Два проекти клумби на новоствореному кільці на перетині вулиць Героїв Дніпра і Сержанта Смірнова (мікрорайон Митниця) опублікував у «Фейсбуці» міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

19260792_1383891881729756_1360232322240518302_n

3 липня він запропонував перший варіант, а 5 липня – другий.

«Будемо обирати найкращий. Запрошую до обговорення небайдужих жителів міста», – додав мер.

19748723_1386064691512475_490889846607607420_n

реклама

Коментарі  

 
0 #14 Галя 11.07.2017 19:06
Доки проект не втілений у завершеному вигляді, рано робити якісь висновки. Взагалі, якщо команда мера постарається, вона може зробити набережну - вулицю Героїв Дніпра, такою самою візиткою міста, як бульвар Шевченка або навіть краще. Для цього варто запросити фахівців в ландшафтного дизайну, які в Черкасах є, а не покладатися лише на чиїсь смаки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 Василь Коваль 11.07.2017 10:21
Пимітивні кажети, а чому ні Волоши, а ні Одарич таке не робили коли були мерами ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Ольга 11.07.2017 06:51
Дуже примітивні речі! Дані картинки відображають відсутність
фахівців у озелененні міста.
І дешевий піар мера.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 Галя 07.07.2017 21:22
Цитую Радник.:
Спочатку потрібно на відремонтованих ділянках хоча б прибрати прибардюрну частину від сміття. Враження, що нічого там і не робилося. Влаштування клумби без вирішення водовідведення- гроші на вітер. Після значних опадів там знову стоїть вода. Все як завжди.

Більшу частину вулиці коло бордюрів вже прибрали, лише коло храма безлад. Але це проблема не однієї вулиці, а всього міста. За Одарича сміття поряд з бордюрами прибирали завжди перед Пасхою. А за Бондаренка навіть ця традиція чомусь не прижилася. Невже байдуже, що по дорогам купи піску, гравію і сміття? Я вже не кажу, що дороги і придорожну частину не поливають і не миють. Дерева і газони сохнуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Галя 07.07.2017 21:14
Цитую федор принципиальный:
Клумбы -это хорошо,но когда наконец будет отремонтирован участок дороги,где от колдобин разваливаются автобусы-имею ввиду участок дороги от поворота до бассейна ?

Треба відремонтувати не лише ділянку від Г.Дніпра до Козацької, а й від Г.Дніпра до Гагаріна і пустити від річкового порту по всій відремонтованій вулиці маршрутку або тролейбус.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Кантарь 07.07.2017 13:30
Цитую Ти мер чи художник?:
Ти краще розкажи, "мер", коли будеш збудуєш дитсадки і поліклініку на й так перенаселеній Митниці?!!

Всі ділянки передбачені ще радянськими генпланами для дитячих садків та школ спочатку віддали в аренду під автостоянки, а потім спритні "патріоти за народ" набудували там жилих кварталів та набивають грошами кармани. А люди? Людям кіло гречки на вибори.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Галя 07.07.2017 12:24
Якісне озеленення Митниці дуже потрібне. Але спочатку треба, щоб будівельники довели до ладу те, що почали: поклали плитку і бруківку, закрили каналізаційні люки тощо. Далі - нарешті прибрали гору будівельного сміття і матеріалів поряд з водною станцією. Спиляли вздовж вулиці та вивезли пошкоджені і мертві кущі та дерева. А вже потім можна робити клумби, висаджувати декоративні рослини, ставити лавочки. Загалом вулицю можна було б прикрасити, як на Закарпатті, японськими вишнями - сакурами. Це дуже гарно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #7 федор принципиальный 07.07.2017 08:58
Клумбы -это хорошо,но когда наконец будет отремонтирован участок дороги,где от колдобин разваливаются автобусы-имею ввиду участок дороги от поворота до бассейна ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Щука 07.07.2017 00:27
Потрібно засіяти травою! Це автомобільна дорога, а не культурологічни й заклад! Тай затрати на утримання клумби не малі. Меру потрібно вчитись грамоті, в т.ч. і дизайну, брати уроки архітектурного мистецтва, а не виставляти на показ працю художників коп'ютерної графіки. А тим більше не хватило знань при будівництві велодоріжки. Збудована, щоб була. Шановний мер, сядь на велосипед і проїдь нею. Вкрай нерівна, порізана дворовими під'їздами (треба навпаки, щоб дорога піднімалася до висоти доріжки) і т.д. Дуже прикро, що бракує простих знань!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 депутат 06.07.2017 17:45
Обидва варіанта гарні,особливо сподобалося другий.