Компанією McLaut завершуються технологічні заходи щодо блокування доступу до заборонених веб-ресурсів, які потрапили під дію санкцій. bloksite1

Повідомляємо, що з 29 травня 2017 року доступ до перелічених вище ресурсів для всіх абонентів компанії McLaut буде заблоковано.

Про це йдеться у заяві компанії, розміщеній на її офіційній сторінці у соцмережі Facebook.

Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) від 28 квітня про розширення списку фізичних та юридичних осіб.

Зокрема указ передбачає блокування доступу до соцмереж ВКонтакті і Однокласники, а також до сайтів Mail.Ru Group і Яндекса (але сам пошуковець буде працювати). Обмеження діятиме три роки.

реклама

Коментарі  

 
-1 #15 СОЛДАТ 29.05.2017 18:57
Цитую Влад:
Цитую Сергій з Кривалівки:
Відволікають людей від проблем сьогодення.
Туфта.

Согласен,а такие боты,как солдат,регiонал ьна тальнiвщина и прочие троли,получив команду от своих хозяев собачих будок,активно включились в процесс отвлечения.Всем адекватным необходимо осуществлять полный игнор этой проплаченной шалупени.

Ты из какого зажопинска вылез "адекватный" ты наш?.И еще инструкции раздаешь.Сявка ты путинская. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 По самі помідори! 29.05.2017 16:34
Додаткова хороша новина: СБУ проводить обшуки на офісах "Яндекса" у Одесі й Києві. Рашистській сваволі в інтернет-просторі України настає остаточний кирдик 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Регіональна Тальнівщина 29.05.2017 16:32
Цитую Влад:
Да козлина ,за такой вброс даже рожи твоей касаться не хочется.А иначе ты не понимаешь,вот и возникает дилемма у Чуприни.


Передавай прівєт старому підполковніку. І скажи йому нехай пошвидше с....є в свій драний Крим на пєнсію
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Влад 29.05.2017 15:11
Цитую Регіональна Тальнівщина:
Судячи по кількості мінусів, ЧуПРина не прочитав сьогодні зранку "Новини новоросії" від Стрєлкова бо проксі ще не освоїв

Да козлина ,за такой вброс даже рожи твоей касаться не хочется.А иначе ты не понимаешь,вот и возникает дилемма у Чуприни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Влад 29.05.2017 15:05
Цитую Сергій з Кривалівки:
Відволікають людей від проблем сьогодення.
Туфта.

Согласен,а такие боты,как солдат,регiонал ьна тальнiвщина и прочие троли,получив команду от своих хозяев собачих будок,активно включились в процесс отвлечения.Всем адекватным необходимо осуществлять полный игнор этой проплаченной шалупени.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 Хороша тенденція, однако 29.05.2017 14:54
Цитую Весна- пора садить бульбу:
Цитую Черкащанин:
У ватанів знову буде купа соплів у коментах... :-x

Це точно :lol: Спочатку нашакалять коментами під різними ніками, а потім, давлячис соплями, мінятимуть айпішник, щоб плюсувать-мінусувать - вдруг окурок з Кремля побачить їхню "рєтівость")))

Вгадав на сто відсотків - ця гидота ще ніколи так не суєтилася з "плюсами-мінусами". Значить, зроблено все правильно! ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 СОЛДАТ 29.05.2017 12:26
Цитую Антистец:
Каждый, потерявший возможность беспрепятственн о получать информацию из подсанкционных источников, становится ближе к идеалу гражданина этой страны. Ничего не знаю, ничего не слышу и не вижу, и, главное, ничего другого, в сравнении с нынешним порядком, не хочу.

Ты главное свой идеал "скрепного ватника" не потеряй.А возможностей получать информацию в интернете множество.Я понимаю что ресурсы "старшего брата" тебе ближе и роднее , но ,увы, о них тебе осталось вспоминать с легкой ностальгией :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #8 Регіональна Тальнівщина 29.05.2017 12:04
Судячи по кількості мінусів, ЧуПРина не прочитав сьогодні зранку "Новини новоросії" від Стрєлкова бо проксі ще не освоїв
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #7 Є! 29.05.2017 09:26
ЗВЕРШИЛОСЬ! СЬОГОДНІ ЗРАНКУ ВСЯ РАШИСТСЬКА ІНТЕРНЕТ-*РАНЬ У ЧЕРКАСАХ ЗАБЛОКОВАНА!!!
Сьогодні ж поповню рахунок у McLaut хоча б на сотню гривень. Поважаю провайдера!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Антистец 29.05.2017 06:19
Каждый, потерявший возможность беспрепятственн о получать информацию из подсанкционных источников, становится ближе к идеалу гражданина этой страны. Ничего не знаю, ничего не слышу и не вижу, и, главное, ничего другого, в сравнении с нынешним порядком, не хочу.