реклама

реклама

rke Півтора мільйона гривень зекономить місто, відмовляючись від утримання муніципального духового оркестру.   У ході сесії міської ради 29 грудня депутати підтримали пропозицію до бюджету, якою віддали ці кошти на житлово-комунальне  господарство, підтримку громадських організацій та утримання приміщень колишньої тютюнової фабрики.

За словами директора департаменту бюджетної політики Черкаського міськвиконкому Наталії Джуган, фінансування оркестру залишили тільки частково – для того, щоб завершити процедуру попередження людей.

реклама

Коментарі  

 
0 #13 Оксана Колісник 03.01.2012 13:25
Цитую Оксана Колісник:
У Севастополі шестирічна дівчинка грала на скрипці
Помилилася - хлопчик маленький грав, а поруч був плакат: "Не хочу грати в "тетріс" - хочу грати Моцарта". За оригінальною інформацією "Дзеркала тижня".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Оксана Колісник 03.01.2012 11:40
У Севастополі шестирічна дівчинка грала на скрипці біля міської ради на знак протесту щодо скорочення фінансування на 2012-й міських шкіл естетичного виховання, які постали перед загрозою закриття http://www.civicua.org/news/view.html?q=1753535
Пропоную оркестрантам для подібного ж концерту наступний репертуар: "Мурка", "Владімірській централ","Спят кургани тьомниє" і похоронні марші в асортименті. Помирати - так з музикою!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Оксана Колісник 02.01.2012 19:20
Щось немає цікавості до теми... Отут би попросити на сцену Володимира Миколайовича Олійника. Адже це саме він наполіг колись на створенні оркестру. Причому йому довелося серйозно сперечатися на цю тему зі своїми підлеглими, які на запрошених колективах чимало коштів "намивали" собі в кишеню. Опір був такий, що оркестр спочатку підпорядковував ся не відділу культури, а відділу в справах сім'ї та молоді... Тоді у міського голови Олійника виставчило енергії, щоб "пробити" ситуацію. Думаю зараз у нардепа Олійника також є можливість захистити колектив. На мою думку, духовий оркестр місту потрібен як такий. Такого типу колективи належать до іміджевих. Це символ згуртованості громади, якщо хочете.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 маас 30.12.2011 22:33
Ломать - не строить. Старая мстина нашла подтверждение и в действиях такого "суперпрогрессив ного мера" (фестивали, конкурсы, мастер-классы), который успевает по три раза в месяц выезжать за границу...Интересно, а на это деньги есть....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Оксана Колісник 30.12.2011 20:29
Цитую Погляд:
За півтора мільйони тримати орекстр це.. :o

А скільки б Ви дали на оркестр? А Ви самі на чомусь граєте чи грали? Яку музику слухаєте? Питання не в докір, а чисто з позиції вивчення думок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Погляд 30.12.2011 16:50
За півтора мільйони тримати орекстр це.. :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Одесса 30.12.2011 14:53
А у них с "Давидом Марковичем" Кудрявцевым такое хобби - что-то ликвидировать хоть раз в месяц :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Вадим 30.12.2011 12:43
А потом Одарыч спрашивает почему люди хотят отсюда уехать...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Абрек 30.12.2011 11:16
Тільки тей робить шо щось ліквідує. Ліквідатор хренов! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Оксана Колісник 30.12.2011 00:42
Це,певно, вітання з Роком культури?