реклама

реклама

Депутат Черкаської міськради Павло Карась запропонував на сьогоднішній сесії скликати комісію з надзвичайних ситуацій та вводити надзвичайний стан у місті і звертатися до Президента, щоб вводити пряме управління.

Фото Олександра Рибалки

Фото Олександра Рибалки

«Бо ця Черкаська міськрада втратила легітимність, поставивши свої власні інтереси вище інтересів територіальної громади!» – сказав Карась.

Депутат облради Михайло Мушієк запропонував негайно подати до ВРУ подання про розпуск ради і звернутися до Президента, щоб не лише  запровадити в місті надзвичайний стан, а й розпустити виконком.

«Два місяці переживемо і прийдуть люди, які думають про місто, а не думають, як поїхати в Карпати чи закордон... До речі, а це "Свобода" так про людей дбає, що не прийшла на сесію повним складом?», – сказав Мушієк.

1515159882_uo0a4354-2

Присутній представник Партії пенсіонерів, голова міськвиборчкому Володимир Матюша заявив, що не все так просто, бо не факт, що нові вибори пройдуть чесно.

«Поліція і СБУ – структурні бандитські підрозділи. Хто покараний за фальсифікації на минулих виборах?» – обурювався він і порадив не розпускати раду, а працювати.

До слова, Матюша порадив і голові ОДА звернути увагу на ситуацію.

Наразі в залі присутні 12 депутатів та міський голова...

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #15 2018 06.01.2018 09:13
Локацію Фонду Карася доцільніше було зробити в Тендерному комітеті (або на "Азоті")
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Ох 06.01.2018 08:44
Цитую Надія.:
Паша, щось у тебе в житті не так. Як тільки знаходиш тепле містечко, чомусь все швидко закінчується?! І так постійно. Може достатньо уже бігати по партіях, шукати хлібного місця, а потрібно тихо проживати накрадене? Ну знають тебе уже в місті. Ох як знають...

Карась хлопчик за викликом коли треба під кимось розхитати стільця, мабудь що це його хоббі за покликання. При Тулубі с палаючими очима бігав по коридорам ОДА вдававши з себе головного політтехнолога по поваленню Одарича, йому навіть посаду дали для прикриття завідуючого інвестиційним відділом, можете заглятути запис в його трудовій. Під час революції Гідності сидів як миша в борошні, але зразу вискочив на авансцену як Нечистий з табакерки коли кінець режимо став очевидним...
Здібний одним словом.... А по науковому представник виду фауни наділений підвищеною мімікрією.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 vlad 06.01.2018 00:58
Столько лет прошло, а в горсовете все те же рожи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 депутат 06.01.2018 00:46
Кучка пройдисвітів, одурманили все місто.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 федор принципиальный 05.01.2018 23:42
Паша-какое двуличное,цинич ное хамло,приспособ ленец,вз...........ник,под кем он только не побывал и кому он только не лизал очко,сейчас Бондаренко,наде ясь опять прыгнуть в кресло "Черкассыкоммунэ нерго",кто его остановит ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 як завжди, бла-бла-бла 05.01.2018 23:38
Цитую Глухий кут Карася:
Цитую Надія.:
Паша, знають тебе уже в місті. Ох як знають...

30 квітня 2013, 12:13 Прочерк
Депутат обласної ради від міста Черкаси Любов Майборода прокоментувала обрання секретаря Черкаської міської ради та нового виконавчого комітету.
Любов Володимирівна розцінює обрання комуніста Віктора Білоусова секретарем Черкаської міської ради та формування червоного виконкому з начебто політичних опонентів – фракції Партії регіонів та БЮТу – як черкаський варіант жовтневого перевороту 1917 року.
– Черкаські заколотники повторили досвід своїх вчителів-ленінців: скинули законно обраного міського голову та сформували різношерстий виконавчий комітет. Кінцева станція діяльності таких угрупувань – «Глухий Кут».


Любов Володимирівна також була міським чиновником і не тільки заступником міського голови. І що з того? Хто корупцію розводить, там і в "корінь" потрібно дивитись. То є всіх часів проблема.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 Казкар 05.01.2018 19:34
Надзвичайний стан треба вводити не для жителів міста, а для ОЗГ під назвою "рада". Ізолювати їх від громади і провести вибори. Але в наш час це утопія. На жаль.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 кузя 05.01.2018 19:23
Мушієк хай розкаже, як він зі своїм кумом Олійником спілкується. Вовчик у Москві вибори Путіна "нашим Сталінградом" називає, а Мушієк у Черкасах надзвичайний стан хоче утнуть. Паралельненько!
А Паша вєчно у щось таке вступить...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Глухий кут Карася 05.01.2018 14:27
Цитую Надія.:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #6 Надія. 05.01.2018 14:21
Паша, щось у тебе в житті не так. Як тільки знаходиш тепле містечко, чомусь все швидко закінчується?! І так постійно. Може достатньо уже бігати по партіях, шукати хлібного місця, а потрібно тихо проживати накрадене? Ну знають тебе уже в місті. Ох як знають...