Міському голові Черкас Анатолію Бондаренко прикро, що черкащани не досить добре ставляться до ініціатив влади розбудувати місто. Так, на сьогоднішній прес-конференції він зауважив, що є певні особи, що крадуть пісок з прибережних районів, а інші організації вивозять туди сміття. Окреме болюче питання для мера – викрадення тротуарної плитки.

– На Героїв Дніпра вкрали плитку. За час будівництва там вкрали 300 квадратних метрів. Останній раз з тачкою приїхали ,перед дощем завантажили і на тачці увезли. Вибачте, друзі, ми ж місто не для себе будуємо, кладемо плитку не в себе в дворі, а в громадських місцях! А вони знімають вже покладену плитку! Крадуть постійно також на бульварі Шевченка. Хотіли поцупити й лавку, але, мабуть, вона була не під силу їм, – зазначив мер.

Він зауважив, що влада зверталася до правоохоронців, але результату поки це не дало.

реклама

Коментарі  

 
+3 #8 Сотник 02.08.2017 01:57
Так це ж на руку для Мерії,- ще раз туди кошти спишете!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #7 справедливий 01.08.2017 22:44
У цьому замішаний солдат. Цей майданівський кастрюлеголовий скакун барикади будує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Щука 01.08.2017 22:39
Крадуть, значить наші, а не якісь там німці. Єдина країна, єдине місто, єдина тротуарна плитка. Єднаймося!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 СОЛДАТ 01.08.2017 21:37
Цитую Рідне місто:
Пісок у нас завжди крали, бо за прибережну смугу ніхто відповідати не хоче. Неодмінно крастимуть, якщо нагляду не буде. Народ у нас такий, хазяйновитий, все додому тягне. Навіть урни.

Типова "совкова" психологія.Звучить вона приблизно так-"Ви шановні керманичі міста покладіть для нас на бульварі плитку, щоб нам вдень ходити зручно було (і памятайте що ми платимо податки), а вночі ви цю плитку від нас же і охороняйте , бо ми народ
хазяйновитий і вкрасти хоть щось для нас -це святе.А краще поставте відеокамери - тільки обовязково покажіть де вони стоять - бо ще, чого доброго, в кадр попадемо і буде халепа.А плитку кладіть якісну і довговічну (щоб обовязково з гарантією років на 100)- не мінять же нам іі в дворах через кожні 5 років.Да - і зробіть щось, щоб вона за ногами не тягнулась - бо прямо приклеюється до підошв клята". :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 кто знает на сколько лет 01.08.2017 17:54
После ее укладки, какая дана гарантия производителя на качество плитки?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Рідне місто 01.08.2017 17:35
Пісок у нас завжди крали, бо за прибережну смугу ніхто відповідати не хоче. Неодмінно крастимуть, якщо нагляду не буде. Народ у нас такий, хазяйновитий, все додому тягне. Навіть урни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #2 мороз 01.08.2017 17:18
Та вона та плитка,сама відпадає.За ногами тягнеться,так укладена.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 Берліоз 01.08.2017 16:01
Так казали, що поставили по бульвару Шевченка відеокамери... Поставили чи хочуть поставити?...