реклама

реклама

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб у ході сесії обласної ради повідомив про звільнення двох своїх заступників, інформує з місця події журналіст "Прочерку".

Корнієнку вдавалося втримуватися у кріслі і при старих, і при новій владах

Корнієнку вдавалося втримуватися у кріслі і при старих, і при новій владах


   З посади заступника губернатора з гуманітарних питань звільнено Юрія Тимошенка. І ,як пояснив Сергій Тулуб, «за інвалідністю» звільнено з посади заступника голови ОДА з питань АПК Василя Корнієнка. Останній був рекордсменом з терміну перебування при новій владі серед членів команди попереднього губернатора Олександра Черевка.

Сергій Тулуб неодноразово публічно критикував своїх черкаських (не донецьких) заступників - Тимошенка (на фото) та Корнієнка

Сергій Тулуб неодноразово публічно критикував своїх черкаських (не донецьких) заступників - Тимошенка (на фото) та Корнієнка

"Прочерк" раніше вже повідомляв про написання заступниками Сергія Тулуба заяв про відставку.

реклама

Коментарі  

 
0 #19 Саха 25.01.2012 10:16
Цитую Ірина:
Цитую Анна:
Лизоблюди і пристосуванці - туди їм і місце!!!

Та воно то так, але напевно Тимошенка на підвищення відправлять. Це все етапи.


Етапом відправлять? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 sergo 16.12.2011 20:19
Вот мне вспоминается Тимошенко, который потирал руки, когда Фёдорыч пришел. Ото "пины" было. Ходил, улыбался витеевато. Ничего ребята, ничего... Ещё просить будете, чтоб было, как при ющенке :))
ТА ВЫ УЖЕ ЗАДОЛБАЛИ СВОЕЙ ПОЛИТИКОЙ-ГДЕ РЕЗУЛЬТАТЫ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 Оксана Колісник 16.12.2011 10:03
Цитую sergo:
так и не научились тапочки приносить...в нужной позе :P

Та носили і в "позі", але, видно, не ті тапочки :) Воно ж, знаєте, як "мишей не ловить, то не ловить".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Прохвессор 15.12.2011 23:27
Цитую sergo:
так и не научились тапочки приносить...в нужной позе :P


До Пузяка і Монке на стажування !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Критик 15.12.2011 22:09
халуйчики і лизуни! Доля одна! На смирдючник!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Ірина 15.12.2011 20:42
Цитую Анна:
Лизоблюди і пристосуванці - туди їм і місце!!!

Та воно то так, але напевно Тимошенка на підвищення відправлять. Це все етапи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Анна 15.12.2011 17:38
Лизоблюди і пристосуванці - туди їм і місце!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Саха 14.12.2011 23:36
Цитую Хочу все знать:
А Тимошенко за что?

ФАМИЛИЯ НЕ ПОЛИТКОРЕКТНА. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #11 Саха 14.12.2011 23:35
... де ж ви були 5 років тому назад, коли нам ламали хребти (бурхливі оплески в залі – Авт.), коли нас по прямому репресували і катували?! Багато тут присутніх, і оплески про це свідчать, що відчули це добре на собі. І подивишся: хто бігав 5 років тому назад з таким ротом і з піною в роті «Ющенко, Ющенко». Через пару років ослабло і вже БЮТ, Тимошенко. Сьогодні вже дивишся в Партії регіонів. І вже знову до посади і в депутати. Треба нам бути пильними, щоб ми не провалили цю програму і не зневірили людей, бо люди будуть судить по тому, що ми робимо, як ми робимо, і з ким ми робимо, – наголосив Анатолій Кузьмінський.

http://procherk.info/news/7-cherkassy/600-represovanogo-svogo-chasu-rektora-kuzminskogo-trivozhit-zrostannja-partijnih-rjadiv-regionaliv

Вот мне вспоминается Тимошенко, который потирал руки, когда Фёдорыч пришел. Ото "пины" было. Ходил, улыбался витеевато. Ничего ребята, ничего... Ещё просить будете, чтоб было, как при ющенке :))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 sergo 14.12.2011 20:03
так и не научились тапочки приносить...в нужной позе :P