реклама
Sucurity Police

реклама

Після буревію на черкаській дамбі з понеділка збільшили вікно руху для транспорту: від 9 до 11-ї годин, щоб могли проїхати машини з будівельними матеріалами. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив голова ОДА Юрій Ткаченко.

– Так само на годину-дві збільшуємо вікно після обіду, ввечері для підприємств і організацій, що їдуть на ремонт: лісівники, обленерго, будівельники. Звісно не весь транспорт може проїхати. Важковаговий транспорт так само не пускають, адже триває ремонт мосту. Працюють в дві зміни, – зазначив Ткаченко.

Нагадаємо, для забезпечення ремонтних робіт із 19 червня запроваджено спеціальний графік пересування транспорту. Так, запроваджено графік проїзду рейсових автобусів на період ремонту мосту: з 6.00 год. до 9.00 год., з 16.00 год. до 19.00 год.

Як відомо, цими вихідними на Черкащині пройшов буревій. Найбільше постраждали райони Лівобережжя.

реклама

Коментарі  

 
0 #15 ТА НІ..... 06.07.2017 12:45
Не знаю нас пропаускав у неділю сиарий проодлімець Семенович... Овчаренко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Бу-га-га-га 06.07.2017 11:57
А по вихддних "регуліровщиками " транспорту на дамбі працює Гресь із Томенком по "блату"Ц
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Бу-га-га-га 06.07.2017 11:28
Сам Юрко Олегович стоть на дамбі і регулює рух транспорту...А що бізнес доволі прибутковий
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Регіональна Тальнівщина 05.07.2017 09:56
Цитую Гресь:
Такого губернатора в нас ще на Черкащині не було


А все тому що БЮТ=ПР, комсомол одним словом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 федор принципиальный 05.07.2017 09:02
Дали пинка под зад юрику,неужели заработали в две смены или людей одной смены разбили на две ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Світлана 05.07.2017 08:50
Цитую федор принципиальный:
Критикуем,а ему все по барабану,гнать на нары надо и не на один год.

Да, кто ж его посадит, он же памятник. А если серьезно, то 90-е года кажутся разминкой, по сравнению с тем, что происходит сейчас. Страшно слушать сколько людей уезжает из страны вслед за детьми. Этим людям на сегодня 40-50 лет и они пережили лихие 90-е.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 федор принципиальный 05.07.2017 07:52
Критикуем,а ему все по барабану,гнать на нары надо и не на один год.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 все через ... 04.07.2017 18:56
транспорт через вікно? А ворота не пробували?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Гресь 04.07.2017 18:24
Мені розказали савідки, що зразу після буревію Коробіка була повністю знеструмлена і там зразу роботи "закипіли", як під час подій на Чернобильській АЄС..Сам в.о.ген директора "Черкасииобленер го" Олег Самчук лазив по стовбах і ліквідовув знеструмлення...і навіщо їм той Чорнобай, якщо Коробівку в перше чергу потрібно було рятувати... Такого губернатора в нас ще на Черкащині не було