реклама Черкащанка
реклама

Нещодавно, фахівцями Драбівського районного центру зайнятості проведено презентацію роботодавця на підприємстві «Етуаль-метал», яке займається виготовленням металоконструкцій різноманітної складності.

фото

Директор виробництва Володимир Забіла познайомив безробітних з історією виникнення підприємства, окрему увагу зосередив на умовах та графіку роботи, рівні заробітної плати, охарактеризував вакансії, які необхідно найближчим часом укомплектувати. Також він відзначив, що кожному працівникові на підприємстві гарантується повний соціальний пакет, а немісцеві спеціалісти забезпечуються гуртожитком та трьохразовим харчуванням.

Також Володимир Забіла повідомив, що на підприємстві працює майже 130 працівників, які забезпечують виготовлення до 400 тон металоконструкцій на місяць. Висока якість виготовленої продукції досягається за рахунок висококваліфікованого персоналу – слюсарів із складання металевих конструкцій, електрозварників ручного зварювання, малярів та газорізальників. Для виробничого процесу застосовуються високопродуктивне сучасне обладнання.

У свою чергу начальник відділу взаємодії з роботодавцями центру зайнятості Олександр Пономаренко розповів присутнім про послуги, які надає служба зайнятості, як роботодавцям так і безробітним, впроваджені в її роботу он-лайн сервіси та зупинився на результатах співпраці з роботодавцем: «Тільки протягом січня-лютого 2017 року із заявлених роботодавцем 14 вакансій центром зайнятості 100-відсотково укомплектовано кваліфікованими спеціалістами».

Наприкінці заходу всі пошукачі роботи зацікавилися пропозицією роботодавця та виявили бажання поспілкуватися з ним індивідуально, інформують у Драбівському РЦЗ

Нагадаємо, що саме це підприємство виготовляло металевий купол для згорілого черкаського театру

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...