реклама

реклама

1005923_627148214017880_375642768_n На думку колишнього мера Черкас Сергія Одарича, чинний міський голова Анатолій Бондаренко помиляється, вважаючи, що члени міськвиконкому мають проходити службову спецперевірку.

«І що за дебіли йому радять??? – написав Одарич у «Фейсбуці». – За 16 років у владі, з них – 2 роки мерства в обласному центрі, вже можна було б і самому прочитати Закон "Про місцеве самоврядування". Заміна виконкому – справа кількох хвилин. Проголосували рішення, роздрукували його і голова підписав. Все – новий склад виконкому набув повноважень. Члени виконкому не потребують ніяких спецперевірок! Це робота на громадських засадах. За винятком лише голови і секретаря».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #9 Сергійко 09.01.2018 16:10
Одарича жаба задавила. При таких обставинах у нього була повна гайка, А у Бондаренка заділ на майбутнє... Одарич за два перших роки обісрався по саме нехочу, а бондаренко ще чинить супротив тим , хто зжер Одарича) Вчтися, Сергію, ніколи не пізно. Але, не тобі. Ти мусорна облігація.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 шура 09.01.2018 08:32
дебіл їде, дебілів везе
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 згиблий 09.01.2018 01:23
Щось тебе ніяк не попустить, мабуть справи на заводі кепські, та компенсуєш їх тут своїми геніальними роздумами, яких ніхто не потребує. Собачок на прохідній вже покормив? Дивись, а то контрабанду прогавлять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 шульц 08.01.2018 12:26
Цитую брат:
Бригада!

Три гада...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #5 час 08.01.2018 09:39
Нас-українец Одарич, який дебіл вам порадив забудувати сквер за драмтеатром, повтикати всюди в місті ( навіть на проїзній частині по вул. Сумгаїській) ларьки братви? Який дебіл порадив на жирні посади в мерії посадити братву і їх кадри?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #4 брат 07.01.2018 17:46
Бригада!