реклама

реклама

 

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету було ухвалено рішення про затвердження детального плану забудови набережної, який більшість містян не підтримує. Про це у Фейсбуці повідомив секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький.

 

Він вважає, що рішення було прийнято не прозоро.

«Засідання виконкому виявилося далеко не публічним, камери у приміщенні були вимкнені. Сам же проект рішення про забудову набережної було внесено “із голосу”, адже в порядку денному (як і на сайті міськради) його не було. Цікаво, що окремих членів виконкому навіть не попередили, що засідання відбудеться не о 9:30 (як було заплановано), а о 12-й годині.

Вважаю, що люди, які голосували в такий спосіб за забудову набережної, не можуть бути членами виконкому. Оскільки подібні дії повністю суперечать загальнодержавній тенденції щодо децентралізації та публічності. Тому я буду ініціювати відставку нинішнього складу виконавчого комітету Черкаської міськради», - написав Радуцький.

Відзначимо, що на офіційному сайті Черкаської міськради інформації про прийняття такого рішення немає.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+20 #13 крюгер 29.07.2017 16:37
шото пошло не так ! неужели не взяли в долю?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #12 федор принципиальный 29.07.2017 15:06
Цитую Толя металл:
Сашко ти розкажи громаді, як ти держслужбовець вже більше 10 років, наколядував 400000 баксів. Може там з туалету що в парку вже 5 років будується щось прилетіло. А може згадаємо про твої дві ділянки в Дахнівці по 10 соток, які ти вміло приватизував, будучи депутатом. А також розкажи громаді про твої 2га на Митниці що ти відвів начебто під футбольний клуб коли з Одаричем цілувався. Про дві ходки можеш не розповідать - тюрьма тож як цілий університет.

шурик заработал кухарем-там очень высокая зарплата
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #11 федор принципиальный 29.07.2017 15:04
Цитую Саша сектерар:
Мабуть почну розпуск виконкому з себе. Бо підійшов до Гури а він мені і каже якій розпуск Сашко, мені родину на Кіпрі треба годувати, знаєш які там ціни. Підійщов до Біліка, а він мені: Сашко знаєш у мене тільки земельного податку 10 000 000грн. в цьому році -- відстань. Буданцев той каже: "порошку" принисеш- звільнюся. Стас Овчаренко той каже що зараз не може розпускатися бо у Москві Олійник його не зрозуміє. Тож якось сам розпущусь

СУПЕР,однако,об идно,что эта публика продолжает сидеть в креслах и пожалуй над нашими комментариями еще и посмеевается-хотя место им на нарах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #10 мэдвэй-ошка 29.07.2017 11:18
Ман-го-тэйзи онэвэ, "золотой жилой" береговой линией Днепра, всем все понятно. Лет через десять и для большинства горожан большая вода будет экзотикой, как для индейцев прерии.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #9 мороз 29.07.2017 06:41
Цитую Саша сектерар:
Мабуть почну розпуск виконкому з себе. Бо підійшов до Гури а він мені і каже якій розпуск Сашко, мені родину на Кіпрі треба годувати, знаєш які там ціни. Підійщов до Біліка, а він мені: Сашко знаєш у мене тільки земельного податку 10 000 000грн. в цьому році -- відстань. Буданцев той каже: "порошку" принисеш- звільнюся. Стас Овчаренко той каже що зараз не може розпускатися бо у Москві Олійник його не зрозуміє. Тож якось сам розпущусь

А таки да!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #8 мороз 29.07.2017 06:40
ями ж їх і обрали! Паскудний Одарич навіть не думав поцупити прибережну зону.
Ми ж повірили бютівцям,які виявились гідними Юльки золотої ручки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 Принциповий 28.07.2017 18:33
Принциповий ти наш!!! А де 400 тис. баксів на колядував? Мабуть у СІЗО?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #6 Кореш 28.07.2017 18:31
Радек повторює схему з Одаричем - Толя. готуйся - восени ІМПІЧМЕНТ :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+40 #5 Черкащанин 28.07.2017 16:46
Радуцький - ***, але якщо ці падли з МВК дійсно плюнули на думку міста, то місто має плюнути на них!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #4 Бух. 28.07.2017 16:40
Радуцкий, я памятаю як на виконкомі розглядали питання надати дозвіл на газові заправки (меровска тема).Ганзевич від громадськості тоді казав що вони встанвлені самовілно і немає чого їх узаканювати рішенням виконкому!!!!! Юрист виконкому теж підтвердив що де факто вони самовільні.

Радуцький, тоді кинув геніальну фразу. Що мов немає чого спортити, всі сказали свою думку - будемо голосувати. І самовільне встанвлені вагончики-заправки газові пройшли!!! Радуцький голосував - за!!!!

Тепер коли він опинився в меньшості... коли голосування пройшло не так як він хотів... коли не зміг зірвати виконком - Радуцький начинає пінитись і гратись в демократію!!!!

Якаж в тебе всетаки гнидотна сутність, Сашко!!!