Працівники Генеральної прокуратури та Служби безпеки сьогодні провели спецоперацію, пише "Інфоміст"

 

За повідомленням прокуратури, за наслідками події було затримано директора департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради Артура Савіна та посередника безпосередньо під час одержання неправомірної вигоди в сумі 105 тис. грн від фізичної особи-підприємця.

Савін вимагав гроші за сприяння в укладанні договорів про виконання проектно-вишукувальних робіт між департаментом архітектури та містобудування цієї міської ради та фізичною особою-підприємцем, а також за підписання актів виконаних робіт за цими договорами.

З метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення проводяться низка обшуків.

Найближчим часом буде вирішено питання про повідомлення затриманим про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України, а також звернення до суду із клопотанням про обрання їм запобіжного заходу. Як повідомляв “ІнфоМІСТ”, сьогодні зранку в кабінеті Савіна відбувалися обшуки.

реклама

Коментарі  

 
+5 #17 Пришливы 17.11.2017 11:46
Цитую Пошливы:
Зуб даю не посадят...

Если сдаст розпорядныков коштив, ведь и он не ключевая фигура, через него отмывали, а ему оседал осадок благодарности. А судя по размеру осадка, можно предполагать сколько отмывали акулы :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 яша 17.11.2017 11:26
надо разобраться не только с хабарями, а и с гектарами земель которые савин по-отводил на свои и подставные предприятия и не платит ни копейки за аренду в бюджет города, а там миллионны если не миллиарды, и торговал на лево на право с начальником земресурсов
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Семен 17.11.2017 10:21
Цитую Дух Америки:
Беги Толя!!!!!!!!!!! !! Беги!!!!!!!!!!! !!!Спасайся Шелезяка - Савин за собой потянет на нары!!!!!!!!!!! !!

Во время Одарыч смылся, а то и его может потянуть. Ох сколько Савин с Одарычем намутили........Это при Одарыче ушла баня Савину, маеток на Кединой ГОре отгрохал при нем, набережную раздерибанили. А теперь Толяну приписывают то воровство.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Пошливы 17.11.2017 00:18
Зуб даю не посадят...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #13 ні до чого 16.11.2017 18:49
А ми дивуємся, чому в Черкасах так по дебільному красять фасади
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #12 Сеня Принципиальный 16.11.2017 18:38
Цитую федор принципиальный:
Будем еще посмотреть чем этот базар кончится,насиро в украл 2 миллиарда гривен и уже работает на новой работе-почетный гражданин Украины,а здесь каких-то 100-000 ,у шурика под матрасом 400.000 баксов и ничего.


Та ладно Ворот не гони. А у вас с толяном скоко под матрасом?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #11 Дух Америки 16.11.2017 18:36
Цитую справедливий:
наконец проснулись!!!! главного хабарника взяли!!! скоро бондаренка и шевченка заберут и будет порядок в городе СЛАВА УКРАИНЕ!!!!


Беги Толя!!!!!!!!!!! !! Беги!!!!!!!!!!! !!!Спасайся Шелезяка - Савин за собой потянет на нары!!!!!!!!!!! !!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #10 згадати все 16.11.2017 17:18
- А яким чином я маю звільнити Савіна?, - запитав міський голова.
депутат Роман Діскант нагадав, що Савін працює на цій посаді не один рік і завжди всіх влаштовував.
А міський голова Анатолій Бондаренко додав:
- Всіх влаштовував навіть місяць тому, коли справно підписував погодження…
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #9 Поліція 16.11.2017 16:18
Бородай з радуцьким сидять міцно! :-x Справа сфабрикована - Савін до грошей в підкинутому пакеті і не торкався. ОПГ - в дії!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #8 Семен 16.11.2017 16:11
Так у него все движимое и не движимое на куму оформлено, Он гол как сокол.
Отпустят. Не найдут пидстав.