реклама Черкащанка
рекламареклама АвтоРаллі
У перший же робочий день Андрій Дзюба замовив аудит ввіреного йому господарства комунального готелю, де колись зупинялись найбільші зірки спорту та шоу-бізнесу.

819ef76c5b5cea75a359d3e80bbdc9b3

- Наразі саме зі спортом пов’язана одна із найбільших проблем готелю, - говорить  новопризначений директор. – Футбольний клуб «Дніпро» заборгував за проживання своїх футболістів понад  800 тисяч гривень, які ми плануємо будь-що отримати. Через заборгованість «Черкасигазу» (близько  300 тисяч гривень), у готелі припинено газопостачання - і цю проблему також доведеться першочергово вирішувати. До всього,  саме час починати підготовку готелю до зимового сезону  - заміну вікон, ремонт даху, тощо. І з цим також є проблеми через нестачу коштів.

Втім, Андрій Дзюба вважає «Дніпро» досить перспективним для перетворення на популярне місце відпочинку для гостей міста.

- Саме цей готель є однією із візитівок Черкащини. Він розташований у дуже тихому та мальовничому місці (чого варті лише краєвиди на водосховище, що відкриваються з вікон його номерів!) і має цілий ряд переваг, порівняно із конкурентами. Уже найближчим часом я планую провести ряд маркетингових заходів із просування  готелю на ринку туристичних послуг та відпочинку, - зазначив Андрій Дзюба.

Нагадаємо, 8 вересня, за рішенням сесії Черкаської обласної ради, КП «Готельний комплекс «Дніпро» Черкаської обласної ради отримав нового директора, яким  став управлінець Андрій Дзюба, призначений на цю посаду із 13 вересня.

Про це інформує прес-клуб реформ

реклама

Коментарі  

 
+1 #7 Черкащанка 15.09.2017 11:46
ПИПЕЦ!!! КОМАНДА ОДУРИЧА ВПЕРЕДИ.Уничтожат и эту гостинницу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Кореш 15.09.2017 09:04
Як доктор - доктору: правильно робиш Андрюша. Після "спецдрецентру" осилиш любий проект :D . Не зрозуміло - чому Ткаченко вважає що лише криміналітет може навести порядок??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 ХМ 15.09.2017 09:02
Дзюба, расскажи как ты будучи чиновником, генделик в Мошнах построил??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Резидент 15.09.2017 05:55
Цитую Дзюба:
Футбольний клуб «Дніпро» заборгував за проживання своїх футболістів понад 800 тисяч гривень

А выселить их вы не пробовали ? Именно так делают все гостинницы в мире. Это же надо накопить 800К долга, если выселить должника нужно прямо в тот же день когда он не оплатил след.ночь. За этот долг администрация гостинницы и ОДА(ведь это им принадлежит гостинница) несут не меньшую ответственность чем сами должники.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Савр 15.09.2017 04:49
Капут готелю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Коррупції стоп 14.09.2017 18:49
Нічого не може, крім заміни вікон. В міськвиконкомі теж начав мінять вікна за рахунок урізання премій працівників ЖКГ /без пояснення причин/. Нічого, боженька все бачить і чує. Воно ж колись-таки аукнеться. Подивіться на фото цього директора уважно. Типовий погляд крадія і бандита. Співчуваю теперішнім працівникам готелю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #1 Надія. 14.09.2017 13:31
Ну які в Дзюби можуть бути плани? Тільки вкрасти!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама
Моніторинг цін
Театр