувати свою державу і чекати слушного моменту, коли ці території будуть для росії непосильні або їй буде не до них (а ми в цей час матимемо сили їх повернути). А розбудова держави, зокрема, відбувається за допомогою грошей отриаманих від експорту і байдуже куди. А тому відмовлятися від декількох мільйонів споживачів - це втрата перш за все цього росту (підтримки) для нашої економіки. А росії ще далеко до кінця, як би ми себе не втішали. А як кажуть"Поки товстий схудне, то худий здохне"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 СОЛДАТ 15.03.2017 17:32
Цитую palamar:
Яким чином блокада зможе вплинути на завершення війни, коли ми не контролюємо 400 км. кордону? Ну зникне там український виробник, а натомість зайде російський і будуть фінансувати російську економіку. То яка користь від блокади?

У тебе є свій рецепт як війну закінчити? Розкажи а ми послухаємо.Щоб ти знав - на стороні ЛДНР уже давно нема "Ідейних" сепарів...воюють то росіяни,або кадрові або найманці.Так що цю клоаку ЛДНР вже давно пора заблокувати намертво.Інехай росія іх кормить і поіть. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 депутат 15.03.2017 16:53
Це ж нада так народ одурманили своєю політикою, як не одне підкинуть, то друге, то третє, якби тільки не займаться людськими проблемами, погоджуюсь що починати потрібно з Кончі Заспи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Черкащанин 15.03.2017 16:38
Цитую Антистец:
Когда же я прочитаю умные высказывания от какого-нибудь человека в вышиванке?

А коли вже ти, "антістєц", щось розумне напишеш? :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 palamar 15.03.2017 16:12
Яким чином блокада зможе вплинути на завершення війни, коли ми не контролюємо 400 км. кордону? Ну зникне там український виробник, а натомість зайде російський і будуть фінансувати російську економіку. То яка користь від блокади?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 СОЛДАТ 15.03.2017 15:32
Цитую Антистец:
Когда же я прочитаю умные высказывания от какого-нибудь человека в вышиванке? С 2014 ни одного раза не удалось.

...Для того чтобы эти высказывания читать и самое главное понимать - надо быть самому в вышиванке.А ты "дружище" в ватнике здесь сидиш - так что видимо не судьба.Ты просто ошибся адресом,езжай в свою белокаменную и там умничай. :lol: :lol: :lol: